Special Days Image
Sayfa 148/494 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Sizin bildiğiniz borsada işlem görmeyen SPK ya bağlı hisse var mı? Ya da hiç bakan oldu mu başka kim var diye? Kim kendi isteğiyle bu yolu seçmiş? Bilgisi olan paylaşsın lütfen

Hayir bunu SPK gondermis
    Benim yorumum herşey kanuna uygun diyor
    Çağrı sonrası şirket bistten çıkacak
    Şirket ortakliktan çıkarma hakkı kullanmadan SPK denetiminden çıkamaz
    Sonuç baştan beri belirttiğimiz gibi kaldı 9 iş günü herşey şirketin patronun elinde isterse aldığı hisse kadarı ile başvurup biste Veda edecek
    Yada şirket 98 i bulacak ileri aşamalara gidecek
    Tamamen patronun şirketin insiyatifinde
    Ancak 98 i bulur sa peşin ödeyip hisseleri alır küçük yatırımcıdan 25.70 civarı
    Eğer bulamazsa değerleme raporu yada 20.12 ye alır BIST dışında 98 bulursa
    98 bulamazsa banka teminat mektubu verir bana SPK nin yazdığı gibi böylelikle 3 yıl 20 milyonu kullanır ve daha ucuza alır
    Malesef kanunlarımız hırsızlar için hazırlanmış
    Eğer patron dürüst ise borsada işlem görürken 98 i bulmaya çalışır
    Ama 3 kuruşa tenezzul edecek kadar karektersizse alavere dalaverelere girer devlet ile el ele yatirimcisini soyarlar
    Kaldı 9 iş günü bekleyip gorecez

Ettiğimiz zarara mi yanalim bistin uctuguna mi takip ettiğimiz hisselerin yüzde 20/30 arttiginami yanalım 25 TL ye göz gore göre mal gibi bekleyip hisseleri vermedigimemi yanayım

Lütfen SPK cimer ve biste bu şartlarda bu soygunun yapılmasına izin vetmeyin diye her gün mail atalım

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Daha önce size gönderilen maille aşağı yukarı aynı şeyler. O zamanda borsadan çıkıp spk denetiminden çıkmamasını anormal karşılamıştım. Şimdide öyle. Zaten denetim, şeffaflık istenmediği için şirketler borsadan çıkar ya da satılacaksa. Sığ olması bana göre neden değil. Öyleyse daha fazla hisse borsaya kote etsinler.
    Bi de sayın Garip Borsacı, adamlar ne diyecek? "Biz borsada 98 i bulmaya çalışacağız. Bunu bulduğumuzda ortaklıktan çıkarma hakkını kullanacağız" der mi? Dese herkes saldırır hisseye.
    Siz cimere yazdınız ya CİMER, şirketten açıklama istemiş. Bu açıklamayı şirket yazmış ve cimere göndermiş.onlar da size göndermişler.
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugun bu kagitdan cikip her aldigim hissede kar etdim.simdi geri gelicem yarinda itibaren.bugunde 250 tl kar aldik Allah bin bereket versin.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Sizin bildiğiniz borsada işlem görmeyen SPK ya bağlı hisse var mı? Ya da hiç bakan oldu mu başka kim var diye? Kim kendi isteğiyle bu yolu seçmiş? Bilgisi olan paylaşsın lütfen
    Bu şekil hiç olmadı hepsi borsadan direk ortakları çıkararak gittiler
    Biz bilmiyorduk işte bu şekilde oluyormuş
    Hala umut var dostum .ama karektersizler hala baskı kuruyorlar
    Bence ky mal vermiyor
    Bilmiyorumki bu gün 20.30 lardan alınan hisseler yarın bir gün borsa dışından şirkete verilir mi
    Yani bu şekilde hisse topluyorlar mi
    Yoksa teb 20.12 ye sabah yaziyor 20/30 bin lot civarı akşam 5 gibi siliyor veren versin hesabı
    Dediğim gibi iclerin niyeti varsa başka kurumlardan 21/22 ye kadar toplayıp 20.12 ye çağrıyı verirler 98 i bulurlar
    Diğer türlü zor
    Ama bist disiina çıkalım orda ky sabırsız korkak korkarlar 1 ayda verirler bizde 20.12 ye işi bitiririz dusuncesindeyseler ,zaten spk emirlerinde Allah'tan bulsunlar bu kadar haksızlık alavere dalavere mi olur
    O zaman yapacak bir şey yok bence

5. Eğer olur da borsa dışında 98 i bulmaya yönelik hareket yaparsa bunu SPK ile birlikte mahkemeye verme hakkımız yok mu? Çünkü dolandırıcılık ve buna fırsat verme söz konusu. Bu mahkemelerde sonuç alamazsak Avrupa insan haklarına kadar gideriz. Kurulda itiraz şerhi koyduran arkadaşlar mahkemeye verirse biz de maddi manevi destek olabiliriz. Bunun dışında yapabileceğimiz tek şey ne olursa olsun hisselerimizi satmamak . Ömür boyu ortak olmak.. arsa aldık farzedelim. Ne olacak? Hiçbir şey sağlığımızdan daha önemli değil.Hem vücut hem akıl..

6. Daha öncede yazmıştım. Böyle bir işe kalkıştıysa kesinlikle yüzde 98 i önceden hazırlamıştır. Her şeyi planladılar. Bakalım teslim tarihini bekliyoruz.

Şirketin borsa dışında 98 i bulamayacağını bilsem yemin ederim bir gram korkum olmaz
    Ama borsa dışında şu anki gibi kucuk yatiriimci dik durur hisselerini vermezse ( yüzde 1 ihtimal bile vermiyorum )
    Çok kazaniriz şirket bize mecbur kalır
    Surda bir face adresi açtık vatsap gurubu kurduk 10 kişi geldi 1 tane yazan oldu .
    Arkadaşlar bakın şirket BIST disiina çıkacak biz burada 488512 lotu bulup hiç bir koşulda şirkete vermeyecez zaradayiz diyerek birbirimize tahatut verirsek şirket bize muhtaç kalır
    Aksi halde 20.12 abi BIST dışında parça parça olursak bu adam 98 i bulur bizden soke şoke 20?12 ye alır bizi ortaklıktan atar .SPK bunlara çalışıyor kanunlar bunlara çalışıyor
    Bize adil fiyat olmadan kesinlikle vermeyecek 488512 lot lazım
    Varsa mağdur olan birleşelim ( çok zor ama ) bir umut yazdım
    Yoksa BIST dışına giderse 98 i bulmadan
    Herkes zarar edecek benden söylemesi
    BIST dışında son 5 yıllık fiyat falan yok
    Ya 20.12 yada değerleme raporu
    Değerleme raporunun 20.12 den yüksek çıkacağına inanan bekler
    Benim tahminim görüşüm budur
    Hiç kimsenin vebalinide kabul etmem ben sadece tahminde bulunuyorum alan alır satan satar
    Benim tebliğlerde anladığım BIST dışında ya son 1 yılda yapılan çağrı fiyatı bizde şu an 20.12
    Yada değerleme raporu ile ortaklaari atıyor
    Değerleme raporunun 20.12 den çıkacağına inanan varsa bilemem
    Şu an değerleme raporuna göre sirkketi acikladigi defter değeri 8 yada 9 TL civarı sanırım
    Tabiki arsalar falan tekrar degerlencek sanirim onu bilemem
    Ama bist disindada çıksa 3 yıl 20.12 garanti degerleme 15 TL de çıksa 20.12 yüksek olduğu için ortaklıktan atma 20.12 olur
    Ama geçmişte guvendigimiz spk ne der bilinmez
    Yatiriim tavsiyesi deil sadece fikir ve görüştür
    Benim yazilarimla al sat yapan enayidir kerizdir zarar eder çünkü

8. SPK’nın bugünkü cevabından sonra kimseye şikayet etmenin bir anlamı yok. Bu şirketin ortaklarının ülkelerindeki yetkili kurumlarına yazsak sonuç alma ümidimiz buradakinden daha fazla emin olun.

Sayfa 148/494 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •