Sayfa 151/494 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    İstekli olsalar 3 günde hallolur alırlar
    130 bin lot aldilar
    Kaldı 490 bin lot
    490 bin lot daha alirlarsa 98 paya ulaşırlar
    Kalan iş gunü 9 gündür
    Hayırlısı olsun
    Ben daha önce yazdığım gibi çok zaradayim satamam borsa dışında çıksa satmayacagim
    Umarım diilegim hiçbir küçük yatırımcının zararına satmamasi tek dileğim bu baştan beri bunu belirtiyorum
    Korkmasın . İnsAllah Küçük yatiriimci en kotu zaten bu fiyat
    2 ay sonra verilir 3 ay sonra gene 20.12 verilir
    Ama belki bilmiyorum fiyat arttırıp toplarlar neden şimdi versin küçük yatırımcı bu saate kadar bekleyip hisse vermek mantıksızlık
    Ama yüzde 2 bir olabilsek o zaman bizim dediğimiz olur şirket ne yaparsa yapsın
    Ama o yüzde 2 yi nasıl bulacağız

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın garip bilmediğim için soruyorum diyelim ki hisselerimizi satmadık ve hisse kot dışına çıktı(bu arada ben bu 9 iş günü içinde satmayı düşünüyorum) borsa dışında hisse nasıl satılır aracı yatırım kurumunu mu arayacağız veya dilekçe mi vereceğiz prosedür nedir acaba? borsada tek tuşla hisse alıp satıyorduk ne güzel borsa dışında nasıl oluyor bu işler aydınlatırsan seviniriz

Arkadaşım hangi aracı kurumla çalışıyorsanız oraya mecburen gideceksiniz.elimde izocam hissesi var bunları teb topluyor pay alımı yapoyor diyeceksiniz.
    İşi bilen biri ise 5 dakkada halleder genelde aracı kurumlar tecrübeli tebin yayınladığı forum var onun çıktısını alacak dolduracak nüfus cüzdanı fotokopisi ile hisselerini teb e virman yapacak çok düşük bir ücreti var
    Ertesi gün paran hesapta
    Zor bir işlem deil
    Ben 1 kez yaptım borsa dışı satış virmanla benim sanssiligim bankamin bulunduğum yerde yatırım ortaklığı yoktu direk banka personeli yapması gerekiyordu amma uğraştırdı beni tam 3 gün
    İşi bilmiyor ilk önce bunu benmi yapacam benim işim deil dedi zar zor sağı solu aradım merkezi bu sefer tamam dedi formu ben çıkarmak zorunda deilim kendin temin et dedi sonra onuda hallettik bu sefer hisse adeti karşısına çarpıp fiyatı yazmamış hadi öle böle 2 dakikalık işi 3 günde halletti
    Yani işi bilen kişi en fazla 3 dakkada hallediyor çok basit bizzat gitmen gerekir
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sayın garip bilmediğim için soruyorum diyelim ki hisselerimizi satmadık ve hisse kot dışına çıktı(bu arada ben bu 9 iş günü içinde satmayı düşünüyorum) borsa dışında hisse nasıl satılır aracı yatırım kurumunu mu arayacağız veya dilekçe mi vereceğiz prosedür nedir acaba? borsada tek tuşla hisse alıp satıyorduk ne güzel borsa dışında nasıl oluyor bu işler aydınlatırsan seviniriz

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Arkadaşım hangi aracı kurumla çalışıyorsanız oraya mecburen gideceksiniz.elimde izocam hissesi var bunları teb topluyor pay alımı yapoyor diyeceksiniz.
    İşi bilen biri ise 5 dakkada halleder genelde aracı kurumlar tecrübeli tebin yayınladığı forum var onun çıktısını alacak dolduracak nüfus cüzdanı fotokopisi ile hisselerini teb e virman yapacak çok düşük bir ücreti var
    Ertesi gün paran hesapta
    Zor bir işlem deil
    Ben 1 kez yaptım borsa dışı satış virmanla benim sanssiligim bankamin bulunduğum yerde yatırım ortaklığı yoktu direk banka personeli yapması gerekiyordu amma uğraştırdı beni tam 3 gün
    İşi bilmiyor ilk önce bunu benmi yapacam benim işim deil dedi zar zor sağı solu aradım merkezi bu sefer tamam dedi formu ben çıkarmak zorunda deilim kendin temin et dedi sonra onuda hallettik bu sefer hisse adeti karşısına çarpıp fiyatı yazmamış hadi öle böle 2 dakikalık işi 3 günde halletti
    Yani işi bilen kişi en fazla 3 dakkada hallediyor çok basit bizzat gitmen gerekir

teskrler sayın garip

4. Sayın garip kar dağıtım da veya olduğu ya şirket 24 dolar ile satıldı. Para direk takas hesabına yatıyor değil mi. Her hangi bir şey yapmaya gerek var mı

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sayın garip kar dağıtım da veya olduğu ya şirket 24 dolar ile satıldı. Para direk takas hesabına yatıyor değil mi. Her hangi bir şey yapmaya gerek var mı

Umarım tasak gecmiyonuz
    Kar payı sorgusuz sualsiz hesaba geçer
    Şirket satilirsa senin hisseni senin adına kimse alamaz satamaz sen izin vermedikçe
    Ortaklıktan atma istisna imiş yeni ogrendim
    Şirket baskasiina satılırsa senin kapın ordan burdan çalınır ama çağrı olur

Gerçekten şirketler satılmak iciin borsadan çıkmak istiyorlar bazen
    Mesela makina takım şirketin mali sıkıntısı olduğunu ve bunun için sermaye lazım olduğunu bu işin yatırımcıyı uzecegini uzun soluklu bir yol olduğunu aynen bu haberle kottan çıkmak için gönüllü pay alımı yapacam dedi
    O zaman defter değeri 18 kuruş falandi 1 TL yaptılar ama toplayamadilar yüzde 80 lerde falan kaldı
    Şu an makina takım satış görüşmeleri var 6 ay önce haber gönderdi
    Benim tahminim borsada izocam hissesinin fiyatı düşük olduğu için bunlar rahatsız oldu satış aşamasında ucuza gider diye
    Borsadan çıkarıp satacaklar
    Alıcı kişi borsa ile uğraşmak istemez ucuza gitmesin diye
    Bistte piyasa değeri 480 milyon falan di açıkladıkları da haberi
    Adamlar 12 yıl önce 480 milyon TL ye aldılar

7. Sağol sayın garip ....ben patron u anlayamadım rahat faaliyet göstermek için Kottan cıkmak istiyor fakat bizi ortaklık tan cıkarmak için elini uzatmıyor...uzat patron elini sana yardım edelim..

8. KARADUMAN yokmu hani piriniz,ona sorun 2-3 senedir 120 tl olacak diye felaket tellallığı yapıp şimdi süt dökmüş kediye dönen şahıs😀😀😀

Sayfa 151/494 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •