Sayfa 156/494 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Yanliz tuvalet kağıdı olacak kismi yalan Özbek
    Ben 3 yıl 98 bulamayacağını bilsem zil takip oynarım.
    3 yıl içinde 98 i bulacagina emin olduğum için umutsuzum
    Kardeşim 3 yıl içinde 98 bulamazsa bir hisse ederi en az 70 TL olur .şirket nasıl alacak o zaman sadece gönüllü pay alımı ile alabilir
    Yeterki pay alımı bitsin şirket 98 i bulamasin
    Amkdoumm tebliğ sanki hırsız çalsın diye yazılmış
    Pay alım süresi 3 yıl yerine 6 ay 1 yıl olsa rahat beklerdik .
    Ama 3 yıl buda hırsıza yarıyor
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn.garip borsaci
    Peki şirketin Kottan çıkmak için başvurusu ile ne elde etmiş olacak yüzde 98 bulamazsa.
    Bunlar borsa kodunda yüzde 95 ile çıktığında yazdıkları amaca ulaşıyorlar mi
    Elbette ulasmiyorlar SPK.denetiminde devam ediyorlar.
    Siz şirket sahibi olsanız böyle bir işe sonuç alamiyacaginiz ise girermisiniz.
    3 sene niye aynı denetim ve kurallara tabi
    Olacak durumda kalmak isteyesiniz.

Haklısınız diyelim sayın cin ali
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 06-09-2019 saat: 20:52.

Bu günde 8000 falan almış
    Ha gayret az kalmış
    Ancak son dakikaya kadar korkutalim diye dusunuyorsa teb son günlerde saldırırsa hisseye insAllah olur
    Şu an herkesi korkuttular
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 06-09-2019 saat: 21:02.

Bu saatten sonra ben sadece şirkete yazıyorum
    Çünkü ciimere yaziyom spk ya yolluyor
    SPK herşey kanuna uygun işliyor diyor
    Biste yaziyom bist SPK karar verir diyor
    En iyisimi şirkete yazmak
    Şirket insafa gelecekte 26)27 TL ye kadar hisse alacak
    Bir tek çözüm yolu bu kaldı
    Kucuk yattirimci 20.12 ye vermiyor 98 nasıl buluncak ky daha çok 20.14 . E alıyor nasılsa 20.12 TL 3 yıl garanti diye .acaba son dakka bir supriz olurmu diye.
    Tabiki kimseye kizamayiz biz nasıl kendi menfaatimizi düşünüyorsak herkes kendi menfaati doğrultusunda karar verir
    Herkes hakkında hayırlısı
    Ben ettiğim zararı kabillendim ama şirkete yazdım artik magduruz fiyatı arttirip alım yapın diye

Şunu yazdım şirkete

Sayın izocam yetkilileri ; izocam ortağı olarak son yaptığınız borsadan çıkış başvurusu ile mağdur olmaktayız.
    Şöyleki başvuruyu 1 ay önce yapsaniz ayrılma hakkı daha fazla çıkacaktı
    1 yıl önce yapsaniz dahada fazla çıkacak idi.
    s 400 kirizi ile ve ekonomik sikinti olduğu bir dönemde borsa İstanbul endeksinin* 84 bin olduğu bir seviyede bu işleme basvurdunuz bizler bu durumdan çok zararlı çıktık.
    Şu an biz küçük ortaklara teklif ettiginiz 20.12 TL lik 1 hisse fiyatı son 10 yıllık izocam holdingin en düşük fiyatidir.
    Sizlerden ricamız bu magduriyetimizi gidermenizdir.İzocam sirkketine güvenip yatırım yapan hissedarlara bu kadar küçük bir fiyat teklif etmeniz bizleri çok mağdur etti.Hisse maliyetlerimiz belli .Ben 25 TL den hisse almış bir ortağım .
    Lütfen bizleri mağdur etmeyin .En azından borsada işlem görür iken payları toplayan aracı kurum fiyatı biraz daha arttırarak hisse alımı yaparsa magduriyetimiz bir nebze azalır.Bunu yapma imkanı muhakkakki izocam gibi büyük bir şirket için zor deildir.
    Borsa dışında ortaklık bizler için zor olacak bizleri bu kadar sıkıntıya sokacak duruma sokmayı lütfen
    İyi çalışmalar dileriz
    Bu mümkün deilsede birçok yatırımcı arkadaşımız borsa dışında ortaklık fikrine sıcak bakıyor .tek korkunuz borsa dışında bizleri ortaklıktan atmanız
    Lütfen zaten şu an magduruz borsa dışında bizleri şu anki düşük fiyatlardan atmaya kalkma girişimini uygulamayinn
    Sizlerden borsada işlem görürken magduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz .30 TL 40 TL den hisse alan arkadaşlarımız var 10 yıldır bekleyen ortaklar var.
    Bu kadar insanı mağdur etme girişimleri yapmayın .

Huawei Mobil'imden gönderildi

7. Sayın garip bu durum da dik durması nı bileceksin ben 2014 de kimse yüzüne bakmıyordu 13 TL ye tarla aldım şu an 120 TL veriyorlar.. Yıl 2019 dayız 15 lot izocam var. Bakalım ne olacak.. Bunlar hisseyi toplayıp Kottan çıkmak istiyorlarsa vardır bir hikmeti dedim %50 da ha artırdık ya ben bunu anlamıyorum hisse düşük kimse yüzüne bakmaz şuan izocam 100 lira olsa kapış kapış gider. Sayın garip sakin ol nasip ne ise o olur. 2006 da mı verdiler 12 dolar ı düşünsene şimdi kaç dolar eder niye kaçalım böyle bir şirkete ortak olmak varken inşallah %98 ulaşamaz.. Ben neden böyleyim patron.. Ekmek yoksa pasta yesinler ytd

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn.garip borsaci
    Karar yetkisinin SPK.da olduğuna
    En sonunda borsa İstanbul'a teyit ettirince ancak inandiniz
    SPK.ca alınmış bir karar varmı
    Yok.
    Bak nerden nereye düşünce olarak ancak gelindi.
    Film daha sona ermedi
    Sağlıkla kal

Sayfa 156/494 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •