Sayfa 195/494 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. satma hakkı, ortaklıktan çıkarma hakkının doğduğu durumlarda oluşur demiş tebliğ..
    daha ne desin..

şuan satma hakkı kullandırılıyor..
    demekki çıkarma hakkı doğmuş..
    bu da borsada iken; %98 garanti demek..

bunu kimse yalanlayamaz..

buna uymam ben, benim tanıdığım var, yukarda derse bilemem

2. bunları son güne kadar alıntılayacam..

3. yaw tamam bizde burda demirliyiz,lakin hisseye aşık olunmaz,o kadar iddalı yazılmaz,olursa nasiptir,değilse hayırlı değildir demelidir..

insanın psikolojisi kaldırmaz,sıkıntı olur..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Sayın işci biz de aynısını diyoruz.. patron bu kadar gurur yapma uzat elini seni bist çukurundan çıkaralım.. Ekmek yoksa pasta var diyoruz ama dinlemiyor.. Hırs çok kötü Sayın işçi sana katılıyorum

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. benim iddiam, şirketin %98 i bulması değil..mevzuata göre %98 i bulmak şarttır..mevzuata uyar uymaz bilemem..
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    yaw tamam bizde burda demirliyiz,lakin hisseye aşık olunmaz,o kadar iddalı yazılmaz,olursa nasiptir,değilse hayırlı değildir demelidir..

insanın psikolojisi kaldırmaz,sıkıntı olur..

6. Herkesin mantığı var, tebliği verdik..benim dediğimden başka bir farklı yorum çıkaramazsınız zaten.

7. Garip borsacı bu yazdığımı şirkete göndersene ne diyecek sana..
     Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    satma hakkı, ortaklıktan çıkarma hakkının doğduğu durumlarda oluşur demiş tebliğ..
    daha ne desin..

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    satma hakkı, ortaklıktan çıkarma hakkının doğduğu durumlarda oluşur demiş tebliğ..
    daha ne desin..

Yahu arkadaş ne içiyorsun sen ? Bu kafa nasıl bir kafa neden anlamak istemiyorsun ŞU AN KULLANDIRILAN HAK SATMA HAKKI DEĞİL!!! ünlemli büyük harflerle bağıra bağıra yazıyorum SATMA HAKKI kullanılmıyor SATMA HAKKI gündemde değil SATMA HAKKIN henüz oluşmadı SATMA HAKKI değil TEB yatırımın aracı olduğu SATMA HAKKI fiyatı 20,12 değil SATMA HAKKI YOOOOOOOK SATMA HAKKI %98 elinde bulunan hakim ortağa karşı oluşur. SATMA HAKKI YOK YOK YOK YOK
    Şu an kullanılan hak AYRILMA HAKKI dır. AYRILMA HAKKI bu AYRILMA HAKKI ...bak ali bak bu AYRILMA hakkı iyi bak AYRILMA HAKKI

Yeter yahu...yazmayayım diyorum ama tutamıyorum kendimi
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 195/494 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •