Sayfa 199/494 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    şirketin sözleri benim için önemli değildir..
    açıklamayı doğru yayınlayan şirket 10 yıldır hisseye çökmez, baskı kurmazdı..
    ben bunların mı sözüne inanacam..
    Sizin şirketin sözüne inanma mecburiyetiniz olmadığı gibi başkasının da sizin sözünüze inanma zorunlulugu yok.
    Doğru bildiginizi yazın ama ısrar ve tekrar gerek yok.
    Saygılar

Bu saate sonra hiçbir ky satmaz bence hacım ky ağırlıklı alış ve alış baskilanip hacım artışını etkilemek istemiyorlar yoksa tutamayabilirler. Ky ni arasına sızan içeriden bilgi alanlarda olabilir. Ytd

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bana gelen cevap bu

Sayın çok değerli yatırımcımız.
    Şu an kullandırılmakta olan zorunlu pay alım teklifi siz değerli ortaklarımız için ayrılma hakkıdır.Sermaye piyasası kurulu bazı nedenlerde ayrılma hakkını zorunlu pay alımı olarak düzenlemiştir .Borsa kotundan çıkmak ta bu nedenler arasındadır.Bir nevi ayrılma hakkı olan bu çağrıya katılıp katılmamak siz değerli yatırımcılarımızın kendi insiyatifindedir.
    Saygılar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugun tum mali 20.18 den verdim geri 20.14 den yerine koydum.artik yeni maliyet 20.10

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bırakın 95 i 98 i patron a bir süre verin ne kadar kaldı piyasa da otursun bir hesap yapsın sonra masa ya yeni kartlar sürsün bakalım.. Muhakkak ekmek bulamazsa pasta yer merak etmeyin. Şu 3 günlük dünya da niye kasıyoruz anlamıyorum... Parayı mutluluk aracı yapmayın.. Çıkın gezin dolaşın aileniz ile ilgili olun..ytd

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın Suat tebrikler.. Hayırlı olsun.. Patron duymasın

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Bana gelen cevap bu

Sayın çok değerli yatırımcımız.
    Şu an kullandırılmakta olan zorunlu pay alım teklifi siz değerli ortaklarımız için ayrılma hakkıdır.
    Sermaye piyasası kurulu bazı nedenlerde ayrılma hakkını zorunlu pay alımı olarak düzenlemiştir .
    Borsa kotundan çıkmak ta bu nedenler arasındadır.Bir nevi ayrılma hakkı olan bu çağrıya katılıp katılmamak siz değerli yatırımcılarımızın kendi insiyatifindedir.
    Saygılar

"Şirket yetkilisi ne bilir canım onlar işine geldiği gibi yazıyorlar inanmam valla, SPK yazsa da inanmam BIST yazsa da inanmam...benim kafa böyle..." bunu kimin diyeceğini iyi bilirsiniz

Tokat gibi cevap alsın okusun evirip çevirip okusun...

Şu adama hala burada itibar edenler olduğunu görüyorum da üzülüyorum vallahi...
    yaw bilgi olmazsa fikir olmaz fikri olmayanın da zikri boş olur ...devamlı aynı şeyleri papağan gibi yazmasının sebebi de budur...
    Hayırlı kazançlar herkese...kusura bakmayın boş muhabbetlerle vaktinizi aldığım için
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Saint goben Fransa borsasında 35 eurodan işlem görüyor piyasa değeri 20 milyar euroya yakın
    Bizim tükiyedeki operasyonunu yöneten maşalar tam çökücü tipten

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayın Karaduman şirketin şu an satma hakkı kullandırma yetkisi kanunen yok.bunu kanun koyucu 2/27/2 ortakları cikarma satma hakkında belirlemiş olup şirketin bizlere bu hakkımızı tanıması için yüzde 98 pay oranına ulaşıp hakim ortak konumunu kazandığını aciklamasi gerekmektedir.
    Şu an bizim kullandığımız hak 2/23/1 önemli nitelikli işlemler tebligine istinaden ayrılma hakkıdır
    İyi günler.

Sayfa 199/494 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •