Sayfa 215/494 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by ozak23 Yazıyı Oku
    Tamam ya siz çekmeyin belirsizliği. Çekmek isteyen de sonucuna katlanır. İZO 100 TL ye gelmiş ve tarihi zirve yapmış da bize hisse aldırmaya çalışıyor Sn.Karaduman diye bir korkumuz da yok zaten.Tahta tarihi dibinde kottan çıkmak istiyor, biz de çıkacağı fiyattan maliyetlenip bekleyeceğiz filmin sonunu. Yani sözün özü Ky nin kafasını bulandırmaya çalışmasın ısrarla kimse. Millet akılsız değil...
    tartışmayı uzatmanın kimseye bir faydası yok kot dışını beklemek nasıl senin tercihinse kot dışını beklememekte benim tercihim seninki bulandırmak olmuyorda benimki mi bulandırmak oluyor herkes kendi kararını kendi verir bunları karadumana söylesen daha isabetli olur baştan beri insanları burada uyarıyoruz dinlemeyin diye herkes seçimini yapacak sonuçta

2.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    en çok sevindiği durum, TEB in böyle kalakalması..
    hesapları tutmadı..mal alamıyor..
    şimdi bakalım satmayanları 13 yıl önceki fiyattan ortak olarak devam ettirecek mi..
    Gercekten sen buna inaniyormusun teb mal alamiyor oylemi.suan 20.10-20.12 mal alamiyor Allah seni nasil bildigi gibi etsin.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. dostum onların derdi, %98 e ulaşmak..ne pahasına olursa olsun, biz 20 tl den satalım ki kendi %98 den satsın..dertleri bu..bana kinleri bu yüzden..
    ama biraz düşünse şirket %98 niyeti varsa seni beni takmaz, der..1 günde alır lotları..
    bunu idrak edemiyor..
    100 lotu var adamın bana akıl veriyor..

Alıntı Originally Posted by ozak23 Yazıyı Oku
    Hisseyi taşıyan ve kot dışında da taşıyacak ky olarak ben rahatsız değilim Sn.Karadumanın bilgilendirmelerinden.Zira 20.12 maliyet zaten 3 yıl sonra da geçerli fiyat. Zaman kaybını da riskim olsun dedim. Anlamakta zorlandığım Sn.Pozitif siz niye ısrarla yazıyorsunuz bu platformda ve Sn.Karadumandan rahatsızsınız.Varsa elinizde hisseniz satıp çıkın ve forum sayfasıyla da ilgilenmeyin. Borsada hisse yatırımı yapan herkes kararını kendi verir ve sonucuna da kendi katlanır unutmayın. Ben para da kaybedeceksem kaybettiğim para benimdir sizin değil...Vesselam...

4. Teb bugün KAP a göndermemiş ne kadar aldığını daha doğrusu alamadığını..
    1 günleri kaldı..
    13 yıl önceki fiyattan alım süresi yarın doluyor..

5. 40 bin lot tahtadan
    4168 lot çağrıdan almışlar.

6. iyi almış yine..yarın büyük gün..
    13 yıl önceki fiyattan 1 günde 44 bin lot..vay be..
    satanlar için güzel kayıp..alanlar için vurgun..
    Son düzenleme : KARADUMAN; 16-09-2019 saat: 19:36.

7. 12 dolardan hesaplarsak, 1 günde 2.2 milyon kar..trink kasaya..
    adam deli mi senden benden 12 dolardan alsın..
    ne güzel yasal hakkını kullanıyor..
    tebliğin spk nın mevzuatın, tüm kurumlara gece gündüz dua ediyordur şimdi..
    peki ky ne olacak..
    ky in canı çıksın..
    küçük yatımcıyı zorlamı soktular hisseye..
    yoook..
    kendi düştü..

8. 12 dolar X 5.71 = 68.5 tl ( 13 yıl önceki hisse devrindeki güncellenmiş fiyat )

68.5-20= 48.5 ( 13 yılda kaybolan kısım)

Sayfa 215/494 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •