Sayfa 225/494 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Şimdi ne olacak?

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Kenarda bekliyorum

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Su hale bakin eslesme 20.02 tam bir rezalet

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Kenarda bekliyorum

geldinmi aramiza dostum

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 20,12 sübap ı yok artık ...şimdi alan 20,12 ye verebilmesi için borsa kotundan çıkışı beklemesi gerekecek ondan sonra şirkete satabilir.

Ama borsa dışı ortak olmak isteyenlerde buralardan toplayabilir başka da şansı kalmayacak çünkü.

Karaduman diyordu ya 17 Eylül den sonra %98 ulaşsa ne olacak diye o iş artık kapandı.

Şimdi top BIST de, açıklama gelince anlaşılır...Herkese hayırlı kazançlar
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

6.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Hisse gün sonu düştü.
    bundan sonra oyun nasil dönecek

7. Bu kadar ortakla uğraşmak iyi cesaret.

8.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Bu kadar ortakla uğraşmak iyi cesaret.
    Borsa İstanbul bu kadar ortağı olan bir şirketin borsadan çıkmasına olmaz diyebilir .Şirket yapılması gerekenleri yapmış dün haberde yolladı .Gözler borsa İstanbul'un haberinde .500 ortaktan fazla anonim şirketlerin kanunen borsaya girip işlem görmesi gerekir.Burada tersi bir durum oluştu .Bakalım ne olacak.

Sayfa 225/494 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •