Sayfa 236/494 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Allah oyun kurucuların hayırlısıdır..Allaha havale ettim bunları..ve sonucu bekliyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bana mantıksız gelen şey yukarıda da yazdığım gibi sadece bu fiyatlardan şirketin hisse toplamasına tahtadakilerin izin vermesi.. Şirket doğrudan alım yapıyor o zaman tahtadakiler kağıdı yukarı götürür şirketin yukarıdan almasını sağlardı ama öyle olmuyor nedense.. Bu arada bu yapılan yasal değil filan demiyorum sadece çok enteresan geliyor..
    Kimse yukarıdan maliyetlenerek zarar etmek istemiyor bence. Yani düsünsenize sirf sirkete mal aldirmamak için 20.50 civarı mal topluyorsunuz akşama haber geliyor ve şartel iniyor. Sonra 20.50 tl den aldığınız malkarı 20.12 den zararına geri veriyorsunuz.

Şirketinde 20.12 üstünden almaya niyeti yok. Çünkü 1 lot bile 20.12 tl üstünden alım yapsa çağrıda hisselerini verenlere aradaki farkı ödemesi gerekiyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. balık adam sorun 20.12 üstünde almaması değil, neden alıma devam ediyor..
    ikincisi ise, 20.12 de fiyat sabit zaten, bu halde iken şartel inse ne kalksa ne, kot dışına çıkarsa fiyat farklı mı olacak..
    üçüncüsü, borsa dışında %98 e ulaşırsa şartel inecek mi kalkacak mı..
    önemli olan fiyat, şartel değil..

Karaduman Hocam mrshl da durum nasıl

5. Bana öyle geliyor ki bunlar bu şekilde bile olsa kottan çıkacak spk izin verecek ve yeni fiyat tesbiti falan olmayacak sadece borsa dışında satmak isteyen 20.12 den 3 yıl boyunca verebilecek. Dolayısıyla sirket spk nin verdiği cesaret ile sömürme ve bizi kaz gibi yolma hakkını kullanabilecek. Çünkü bu onların en doğal hakkı...
    Ne den hakkı biliyormusunuz. Bu ülkede semaye piyasalarına güvenenin aklı dengesi pek yerinde olmamalı. Ve her süprize açık olmalı. Bunu bilip yatırım yapacak olanlar benim gibi herşeye mustehaktir.

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Marshall gibi çok kağıt var, önemli destekleri kırmış olan..ve bu son tepki sonucu önemli direnç seviyelerine geldiler..
    teknik analize göre bazı önemli şirketler kriz durumuna yakın fiyatlar sergilerken bu son tepkilerin sindirilmesi gerektiğini düşünüyorum..
    bana göre hisselerin eski diplere yakın bölgeye gelme ihtimalimiz de var..bist100 e göre 85.000 civarına..
    olur olmaz bilemem ama..
    şuan tepkinin tepelerinde seyrediyoruz..

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Karaduman Hocam mrshl da durum nasıl

7. brezilya reali, 4.16
    4.20 geçilirse bizim de 6 tl yi geçmemiz olasıdır..
    6 tl dolardan sonra ortam karışır..en sert satışları o zaman görebiliriz..

8. dostum bu saatten sonra kaybedecek bişeyimiz yok..
    süpriz falan beklemiyorum..
    çünkü hiçbir beklentim yok, ne gelirse şaşırmam yani..
    SPK %98 e ulaşmadan çıkamazsın da diyebilir,
    bu halde iken onay da verebilir,
    bu şekilde %98 i bulana kadar her gün alım da yapabilir
    borsada şaşırmak olmaz..

Alıntı Originally Posted by nadim Yazıyı Oku
    Bana öyle geliyor ki bunlar bu şekilde bile olsa kottan çıkacak spk izin verecek ve yeni fiyat tesbiti falan olmayacak sadece borsa dışında satmak isteyen 20.12 den 3 yıl boyunca verebilecek. Dolayısıyla sirket spk nin verdiği cesaret ile sömürme ve bizi kaz gibi yolma hakkını kullanabilecek. Çünkü bu onların en doğal hakkı...
    Ne den hakkı biliyormusunuz. Bu ülkede semaye piyasalarına güvenenin aklı dengesi pek yerinde olmamalı. Ve her süprize açık olmalı. Bunu bilip yatırım yapacak olanlar benim gibi herşeye mustehaktir.

SM-G850FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 236/494 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •