Sayfa 251/494 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Ben baktım geçen sayın Zor söylemiş onu. Belki o da öyle sanıyordu. Şu aşamada çok önemli değil. Sayın Karaduman sen hemen hemen herkesten eskisin kabullenmek de zorlanıyorsun bir umut arıyorsun ama durum parlak değil. Dışarda 98 planları yaptılarsa bu tamamen düzenbazlık, dolandırıcılık bunu şikayet edelim. Kamuoyu farkındalığı oluşturalım. Gerçi bu plan yoksa bu kadar ortakla çıkmak hiç akıl kârı değil. Şirketin biz SPK ya bağlı borsa dışı şirket olacağız dediği kısım yalan ve boş bir hikaye

2. Muhalif milletvekillerine özellikle ekonomi ile ilgili olanlarına bu durumu yazıp mail atabiliriz.Ortağı Araplar olduğu için mi göz göre göre ky nin dolandırılmasına göz yumuluyor diye. Onlar bu durumu Mecliste ya da basında dile getirirler diye düşünüyorum.

3. Çünkü yönetmelik çok açık. Borsadan çıkmak isteyen 98 i borsada bulur ve ortaklıktan çıkarır. Bunun dışındaki her yol düzenbazlıktır,soygundur.

4.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Garip borsacı bile 24000 lotla ****** olup gitti sende öyle yap ne tarafta olduğunuz belli SiZin
    Biraz terbiyeli ol.garib borsaci hic bir lotunun satmadi.kensini iyi bir dostumdur.nerdeyse hergun kendisiyle istisare ederiz.bos yere sallayip durma.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Ordaki osmanli benim.mali tam fulledim.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ordaki osmanli benim.mali tam fulledim.

15 lot da bende var o değil Cmbtn hacimlendi. Güya iyi bir fiyatla patron a verir Cmbtn alırım diyordum. Ev deki hesap çarşıya uymadı.

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Ben baktım geçen sayın Zor söylemiş onu. Belki o da öyle sanıyordu. Şu aşamada çok önemli değil. Sayın Karaduman sen hemen hemen herkesten eskisin kabullenmek de zorlanıyorsun bir umut arıyorsun ama durum parlak değil. Dışarda 98 planları yaptılarsa bu tamamen düzenbazlık, dolandırıcılık bunu şikayet edelim. Kamuoyu farkındalığı oluşturalım. Gerçi bu plan yoksa bu kadar ortakla çıkmak hiç akıl kârı değil. Şirketin biz SPK ya bağlı borsa dışı şirket olacağız dediği kısım yalan ve boş bir hikaye
    borsa dışında daha rahat oluruz,,hiç olmazsa yıllık karından temettü alırım,şimdiye kadar neden vermedi derseniz,şimdiden sonra ortaklar azalacak,karini rahat rahat uleştirir..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Ben baktım geçen sayın Zor söylemiş onu. Belki o da öyle sanıyordu. Şu aşamada çok önemli değil. Sayın Karaduman sen hemen hemen herkesten eskisin kabullenmek de zorlanıyorsun bir umut arıyorsun ama durum parlak değil. Dışarda 98 planları yaptılarsa bu tamamen düzenbazlık, dolandırıcılık bunu şikayet edelim. Kamuoyu farkındalığı oluşturalım. Gerçi bu plan yoksa bu kadar ortakla çıkmak hiç akıl kârı değil. Şirketin biz SPK ya bağlı borsa dışı şirket olacağız dediği kısım yalan ve boş bir hikaye
    borsa dışında daha rahat oluruz,,hiç olmazsa yıllık karından temettü alırım,şimdiye kadar neden vermedi derseniz,şimdiden sonra ortaklar azalacak,karini rahat rahat uleştirir..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 251/494 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •