Sayfa 274/494 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Millet 20,10 a bile vermeye başladı. Teb de alımı kesti şimdilik. 98 e ulaşmak istiyorlarsa 20.12 aktif şuanda ama almıyor. muhtemelen borsa dışında 98 e ulaşmak istiyorlar.
    Ne pinti adamlarmış lot başına 5 tl için yaptıklarına bak.
    Dostum ben boyle cimri bir patron gormedim.bunlar 98 yanastiginda alis emri keserse ozaman hapi yutduk.kaldikmi kot disina.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum ben boyle cimri bir patron gormedim.bunlar 98 yanastiginda alis emri keserse ozaman hapi yutduk.kaldikmi kot disina.

Bekleyip göreceğiz

3.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    batık borsacı kardeşimin dediği gibi vakıf işlemi bana ait, malesef türkiyede kurumların halini bir kez daha gördük, ama sonuçta bu oyunu oynadığımız arena bu şekildeyse, bizde yeni stratejiler geliştirip, kendimiz için avantajlı hale getireceğiz, yüksekten alıp hem para hemde zaman olarak kayba uğratılan arkadaşlara üzüldüm ve buna izin veren kişi kurumlara yazıklar olsun, ben başka hisselerde poz aldığım için verdim, ama kalan arkadaşlar enazından kot dışına çıkmasını görüp öyle verebilirler, enazından gün gelir, yapılan saçmalığın ve haksızlığın belgesi olur tebin virman dekontu..
    Ozelden bizimle iletisime gecin isterseniz.guzel paylasimlarda bulunmak uzere.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bekleyip göreceğiz
    Dostum sende gel bizim aramiza.garip borsacida burdan kankimiz oldu.

5. Bakıyorum sattığını söyleyen arkadaşlar halen izlemeye devam ediyor yeterince zarar yazmışız sadece biraz zaman kaybı olur. Ölmüş eşşek kurttan korkmaz ha gayret % 97 sınırına dayandı
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

6.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bakıyorum sattığını söyleyen arkadaşlar halen izlemeye devam ediyor yeterince zarar yazmışız sadece biraz zaman kaybı olur. Ölmüş eşşek kurttan korkmaz ha gayret % 97 sınırına dayandı
    Beni kastetmisseniz ben asla satmayacagim.

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bakıyorum sattığını söyleyen arkadaşlar halen izlemeye devam ediyor yeterince zarar yazmışız sadece biraz zaman kaybı olur. Ölmüş eşşek kurttan korkmaz ha gayret % 97 sınırına dayandı
    1 ekime kadar 98 i bulursa süreç nasıl işler gene kottan çıkıyor ?

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Beni kastetmisseniz ben asla satmayacagim.

O kendini biliyor ben yazdıktan sonra çıktı çalı arkasında izleyenler arasına girdi deşifre olmamak için
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

Sayfa 274/494 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •