Sayfa 293/494 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Herkes ky yatırımcı fazla dayanamaz verir diyiyor. Peki acaba patron biz ky ne kadar tahammül eder diye düşünen yok bu saatten sonra 98 bulup bulamaması umurumda değil bu kadar baskılayıp her türlü entrikaları yaptıklarına göre hedef büyük olmalı konu izocam olunca her türlü sürprize hazırlıklı olmak gerekir bir bakmışsın bir ortak öteki ortağa hisseleri devretmiş veya ikisi birlikte üçüncü bir şahsa satış yapmış Bir hafta kadar önce THY uçağı ile seyahat ederken Skylife dergisindeki bir sayfada İzocam tekiz diye bir reklam vardı onu inceledim hoşuma gitti ne kadar doğru bir yatırım yaptığımı anladım ne olursa olsun bu filmin sonundaki THE END yazısını görene kadar beklemeye karar verdim. Beni zorla atmadıktan sonra ömür boyu ortak olurum
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Benden başka kimler kaldı? Daha önce söylediğim gibi 98 i bulsa bile zorla atamazlar diye umduğum için kaldım. Ben hep ortak kalmak istiyorum Merak ettiğim birşey var kot dışında her hangi bir çağrı yapabiliyor mu şirket? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Satıp çıkan arkadaşlar yolunuz açık olsun. Aslında biz bu dergi röportajında yöneticilerinden biri SPK kararına güvensinler yatırımcılar borsa uzun soluklu falan filan diye söylemişti ya o zaman çakacaktık davayı. Herkese başka hisselerde bol kazançlar diliyorum.
    Ben de burdayım, fazla mal yok 810 lot kadar ama satmadım. Devam bakalım neler olacak.

3. ilk özel durum açıklamasında %98 çıkabilir..
    bakalım şirket değerlemesi adil olacakmı..

4.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    ilk özel durum açıklamasında %98 çıkabilir..
    bakalım şirket değerlemesi adil olacakmı..
    Kap üyeliği bitti kapta bulamazsın artık haber

5. Sen de mi kot dışına kaldın sayın batık borsacı?

6. Bir miktar kaldı evet

7. Acaba toplamda kaç kişi kaldı kot dışına? Bunu nerden öğrenebiliriz? Bir de Kap yoksa nerden öğreneceğiz duyuruları? Değerleme falan yapılırsa onları nerden bileceğiz?

8. Batikci olduğum için ben iyi bilirim portfoyimde 3 tahtası kapalı şirket var .burda açıklar ama degerlemeyi düzgün aciklamaz sadece sonucu yani şirkete güveniyor her halükarda SPK .

https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...umAciklamalari

Sayfa 293/494 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •