Special Days Image
Sayfa 301/494 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Sondajcı Yazıyı Oku
    Bunun bize ne faydası var. Ortak olarakta kalamıyaçağımıza göre. Hırsız hırsızlıktan vasgeçmeyeceğene göre. Onlar hep köşe biz hep ters köşe oluyoz. Hakkımızı yjyenlere ve bunlara vesile olan her kim varsa hakkımız haram zıkkım olsun.
    Bende seninle aynı fikirdeyim benim sitemim böyle değerli bir şirketi yok pahasına ky elinden aldılar halen gözleri doymadı birde bahsettiği projelerle ilgili daha önce bir açıklama yaptıklarını hatırlamıyorum
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2. Selamlar, kısa zamanda %98 bulacağa benziyor. Peki %98 bulunca hesaplanan değerleme fiyatına göre bizi çıkarabiliyor mu? yoksa ben bu fiyatı beğenmedim ortaklığa devam etmek istiyorum deme hakkımız var mı?

3. Ey gidi ey.ben burda tek cagremiz 98 bulumasi tek umut bu dedigimizde herkex beni topa tutmustu.simdi herkez benim dusuncemde.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Benim kanaatim 98 bulduğunda iyi bir fiyat vereceğini düşünüyorum inşallah beklediğimize değecek bu sefer belirlenecek fiyat zorunlu olarak ortaklıktan çıkarma olduğu için SPK daha önce birçok kişi tarafından paylaşılan kriterlere göre karar vereceğini düşünüyorum bir bakmışsın öyle bir fiyat vermişki spk kararını beklemeden sabah erkenden Teb'in önünde kuyruğa gireriz

5. Mesela kac gibi rakam sayın kurtuluş bizi şaşırtır

6.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    Mesela kac gibi rakam sayın kurtuluş bizi şaşırtır
    Kottan çıkmadan önce fiyat belirtildiğinde ky etki altında kalıyordu bu saatten sonra fiyat belirtipte patronu etki altında bırakmayalım belki bizim tahminimizden daha fazlasını düşünüyordur
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
    Küçük yatırımcı 20.12 TL ye hiç vermeseydi şirket 0 lot alıp borsa dışına çıksaydı neler olacaktı .ama malesef bizim küçük yatirimcimiz borsaya kumar gözü ile bakıyor ve bundan dolayı hep kaybediyor.1 hisseden 300 TL kazanır digerinden 500 birbaskasindan 700 TL 1 ayda , ohh be der, sonra tek kağıtta 10 bin TL kaybeder yatırım bu deildir .ben şahsen izocamin cagrisinda bırakın 98 bulmasını hiç bir kucuk yatırımcının tek lot dahi vermemesini isterdim.o zaman bu hissede 100 TL gönüllü çağrı olurdu borsa dışında .ama bir baktim borsada patır patir küçük yatırımcı veriyor adam yüzde 97 yapmış tabiki bundan sonra garanti 98 i bulacak bundan sonra mecbur bari borsada 98 bulsun dedik oda olmadı .Bu kafa ile borsaya kumar gözü ile baktıkça küçük yatirimcidan cacık olmaz .keşke şirket 98 i bulunca ortaklıktan cikarmasa bunu çok isterdim ama malesef kacinilmaz son hatta bunun için mail bile attım şirkete dürüst iseniz ortakları zorla atmazsiniz diye ama bunlar atacak.malesef aslında biz spk yi sucluyoruz bir nevi ama SPK onay vermiş kardeşim zorla kimseden hisseni ver demiyor SPK .vermeseydi kimse o zaman görecektik izocam borsa dışında kaç TL den alacaktı bu hisseleri.malesef küçük yatırımcı kaybetti kan emiciler kazandı.

önce sağlık mutluluk huzur sonra bol kazançlar

8. Bugün durum nasıl alımlar var mı

Sayfa 301/494 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •