Sayfa 306/494 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
     Alıntı Originally Posted by cem_adnan Yazıyı Oku
    Ne demiş 30 milyon Euro'ya aksaraya tesis kuracak izocam bu yatırımi planladılar ama gercrkkestirmediler.
    Aksaray gibi teşvikli arazisi ucuz bir yere ne kadar para gidecekmiş 30 milyon euro
    Bu iş Gebkim ve dilsvasinda 50 milyon Euro'ya olur.
    Gebkim Tarsus Dilovası 3 tesis 150 milyon Euro'ya kurulur bu kıyaslamaya göre
    Eskişehir deki tesis te 10 milyon euro olursa 160 milyon euro yani 1 milyar TL den fazla fabrikaları kurarsın.
    Aksaray sanayi bölgesi ile Kocaeli Dilovası ve gebkimde arazi fiyatalari çok farkli . En düşüğünde Farzedelim kafa kafaya imkansız ama çünkü araziler çok büyük Dilovası ve gebkim çok pahalı bir fabrika 30 milyon Euro diyelim habere göre hadi eşdeğer kabul edelim.4 fabrika 30 milyon eurodan 120 milyon Euro 750 milyon TL yapar .750 milyonu ödenmiş sermayeye bolersek heralde 30 TL den fazla çıkar .normalde hakkımızı verseler bir hisse en az 40 TL ile 60 TL arası olmalı

önce sağlık mutluluk huzur sonra bol kazançlar
    Bu yazıya linki koymamisim
    https://www.dunya.com/sirketler/30-m...-haberi-419610

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
     Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Şu an şirket hâla SPK nın borsa dışı şirketlerinde görülmüyor. Ne borsada ne de borsa dışı şirketlerde. Değerleme olmadan da çıkarabilirler. Bi de dediğiniz gibi değerleme fiyatı normalde yüksek çıkması lazımsa 5 yıllık ortalamayı da baz alabilirler. Ne saçma sapan bir işin içine düştük ya.
    Efyali haber göndermedi henüz ilk haberi düştüğünde SPK diğer şirketler kısmına düşecek kap üyeliği bitti dostum.henuz hiçbir haber yolladığı için görünmez .artık kapta haber beklemeyin .ancak ortaklıktan atma durumunu gerceklestrimedikce SPK denetimine tabidir.ancak ara bilançolar göndermeye bilir belki sadece yıllık olarak bilanço yapabilir sanırım

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
    En son takas buydu bunun altına güncel takası yapistirma imkanı olan arkadaş varmı acaba
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
    https://emlakkulisi.com/dilovasi-osb...fabrika/606593
    Bu ilanda icra ile satılık 1990/2400 u satilik yüzde 90 imi oluyor artık 5000 M2 arsa alanı sanirim 21 milyon TL ile acik arttırmaya çıkmış icradan bunun gibi çok örnekler var artık siz düşünün izocamin devasa fabrikalarini .burası ortalam 4000 TL den başlangıç fiyatı izocamin dilovasindaki gebzedeki fabrikaları en az iki fabrika sadece 500 milyon yapar içindeki kurulumu ile 600 milyonu geçmesi lazım sadece iki fabrika.internetten Dilovası ve gebkimde icradan satılık fabrika ilanlarına bakabilirsiniz.sahibinden com Hürriyet emlak netten Dilovası Kocaeli gebkimde fabrika fiyatlarına bakıp boş fabrika değeri çıkarabilirsiniz.ayrica sahibinden comda yapılmış olan satışlara istinaden bir emalk endeksi vardır ilanların altında fabrika satışlarında bu fiyat ortalama 3900 TL dir.150 bin M2 olan sadece iki fabrika bu duruma gore 600 milyon tl .kurulumu makina fırın o bu iki fabrika sadece 750 milyon TL Tarsus Eskişehir'le berber sanırım milyar olması lazım.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
    Görüldüğü gibi en altta dikkat ederseniz Kocaeli Dilovası organize sanayi bölgesi emlak endeksi yazıyor oraya tıkladığımızda buralar 3981 TL ortalama fiyatı

6. ben bildigimi paylasiyim. ttk kanunda zorla seni ortaklıktan atamaz.. alınan kararı tebliğ tarihinden itibaren 1 ay sanırım itiraz edersen sikinti yok.ama itiraz etmezsen kabul etmiş sayılıp senin payını alıyor...
    bunların 98 bulma gibi dertlerininde olduğunu sanmıyorum.zaten ben bulmasında hic istemiyorum.neden derseniz cevabını mayıs gibi yazarım burda..

7. suda var öyle avukatlık bir durum benim için soz konusu olamaz.hisse almak çıkarmak isteyen önce öpücük alicam sonra işime gelirse veririm hisselerini....aniran lar olabilir formda kale almayın pls...

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    ben bildigimi paylasiyim. ttk kanunda zorla seni ortaklıktan atamaz.. alınan kararı tebliğ tarihinden itibaren 1 ay sanırım itiraz edersen sikinti yok.ama itiraz etmezsen kabul etmiş sayılıp senin payını alıyor...
    bunların 98 bulma gibi dertlerininde olduğunu sanmıyorum.zaten ben bulmasında hic istemiyorum.neden derseniz cevabını mayıs gibi yazarım burda..
    Atacaklar bu hakları var .Satma hakkında herhangi bir onay söz konusu deil.ortakliktan atmada ise SPK nin onayı alınıyor buda şirketin hakki olduğu için SPK reddetmez heralde.satma hakkında değerleme ne çıkarsa atmada o fiyat olur.yanliz borsa fiyatı alınırsa satma hakkı değerleme yüksek çıkmazsa son 5 yıllık 25 TL olur.ortakliktan atma borsa fiyatıyla 20.12 olur .

Sayfa 306/494 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •