Sayfa 314/494 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Boşuna kendinizi yormayın, marka değeri vs şu anda para edecek şeyler değil. Somut malvarlığına bakmak lazım, oraya bakarken de maşallah öyle bir muhasebe standardımız var ki adamlar her türlü oynamayı yapabiliyor, örneğin gayrimenkulleri muhasebeleştirirlerken, edinim değerlerini yazıyorlar. Arkadaşların dediği gibi istedikleri fiyatı çıkarabilirler.
    Olay yargıya intikal ettiğinde çıkacak değer tahminimi söyleyeyim: şirketin alacakları borçlarından fazla, buradan al bi 20M,
    Diğer tüm maddi, maddi olmayan duran varlıklarını bunlar 579.406.302tl ye sigorta ettirmişler, bence gerçek değeri budur! 600M/hisse sayısı=24,45
    Yani buradan anlaşılıyor ki değerleme değeri 24,45 olmalıdır, altını ilan ederlerse yargıya taşımakta fayda olacaktır.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!
    sigorta degerimidir ölçü ,çok acaib bir kıstas olmuş,

hatırlatttıgınız iyi oldu, gayrimenkulleri muhasebe degeri ile ilğili,nasıl olsa 5 yıl geriye dönük inceleme yapılabiliyor
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Karaduman 100 lira diyor du dışarda , yalan mı oldu şimdi.

3.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Boşuna kendinizi yormayın, marka değeri vs şu anda para edecek şeyler değil. Somut malvarlığına bakmak lazım, oraya bakarken de maşallah öyle bir muhasebe standardımız var ki adamlar her türlü oynamayı yapabiliyor, örneğin gayrimenkulleri muhasebeleştirirlerken, edinim değerlerini yazıyorlar. Arkadaşların dediği gibi istedikleri fiyatı çıkarabilirler.
    Olay yargıya intikal ettiğinde çıkacak değer tahminimi söyleyeyim: şirketin alacakları borçlarından fazla, buradan al bi 20M,
    Diğer tüm maddi, maddi olmayan duran varlıklarını bunlar 579.406.302tl ye sigorta ettirmişler, bence gerçek değeri budur! 600M/hisse sayısı=24,45
    Yani buradan anlaşılıyor ki değerleme değeri 24,45 olmalıdır, altını ilan ederlerse yargıya taşımakta fayda olacaktır.

Madem bu şirketin değerinin 24,45 olduğunu söylüyorsun borsa kottondan çıkmadan önce 25.38 gördüğünde neden satamadın aylarca beklemek zorunda kalmazdın

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

4. şimdi çıksa deseki ortagın biri ben a firmasına satıyorum hakkımı,yada komple satsalar,bu alanlarmı gelip bizim elimizimi öepecekler!yani hisseler bizde ya ondan dedim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. vay be dışarıda hissede yok,çok acaib bir durum oldu,adamlar 100 tane avukatla ortaklıktan atacakmış beni,,çadırı kurdum bekliyim

6. şaka bir tarafa bu şimdi kar açıklarmı bilançoda!!

7.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku

Madem bu şirketin değerinin 24,45 olduğunu söylüyorsun borsa kottondan çıkmadan önce 25.38 gördüğünde neden satamadın aylarca beklemek zorunda kalmazdın

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Yahu yanlış anlamayın beni, demek istediğim şu ki; adamlar fazla para vermemek için her yolu deneyebilir. Değeri düşük göstermek için ellerinde imkan var. Diyorum ki iş yargıya intikal ederse elimizde sigorta değeri var, bunlar malını kuruşuna kadar yazmıştır sigortaya, sigortanın da elinde bir değerleme vardır illaki. En zor şartlarda nakit vb ile duran varlık toplamından 24,45 i ispatımız kolay, tabi bunda marka değeri vs yok.
    Niçin satmadım konusuna gelince, ben kağıdı zaten 20,12 den aldım, borsadan çıkmasından önce, ben aldıktan sonra 24 leri görse zaten durmaz satardım.

8. Dünkü takasları incelediğimde 1 lot kayıp İş yatırım - 381 lot görünüyor Teb +379 arada 2 lot fark var 1 lot İş Bankası A.Ş virman edilmiş diğer 1 lot kayıp

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

Sayfa 314/494 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •