Sayfa 325/494 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    Kurtulus bey fiyatı görmek ile görmemek arasında fark ne...dün itibariyle 3 aylık hak düşürücü zaman dilimi basladı
    .
    Hak düşürücü zaman henüz başlamadı çıkarma fiyatını SPK onayladığı tarihten itibaren başlayacak ben kendime göre bir hedef fiyat belirlemişim gelen fiyata ve zamana göre satma hakkımı kullanacağım geçmiş yıllardaki temettü oranlarına baktığımızda 1 - 2,5 TL arası vermiş, 2019 yılı karından temettü verecek olursa faydalanmak için 02 Ocak 2020 tarihinde

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Hak düşürücü zaman henüz başlamadı çıkarma fiyatını SPK onayladığı tarihten itibaren başlayacak ben kendime göre bir hedef fiyat belirlemişim gelen fiyata ve zamana göre satma hakkımı kullanacağım geçmiş yıllardaki temettü oranlarına baktığımızda 1 - 2,5 TL arası vermiş, 2019 yılı karından temettü verecek olursa faydalanmak için 02 Ocak 2020 tarihinde

Hayırlı olsun .şirket şu an eksi 10 milyon zararda siz ne karı alcaniz onu anlamadım.

3. beni zorla atmalarını bekliyorum,kaç dolardan arzza aç, kaçyıl geçsin aradan,devir teslim olsun sonra,ben oynamıyom,ona buna yaltaklan,ne ğüzel dünya yaww,elin akıllısı bunlar-

diğer kottan çıkan firmalar enayi o zman,ben kafamdaki rakam 150tl,ister dag fare doğursun,ister mermeri sıçarak delsin,onun sorunu,almak istiyorsa bedelini ödeyecek..

hesaba para yatırıp atacak felan,haşa devlet yapamıyor,siz kimsiniz yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by garipp_borsscı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun .şirket şu an eksi 10 milyon zararda siz ne karı alcaniz onu anlamadım.
    Sorun değil yıl sonu bilançosunu görmek lazım kottan çıkma sürecinde gelen bilançolar bence çok fazla güvenilir değil temettü vermek istedikten sonra kasada yaklaşık olarak 150 milyon para var bunun bir miktarını vermesine engel bir durum varmı

5.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Sorun değil yıl sonu bilançosunu görmek lazım kottan çıkma sürecinde gelen bilançolar bence çok fazla güvenilir değil temettü vermek istedikten sonra kasada yaklaşık olarak 150 milyon para var bunun bir miktarını vermesine engel bir durum varmı

Temettüler genelde yılın ikinci yarısı dağıtılır .İzocamın temettü dağıtacak bir durumu olduğunu sanmıyorum kar ederken dagitmayan şirket zarar ederken dağıtımı? Farzedelim dagitcak yilin ikinci yarısı dağıtır o zamana kadar şirketin hissedarlarini ortaklıktan atacağı aşikar .Ama siz kendinizi bu şekil mutlu edebilirsiniz tabi sorun yok. Vave
    Yatırım tavsiyesidir.

6.  Alıntı Originally Posted by garipp_borsscı Yazıyı Oku
    Temettüler genelde yılın ikinci yarısı dağıtılır .İzocamın temettü dağıtacak bir durumu olduğunu sanmıyorum kar ederken dagitmayan şirket zarar ederken dağıtımı? Farzedelim dagitcak yilin ikinci yarısı dağıtır o zamana kadar şirketin hissedarlarini ortaklıktan atacağı aşikar .Ama siz kendinizi bu şekil mutlu edebilirsiniz tabi sorun yok. Vave
    Yatırım tavsiyesidir.
    Benim mutluluğum şirketin ve bu formdaki bazı kişilerin yapmış oldukları entrikalara ve olumsuzluklara rağmen elimdeki hisselerin
    bir tek lotunu satmadan bugünlere gelmek ve nasip olursa filmin sonunu görmek bu arada Genel kurullar genelde mart ayında yapılır ve kararlar alınır temettünün dağıtıldığı tarih önemli değil önemli olan genel kurul kararı. ayrıca benim için temettünün önemi yok ortaklıktan çıkarma fiyatı ne olacak

7.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Benim mutluluğum şirketin ve bu formdaki bazı kişilerin yapmış oldukları entrikalara ve olumsuzluklara rağmen elimdeki hisselerin
    bir tek lotunu satmadan bugünlere gelmek ve nasip olursa filmin sonunu görmek bu arada Genel kurullar genelde mart ayında yapılır ve kararlar alınır temettünün dağıtıldığı tarih önemli değil önemli olan genel kurul kararı. ayrıca benim için temettünün önemi yok ortaklıktan çıkarma fiyatı ne olacak

Ortaklıktan cikarma ile satma hakkı fiyatı arasında bir fark olurmu? Sence Ortakliktan çıkarmayı beklicenmi 5 ay yani az deil .Satma hakkı ile aynı cikmazmi sence

Portföy belgesini istediler
    Onuda gönderdim
    Başlayacaklar
    Süreci

Sayfa 325/494 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz