Sayfa 333/494 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. G) Diğer Hususlar
    1) Bu İlke Kararı ilan edildiği tarihte yürürlüğe girer.
    2) Bağımsız denetim kuruluşları ve Danışmanlık Şirketleri de dahil olmak üzere bu Karar kapsamında değerleme hizmeti
    sunmak üzere lisanslı olarak çalışan kişilerin Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş.’ye bildirilmesi
    zorunludur.
    3) Bu Karar kapsamında sunulacak değerleme hizmetlerinde Kurul görüşü alınmak suretiyle Türkiye Sermaye Piyasaları
    Birliği ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından belirlenen asgari unsurlar değerleme raporlarının hazırlanmasında esas
    alınır. Bu madde söz konusu esasların belirlenmesi ve kamuya ilan edilmesini müteakip yürürlüğe girecektir.
    Yürürlükten Kaldırılacak Kurul Kararlarının Listesi
    1. Kurulumuzun 17.07.2003 tarih ve 37/875 sayılı kararı
    2. Kurulumuzun 21.09.2017 tarih ve 34/1151 sayılı kararı.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. öyle kafana göre degerlendirme çıkartılabilirmi!!!paylaştıgım kanun maddeleri degerlendirme firmaları içindir,nizam değişmiştir,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Değerleme firması ile anlaşma yapılmıştır
    Bilginize
    yapıştırdıgım maddeler,degerleme raporu hazırlayan firmalara yönelinik yeni nizamlar getirmiş,mesela hazırlanan raporun en az 10 sene saklanması ğibi,bu bile kendi başına firmanın yapmış oldugu degerelendirme neticesinin 10 sene geriye dönük mahkece çıkartılıp,incelenmesine kafidir,,sadece bir maddesi,,tuttukları firmanın bile sicilini sorgular,usulsuzluk tespitinde gerekirse spk ya müracat yapılır,hatta bimere,

kimsenin de bir dilekçe ile çıkan adil olmayan degerlendirme raporunu, spk ya da asliye mahkemlerine 83tl tutarlı,harçla vermekten aciz olacagını sanmıyorum,

Sen işçi kardeş
    Hele bir anlaştıkları firma ptesi göreve baslasin değerleme itiraz süreci için
    Burdaki arkadaslardan ricam degerlemeyle esas olacak objektif verileri
    Buraya yazsın bir taslak oluşturup
    Değerleme şirketine iletelimki olayın takipçisi ve denetlendigi hissini karşı tarafa verelim.bu hususu bu önümüzdeki
    Hafta sonuna kadar bitirip ilgili şirkete herkesin göndermesini sağlayalım.
    Bu konuda her arkadaşın katkısını bekliyorum.
    Haydi herkes göreve bu anlamda
    Örnek bunlar şirketi ne zaman aldı aldığında fiyat TL.ve dolar bazında kacti
    Arsalar ile ilgili piyasa fiyatı delilleriyle
    Şirketin geleceğe dönük bir anlaşma haberi burda yazılmıştı o ve onun gibi haberler
    İşi yalıtımın zorunluluk ne zaman başlıyor
    İlk aklıma gelen hususlar
    İnşallah sonu hayırlı olur

Sigorta değeri daha önce yazmıştım
    Buda onemli

Sn.cem Adnan
    Cimere yazdığınız bilgi edinmenize SPK.kamuya açıklama yapılacak cevabı vermişlerdi.
    Şimdi cimere tekrar o eski talebinizi ilgi göstererek bir daha yazsanız kamuya açıklama yapılacak denmesine rağmen bu açıklama yapılmamıştır diye size zahmet

7. bildirim yapmak zorunda,şu firmaya verdim diye,firmanın incelenmesini gogle amcdanda yaparız nedir ne değildir diye!!

aramızda avukat varsa/tanıdıgıda olabilir,bize yol göstermesidirki,şöyleki,adliyede hanği mahkemeye asli mi ticari mi mahkeme ve

varsa itiraz örneği,yardımcı olursa çok sevinirim..

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    bildirim yapmak zorunda,şu firmaya verdim diye,firmanın incelenmesini gogle amcdanda yaparız nedir ne değildir diye!!

aramızda avukat varsa/tanıdıgıda olabilir,bize yol göstermesidirki,şöyleki,adliyede hanği mahkemeye asli mi ticari mi mahkeme ve

varsa itiraz örneği,yardımcı olursa çok sevinirim..
    Resmi açıklama gelmezse ben burdan paylaşırım
    Çeşitli illerde şubesi olan bir firma
    Ayrıca itiraz önce SPK.ya yapılacak
    Dava yolu ondan sonra dusunulecek bir husustur.

Sayfa 333/494 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •