Sayfa 350/494 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    iyi iyi güzel fiyat çıkarsa götürcem seni eğlenmeye.
    Sho geçen hakeret yaptın gene yapma istersen . yatiriminiz var şirketin yolladigi haberlerden bihabersiniz.sizi haberdar ettiğim için teşekkür etmeniz gerekirken birde hakeret ediyonuz.Evet tecrubelisiniz büyük firmaların hazırladığı gibi bir değerleme raporu taslağı hazirlamisiniz ben yapamam görselleri çoğu kişi yapamaz .Ama 2020 yılı enerji verimliliği yılı zorunlu olacak gibi kavramları yazmamisiniz

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hakaret yok hakaret yok gayet ciddiyim. ben teşekkür etmekle yetinmeyeceğimi söylüyorum sadece. bizler için bu kadar uğraşıyorsun , bilgilendiriyorsun falan ya o yüzden öyle söyledim.

3. ciddi dediğin kurum pardonlarla is yapıyor..bilen iyi bilir..neden kotta iken
    yapmadı atma işini!!!!!!!
    ciddiyeti çok tartışılır..

4. madde 7 nin 3. Fikarasi ilginçmiş .ama borsada işlem gören icindir sanırım çünkü bizde sadece değerleme kalıyor ne var başka

MADDE 7 –*(1)*Hakim*ortak tarafından, hakim ortak konumunun kazanılması veya bu konumda iken ek pay alınması, bu konumun kaybedilmesi, ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılmasına karar verilmesi, hakkın kullanım bedeli ile birlikte Kurulun özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde kamuya açıklanır.

(2) Aşağıdaki hususlar, Kurulun özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde ortaklık tarafından kamuya açıklanır:

a) Ortaklıktan çıkarma hakkının kullanımı talebinde bulunulması amacıyla ortaklığa başvurulması, ortaklıktan çıkarma süreci ve ortaklıktan çıkarma sürecinin sonuçlarına ilişkin bilgi,

b) Satma hakkının doğması, satma hakkının kullanımı talebiyle ortaklığa başvuruda bulunulması halinde, başvuru geldiği sürece günlük olarak, bu hakkı kullanmayı talep eden ortakların sayısı, sermayedeki pay oranları ile toplam satma hakkı bedeli,

c) Bedelinin tespitine ilişkin olarak hazırlanan değerleme raporunun özet veya sonuç kısmı*dahil*satma hakkı bedeli,

ç) Satma hakkının kullanım süresi sonucunda, bu hakkı kullanan ortakların sayısı ve sermayedeki pay oranları ile*hakim*ortağın sermayedeki pay oranı.

(3) Satma hakkının kullanımı amacıyla ortaklığa başvuruda bulunulması sırasında değerleme raporu sonucuna göre pay bedeli belli değil ise, altıncı maddede belirtilen diğer*kriterlere*göre belirlenen fiyatların satma hakkı talebinde bulunulduğuna ilişkin bilgi ile birlikte kamuya açıklanması gerekir
    Son düzenleme : zırıltı; 21-11-2019 saat: 17:18.

5. Ben satma hakkına başvurdum ....))))

6. Borsada işlem görenler için gercerli borsa. Dışında değerleme olur bu bize geçmez.sanurim

7. ilk başvuran sn. cinali idi galiba..

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    ilk başvuran sn. cinali idi galiba..
    ))))))))))

Sayfa 350/494 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz