Sayfa 357/494 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Av. Serpil Yazıyı Oku
    Sayın işçi74, öncelikle hissenin değerinin ne çıkacağını beklemeli, sonra raporda çıkan bedeli uygun bulmazsak şirkete başvurarak istediğimiz bedeli belirtmeli, şirketten gelecek olumsuz cevaba göre de Ticaret Mahkemesinde hisse bedelinin tespiti için dava açmalıyız.
    Şu an raporu beklemek dışında yapacağımız bir şey yok
    bunun masraf kısmı varmıdır!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Sizde ne tür bir sapkınlık var yasa,ne 50 si ne 70 i karadumandan mı öğrendiniz bu tipsiz cümle kurmayı?

3.  Alıntı Originally Posted by seburec1965 Yazıyı Oku
    Sizde ne tür bir sapkınlık var yasa,ne 50 si ne 70 i karadumandan mı öğrendiniz bu tipsiz cümle kurmayı?
    Birader ben kocaelindeyim. Şirketin 2 fabrikasının değeri 1 milyar eder.siz Fransızların koclara hisse başı babalarının hayrinami 12 dolaar verdiğini sanıyorsunuz 15 yıl önce .evet iddia ediyorum 1 hissesi 70 ile 100 TL arası.sadece 2 fabrikası 1 milyar eder iki fabrika 40 TL yapar .geriye kalır 3 fabrika

4.  Alıntı Originally Posted by seburec1965 Yazıyı Oku
    Sizde ne tür bir sapkınlık var yasa,ne 50 si ne 70 i karadumandan mı öğrendiniz bu tipsiz cümle kurmayı?
    Elinin altında internet vardır.cok basit sirkeetin Dilovası organize sanayide 2 fabrikası var .70 bin M2 ve 80 bin M2 ikisi 150 bin m2.sadece internete yaz Dilovası satılık fabrika fiyatları diye.sadece bunu yazdiinmi 150 bin M2 fabrikaların boş olarak 600 milyon yaptığını görürsün içini doldur kalan 2 fabrika diğer gayrimenkuller binalar eğitim müdürlükleri genel mudurlukler pazar liderligi marka bunları nereye sokacaz.

5. Karaduman bağımlı etti bizi...

6.  Alıntı Originally Posted by seburec1965 Yazıyı Oku
    Aynen iki kelime ile kanitlanir izocamin arsaları cadde kenarı daha pahalı ama bölgesinde en düşük fiyat 4000 TL M2 sadece iki fabrika boş olarak 600 milyon.diger iki fabrika 400 milyon.bos halde fabrikalar 1 milyar içini neyle doldurcaz bedavami.oteki binalar egitiim merkezlerini nereye sokacaz.ama hirsiza kilit dayanmaz elbette calacaklardir

7. son dakkaya kadar torbadan kuş çıkmıyacak anlaşılan,

hastayım,sümüğüm akıyor,sauna da kesmedi,supriz lazım,

avukat hanım bari siz bir araştırma yapın,emsal davalar hakkında,öksüz yetim hissetmiyelim,bilğiye açız,slmlrr
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Aynen iki kelime ile kanitlanir izocamin arsaları cadde kenarı daha pahalı ama bölgesinde en düşük fiyat 4000 TL M2 sadece iki fabrika boş olarak 600 milyon.diger iki fabrika 400 milyon.bos halde fabrikalar 1 milyar içini neyle doldurcaz bedavami.oteki binalar egitiim merkezlerini nereye sokacaz.ama hirsiza kilit dayanmaz elbette calacaklardir
    Ne diyeyim dostum satın satabiliyorsanız yiyin paranızı.Afiyet olsun...😂

Sayfa 357/494 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •