Sayfa 365/494 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Kapta haber yok gören arkadaşlar haber linkini atın bizde görelim panik yapmaya gerek yok çıkarma fiyatını bekliyrceğiz bakalım çıkarma fiyatı ne olacak
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Kurtuluş akıllı ol kaç lotun var bilmiyorum ama ortaklıktan çıkarma fiyatı ne olacak bir araştır ondan sonra yaz.
    Bu tezgahta hisselerimizi vermeye zorlanıyoruz.
    Ortaklıktan çıkarma 10.53 ten olur .SPK onayı şartı var.spk ya güvenen bekler .fiyat düzeltir diyen.bes SPK ya güvenemem.
    Borsa dışında ortaklıktan çıkarma fiyatı değerleme ne çıktıysa o .iyi okuyun araştırın görüşlerinizi yazın.göt olmayalım en son

2.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Kurtuluş akıllı ol kaç lotun var bilmiyorum ama ortaklıktan çıkarma fiyatı ne olacak bir araştır ondan sonra yaz.
    Bu tezgahta hisselerimizi vermeye zorlanıyoruz.
    Ortaklıktan çıkarma 10.53 ten olur .SPK onayı şartı var.spk ya güvenen bekler .fiyat düzeltir diyen.bes SPK ya güvenemem.
    Borsa dışında ortaklıktan çıkarma fiyatı değerleme ne çıktıysa o .iyi okuyun araştırın görüşlerinizi yazın.göt olmayalım en son
    Sayın Zırıltı,
    Geçen sayfada yazılı belgeye nereden ulaştınız, kapta haberler kısmında ben gerçekten göremedim. Yoksa borsa dışı şirket olunca kata ilişikli haber yayınlamıyorlar mı? Yatırımcı ilişkilerinde telefona cevap veren yok.
    Ekinde rapor yayınlanmış mı acaba yoksa sadece fiyat yazıp geçiştirilmiş mi?

3. https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...umAciklamalari

burdan izocam şirketini görebilirsiniz..
    ama beklemeye gerek yok..
    ticaret mahkemesine başvuru yapacaz..

her geçen gün bunların lehine..

4. https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...masiDosya/3750

20.12 ve 10.53 fiyattan yüksek olanı yani 20.12 den satabilirsiniz diyor..

5. teşekkürler..

6. çıkarma hakkını beklemek hata..vakit geçirmeden ticaret mahkemesine başvuracaz..dilekçe yeterli oluyor diye biliyorum..
    gerekçesi, varsa belgeler vs..

7. Satma hakkına vermezsek ortaklıktan çıkarma 10.53 olur .tezgah kurulmuş şike şike hissenizi verin diyolar .Yazıklar olsun.

8. şirket 2 ay sonra ortaklıktan çıkarma 10.53 dediğinde kime guvencez SPK ya mi.spk fiyat arttırır diyemi beklicez .bu riske girecek olan ortaklıktan çıkarmayı bekler .ama 10 .53 olursa daha çok canımız yanar.uzman birinden bilgi istiyorum. Tebliğe göre borsa dışı satma hakkı son 1 yılda. Yapılan çağrı yada değerleme hangisi büyükse
    Ortaklıktan çıkarma ise sadece değerleme

Sayfa 365/494 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •