Sayfa 372/494 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Arkadaşlar , izocm 2014 te kanun değiştiğinde %95 paya sahipti, ortaklarını atarak borsadan çıkma hakkına sahipti.
    Fakat, ortaklarımı atmadan sadece borsadan çıkacağım dedi. Bu sebeple de ortaklar borsa dışında ortak olmamak adına ayrıldı (yaklaşık 700.000 pay). Eğer ortaklarımı atacağım deseydi 5 yıllık ortalama vermesi gerekirdi.
    Şimdi, 3-5 ay sonra ortaklarımı atacağım derse bu manipülasyon veya ortakları yanıltma olmaz mı?

2. Fabrikaların kurulu olduğu araziler borsadaki izocama aitmiş.simdi aradım öğrendim .yatirimci temsilcisine Gebkim ve dilovasindaki araziler degerleme raporunun iki katı olması gerekir dedik.bir şey diyemiyor ama ne faydası var .koskoca yıllık 600 milyon cirosu olan bir izocamin kalan 400 bin lot hissedaradan 2 milyon TL calmak icin düştüğü duruma bakın dedik.rezillik dizboyu yani .

3. arkanda adamına göre adaletsizliğe ve kanunsuzluğa onay veren bir spk ve diğer yetkililer varsa olmaz..

Alıntı Originally Posted by tataaa Yazıyı Oku
    4) Benim en önem verdiğim husus ise; şirket ben sadece borsadan çıkacağım dedi ( benim hatırladığım ortakları çıkaracağım demedi), bu yüzden bir sürü ortak 20.12 gibi uzun yılların en düşük fiyatlarından birine hisselerini vererek gitti.

Şimdi ortaklarımı atıyorum derse bu manipülasyon veya dolandırıcılık olmaz mı?

4.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    arkanda adamına göre adaletsizliğe ve kanunsuzluğa onay veren bir spk ve diğer yetkililer varsa olmaz..
    Burda atdigin sozde hayellerin ne oldu.100 tl asadan vermem diyordun.az kaldi.30 ocaktan sonra 10.53den veririsin artik.burda en cok senin haline sevindim.cunku senin gibilere mushaktir bu.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Yaprak dökümü başlamış an itibarı ile Teb'e 5600 lot virman olmuş

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

6.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    O kadar dünden beri moralim bozuk ki anlatamam nerde hata ettik şirkete güvendik. Gercekten sirketin değeri nasıl 250 oluyor en azından 1 milyar etmesi gerekmezmiydi. Buradaki şirket adına bizi manipule etmeye calışanlara hakkımı helal etmiyorum devamlıda beddua ediyorum inşallah işleri rast gitmez dahasıda var.... 3 5 kuruşun hrsabını yaptılar.
    Tunahan ben şirket en az 1 milyar eder diyorrduum hala ifşa ediyorum.Sende biliyorsun ***lik yaptıklarını bu gün marsall 40 TL ile şirkete 400 milyon değer üzerinden. gonullu cagri yapıyorsa izocam 1 milyar etmezmi.
    Hadi 10 TL değer bictiler Allah aşkına satmaya kalksalar 1 hisseyi 30 TL ye satarlarmi

En sonunda solimm ben şirket en az 1 milyar eder dediğim daha 2 hafta 3 hafta oldu .şirket borsada işlem görmüyordu ve al sat yaoamazdin.dolayisi ile bana aldanıp hisse almış olamazsın

7. Burda kim varsa hisse hakkında doğruyu eğri göstermeye calışan, zihinlerde şüphe uyandırıp küçük yatırımcının aklını bulandıp yanlış karar vermesine sebeb olanların imşallah işleri rast gitmez Allah onların ayaklarını birbirine dolasın, yüzleri gülmesin....

8.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Yaprak dökümü başlamış an itibarı ile Teb'e 5600 lot virman olmuş

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''
    ordakilerden beni birisiyim.surda karla ciiktik ama.su bekleme zararim kotu oldu.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 372/494 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •