Sayfa 373/494 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. 20 ocağa kadar satma hakkını kullanmayan bizler şimdi 3 yıl ortakmıyız. Cıkarma hakkı varmı şirketin 3 yıla kadar varsa çıkarma fiyatını spk mı belirler, ilgili tebliğ paylaşırmısınız...tebliğ ne diyor kot dışı şirketin çıkarma fiyatı hakkında

2.  Alıntı Originally Posted by Tunahan7 Yazıyı Oku
    Burda kim varsa hisse hakkında doğruyu eğri göstermeye calışan, zihinlerde şüphe uyandırıp küçük yatırımcının aklını bulandıp yanlış karar vermesine sebeb olanların imşallah işleri rast gitmez Allah onların ayaklarını birbirine dolasın, yüzleri gülmesin....
    Benim vicdanım rahat

3. Aylardır yazılıp çiziliyor burda yenimi aklına geldi hissen olduğu. Ya paran çok ya aklın. Patron bizimle assak geçmek için mi gönderiyor sizi buraya.

4. Kurtuluş Bey, virmanları nereden görülebiliyor, acaba?

5. Benden eyvallah, kalanlara sabır diliyorum, her şey gönlünüzce olsun..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by tataaa Yazıyı Oku
    Kurtuluş Bey, virmanları nereden görülebiliyor, acaba?
    Diğer hisselerin takasına baktığın gibi bakıyorsun biraz önce kontrol ettim bugün toplamda 8230 lot virman olmış
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

7. Satma hakkını başlatan Cinali bey sizin hisseler ne oldu satma hakkından vazmı geçtiniz bugün virman yapan aracı kurumlar içerisinde 1500 lot yok bugünkü takasta görünenler muhtemelen bugün başvuru yapanlara ait gibi

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

8. Kurtuluş Bey teşekkür ederim.

Sayfa 373/494 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •