Sayfa 378/494 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Burada karadumana laf atanlara bakiyom amaç sadece karalamak olduğunu farkettim yoksa reelde zaten karadumanin fikrrine ters insanlar .
    Mesela merrsedec yıllarca karadumana yahu bırak bu hisseden cacık olmaz insanlara gaz verme gibi ifadelerle yazmış .yani hiçbir zaman Karaduman in sözlerini onaylamamis.
    Diğer Suat oda aynı yahu bu iki kisiide karadumla hisse işlem görürken zaten tam ters gorustelermis.
    Şimdi kalkmış sırf baskı iciin hakkımızı sana helal etmiyoz diye yazmışlar.Siz ona hiç uymamisinizki hep tersi yazmisiniz
    Azıcık inandırıcı olun karadumanin hiçbir sözüyle hareket etmediğiniz açık net .geçmiş yazilarinizdan rahatça anlaşılıyor .
    Sanki Karaduman işlerin buraya gelmesini istermiydi.karaduman bildiğini içinden gelenleri yazmış .sizlerinde onun tam zıttı yazılar yazmisiniz ama nedense hisseyi sürekli kotulemenize rağmen hissede durmuşunuz.Açık ve net ikinizde ayni.
    Karaduman moralini bozma kardeşim .Allah hakkı hak etsin.Başta SPK bu tezgahı kurup isletenlere hakkımız haram olsun.
    Ben asla karadumani dinlemedimki onu dinleseydim ciddi zararla cikardim bundan.benim ona kizmamin sebebi insanlari yanlis yonlendirmesi hayel peres umutlar vermesiydi.kac kisinin kanina girdi.hic baktinmi?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben asla karadumani dinlemedimki onu dinleseydim ciddi zararla cikardim bundan.benim ona kizmamin sebebi insanlari yanlis yonlendirmesi hayel peres umutlar vermesiydi.kac kisinin kanina girdi.hic baktinmi?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç kimsenin kanına girmedi.karaduman nedeniyle zarar eden parmak kaldırsın.ne alaka sen ona bakıp yatırım yapmamışin Mercedes te aynı yazilarindan belli ama adama hakkım olsun diyonuz ne alaka.baaskalarinin adinami yaziyonuz nedir olmayan kisiler.kimse kimsenin lafına bakıp hisse almadı burada.sonra karadumanin dedikleri dogruyduki bu ********ler hırsız ne yapacan
    İzocamin yarısı etmeyecek marsHALL 400 MİLYON değerle çağrı yapiyor.izocamdan yari kat fazla filli boya 2.4 milyar TL ye Japonlara satıldı.kardesim izocam elindeki 95 avantajını kanunların açıklarından yararlanarak fırsata çevirdi.ahlaksizlik yaptı ne yapacan
    Karadumanin dedikleri yüzde yüz doğru idi yani ama hırsızsa adamlar ve memlekette hırsızlar güç sahibi ise ne yapacan solermisin

3. 30 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Şirket’in sahip olduğu tüm maddi duran varlıklar deprem, yangın, sel ve
    benzeri afetlere karşın 579.406.302 TL tutarında sigortalıdır (31 Aralık 2018: 551.801.218 TL).
    30 Haziran 2019 ve 31 Aralık 2018 tarihleri itibarıyla maddi ve maddi olmayan duran varlıklar üzerinde
    herhangi bir ipotek veya rehin gibi kısıtlamalar yoktur.

4. Sayın zırıltı, sigorta bedeli duran varlıkların güncel değeri üzerinden yapılmıyormuş, mesela sigortalanan makina ekipman şu anda alınıp kurulursa yani sıfırının fiyatı üzerinde sigortalanıyor. Bu sigorta bedelinden birikmiş amortismanları düşüyorlar sanırım, yani minareyi çalan kılıfına bir şekilde uyduruyor. Hesabınızı yaparken bunu göz ardı etmeyin.
    Cinali beyin dediğine göre değerleme firması gayrimenkulleri değerlememiş, yani ilan edilen fiyata arsalar dahil değilse hesaplanacak fiyat mevcut fiyatın epey üzerinde olacaktır. Hoş hisseleri virmanladık, yine mahkeme yolu gözükecek bize..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by bücür Yazıyı Oku
    Zaten güvemediğimden cimerden spk ya 20.12 mi 10.53 mi olur diye yazdım
    SPK dan gelen cevabı umarım burada paylaşırsın.sana ben verecekleri cevabı yazayım şimdiden.sana ortaklıktan çıkarma tebliğini yapistircaklar.tabi sen olayı cozemicen gene net bir cevap gelmeyecek .nedenini solim sana çünkü SPK kanunlari net deildir .ucu açık sebebide başvuran şirket hırsızların kendi tarafindan ise ona onay vermek egerki kendi taraflarinda deilse red vermek içindir.yani her taraf çekilir .mesela bu şirket kendi taraflarından olmasa idi borsa fiyatlarını alacaksınız derlerdi.ama demekki kendi taraflarindan olduğu için yaptıkları hırsızlığa yol verdiler .ihlas gurubu her başvurusuna onay alır. Asyabanki satmaya çalışmışlar kimse almamış yersen .kim bilir ne engeller çıkardılar .

6. Satma hakkının doğması, satma hakkının kullanımı talebiyle ortaklığa başvuruda bulunulması halinde, başvuru geldiği sürece günlük olarak, bu hakkı kullanmayı talep eden ortakların sayısı, sermayedeki pay oranları ile toplam satma hakkı bedeli,

c) Bedelinin tespitine ilişkin olarak hazırlanan değerleme raporunun özet veya sonuç kısmı*dahil*satma hakkı bedeli,

7.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Satma hakkının doğması, satma hakkının kullanımı talebiyle ortaklığa başvuruda bulunulması halinde, başvuru geldiği sürece günlük olarak, bu hakkı kullanmayı talep eden ortakların sayısı, sermayedeki pay oranları ile toplam satma hakkı bedeli,

c) Bedelinin tespitine ilişkin olarak hazırlanan değerleme raporunun özet veya sonuç kısmı*dahil*satma hakkı bedeli,
    Bunlar kamuya neden günlük gelen satma hakkı talebini aciklamiyorlar.nede olsa somurdukleri ülke bizde sömürülen vatandaşlarız sanırım.

8. Vay be havalimanı inşaatı bilançoya girmedi deniliyordu. Belki hayrına yapmıştır.

Sayfa 378/494 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •