Sayfa 379/494 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Arkadaşlar,

Hesabına hisselerini verenlerden para yatan oldumu acaba ??

2. Hakların kullanım bedeli

MADDE 6 – (1) Ortaklıktan çıkarma ve satma haklarının kullanımına ilişkin süreçte bedel Türk Lirası olarak tam ve nakden ödenir.

(2) Ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılmasında satım bedeli olarak;

a) Payları borsada işlem gören ortaklıklar için;

1) Borsada işlem gören pay gruplarının her biri için, hakim ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki otuz gün içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması,

2) Borsada işlem görmeyen pay gruplarının her biri için; işlem gören sadece bir pay grubu bulunması durumunda bu gruba ilişkin olarak bu fıkranın (a) bendinin (1) numaralı alt bendi hükmü çerçevesinde tespit edilen fiyat, işlem gören birden fazla pay grubu bulunması durumunda ise bu gruplara ilişkin olarak bu fıkranın (a) bendinin (1) numaralı alt bendi hükmü çerçevesinde tespit edilen fiyatların aritmetik ortalaması,

b) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar için, her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel

dikkate alınır.

3. a) Payları borsada işlem gören ortaklıklar için....

2) Borsada işlem görmeyen pay gruplarının her biri için; işlem gören sadece bir pay grubu bulunması durumunda bu gruba ilişkin olarak bu fıkranın (a) bendinin (1) numaralı alt bendi hükmü çerçevesinde tespit edilen fiyat...
    20.12 demek isteniyor sanırım.

4.  Alıntı Originally Posted by mmgun Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

Hesabına hisselerini verenlerden para yatan oldumu acaba ??
    Benim dun hesabima yatdi.siz hangi araci kurumu kullaniyorsunuz.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Ben tahminimi yazayım...pay alım teklifi ile yüzde 98 e ulaşılamayacak, muhtemelen borsa sayfası kapanınca 3-5 ay sonrası %98 ve üzeri bir paya ulaşılacak ve diğer küçük ortakları da ortaklıktan, değerleme raporunda bulunan rakam üzerinden çıkaracaklar. (hangisi yüksekse)
    Ayrıca bu %5 madem bu kadar çok önemli idi neden yıl 2015 -16 da başvurmadı bunlar o zaman %95 yeterli idi yani...%5 i isteyen adam gibi bir pay alım teklifi yapardı.
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Yahu ne değerlemesi...değerleme falan gündemde değil kaldı ki bu finansal tablolarla değerinin 10 TL üzeri çıkması abes olur...Şirket elindeki 6 milyonluk arsa ve 38 milyonluk binaları yeniden değerleyip( en son ne zaman değerledi bilmiyorum) belki şirket değerini artırabilir ki niye artırsın zaten düşük olması kendisine yarar.
    Arkadaşlar üstte çok eskilerde yapılmış ve az çok tutmuş öngörülerim var...bunu bakın ben demiştim diyerek övünmek adına alıntılamadım sadece bilin ki her topikte yazan patron adamı, yancı, hırsız, mal kapmaya gelmiş aç gözlü akbaba vs olarak algılanmasın diye alıntıladım.
    Bakıyorum bazı arkadaşlar şirkete devretmiş ve parasını almış ...Allah kazancınızı daim etsin...
    Borsa kurtlar sofrası...Araştırın tembel olmayın onun bunun benim yazdıklarıma inanarak değil kendi doğrularınızı bulmaya çalışarak bilgi ve tecrübe ile bu piyasada ayakta kalabilirsiniz.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

6.  Alıntı Originally Posted by Valbuena26 Yazıyı Oku
    a) Payları borsada işlem gören ortaklıklar için....

2) Borsada işlem görmeyen pay gruplarının her biri için; işlem gören sadece bir pay grubu bulunması durumunda bu gruba ilişkin olarak bu fıkranın (a) bendinin (1) numaralı alt bendi hükmü çerçevesinde tespit edilen fiyat...
    20.12 demek isteniyor sanırım.
    Kardeşim senin paylaasimin borsada işlem gören ortaklıklar için olanı .mesela borsada işlem görüp bazı payları işlem görmeyen pay guruplarini kastediyor.mesela bazı ortakların payları borsya Kote deil onlardan bahsediyor.izocam buna girmiyor kardeşim izocam en son b kısmında ne diyor .

b) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar için, her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel

dikkate alınır.
    İzocami sadece burası ilgilendiriyor bu kadarmi anlayışınız zayif

7.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...umAciklamalari

burdan izocam şirketini görebilirsiniz..
    ama beklemeye gerek yok..
    ticaret mahkemesine başvuru yapacaz..

her geçen gün bunların lehine..
    Basvuru ne zaman Sn Karaduman yaptınızmı

Karaduman
    Sen SPK.ya değerleme şirketine vede
    Şimdi tekrar SPK.ya iki satır dilekçe gondermedin
    Birde mahkemeye gideceğim diyorsun
    Genel kurulda bile şerh vermedin borsadan çıkmaya
    Bu gruptan 1 kişi bile çıkmaz.
    Av.serpil diye yazan sonradan ortaya çıktı
    Konuya vakıf bile değil