Sayfa 385/494 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Bende teb formuna şunu yazmayı düşünüyorum. Süreç içerisinde Spk farklı bir fiyat kararı aldığında haklarım saklı kalmak kaydı ile hisselerimi satma hakkımı kullanıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by mmgun Yazıyı Oku
    Haklısınız, bültende aynen 5,36 dan karşılığı verilecek yazılı, o yüzden ben de o yüzden 20,12 mi 10,53 mü sıkıntısını yaşamamak için hisselerimi virmanladım şerh düşerek işin sonunda yeni fiyat ayarlaması yapabilirler umuduyla.
    Hisselerinizi kendi hesaplarınız arasındamı virmanladınız yoksa teb mi sattınız ne şekilde bir şerh düştünüz, bu şerhin bir geçerliliği varmı

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

3. Sho aceleniz nedir , anlamıyorum

4. 30 ocağa daha çok var

5. Zırıltı , gönderdiğin pdf dosyasında TEB kendini ele veriyor. İyi bakın 30 ekimde HAKİM ORTAK konumunu kazanmıştır diyor. Aylardır hakim ortak dümeniyle yanlış bilgilendirme yaptılar. İzocamda , TEB te davalık olmalı

6. Dava açan varsa , forumu okuyorsa , dava dosya numarasını paylaşsın , müdahil olmak istiyorum

7. 20.12 garantisi için tek dayanak şirket borsadan çıkarken hisseyi vermeyen kişilerinin her hissesi için 20.12 TL den mkk ya para yatırdı.
    Ancak tebliğ borsa dışındaki bir şirketin ortakları değerleme raporu ile atacağını yazıyor
    Şimdi hangisine inanalım.bu konuya şirketin açıklık getirmesi gerekir .kamuyu aydınlatmaları gerekir aslında
    Ancak şirket her gün pay alımını bile kamuya açıklamıyor.tebligde açıklaması gerektiği yazıyor oysaki

8. Aslında mantıken ne diyor izocamin çıkma tebliğinde hissesini vermeyenler için 3 yıl boyunca 20.12 den verebilecektir demiyormuydu.ve parasida peşin yatmadimi?evet yattı.
    Allah Allah dostlar bunu SPK ya yada şirkete sorun.kimse buradaki yazılarla hissesini vermesin.kendi kararını kendi versin.risk var sonuç ne olur pek umut yok ama .

Sayfa 385/494 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •