Sayfa 394/494 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Takasbank ile şirketin gönderdiklerini karşılaştırdığımızda toplamda 82.193 lot almışlar aradaki 5000 lot fark teb'den, teb'e virman olduğu için takasbanta görünmüyor.
    Bu saatten sonra veren vermeyenin ne önemi var .isterse yarından itibaren kimse vermesin.yada herkes versin.yapacaklari iş değişmez .

2. kurumsal yatırımcılar bir hissede temettü için kalırlar. Borsayı kumar olarak görmezler. Karlı şirket hisselerine yatırım yapıp her yıl temettü alırlar ve bunu yetrli görürler. İzocam bu konuda iyi bir şirket. Ben 3 yıl boyunca temettü almaya talibim.
    Yatırım önerisi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    kurumsal yatırımcılar bir hissede temettü için kalırlar. Borsayı kumar olarak görmezler. Karlı şirket hisselerine yatırım yapıp her yıl temettü alırlar ve bunu yetrli görürler. İzocam bu konuda iyi bir şirket. Ben 3 yıl boyunca temettü almaya talibim.
    Yatırım önerisi değildir
    Dalgamı geciyon bu kadar kişi neden satıyor.nisan Mayıs gibi tekmeyi vurcaklar kalanlara ky hiç kalmiyacak.yüzde yüz Fransız ve kuveytlilerin olacak izocam

4.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra veren vermeyenin ne önemi var .isterse yarından itibaren kimse vermesin.yada herkes versin.yapacaklari iş değişmez .
    Ben şahsen hiçbir ky çok zorda kalmadığı sürece sonuna kadar beklemesi taraftarıyım hisselerini yok pahasına bu vampirlere vermesin dışarıda ne kadar az hisse kalırsa çıkarma fiyatının o kadar yüksek olma ihtimali vardır. Ben şimdilik onların beni ortaklıktan çıkarmalarını bekliyecem duruma göre bir dilekçe ile mahkemeye veririm belki yıllar sonra hakkımızı geri alırız.
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

5. çok acaib durumlar söz konusu,,
    spk sitesinde önceki yayınladıgı izonun pdf ulaşamıyorum,kendi sitesindede yok,,
    bunlar ortaklıktan çıkarmak için kurula bir rakam ile başvuracagı sonrasında ihraç belgesi alıp atacaklar diye biliyom,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. birileri düğmeyemi bastı,bizemi basacaklar
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. şermin de çok dikkatimi çekti,çukurovalımıdır aceb!

8. şimdilik okumalar yapıyorum , internet derya deniz , kimseye cevap vermiyorum. Ama notlarımı 30 ocaktan önce burada yazacağım , merak etmeyin

Sayfa 394/494 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •