Sayfa 395/494 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    şimdilik okumalar yapıyorum , internet derya deniz , kimseye cevap vermiyorum. Ama notlarımı 30 ocaktan önce burada yazacağım , merak etmeyin
    Sizi burada değerlenme raporundan sonra görmeye başladık ve sürekli yorumlar yazıyorsunuz eğer iyi niyetli biri iseniz bildiklerinizi paylaşmak için ne bekliyorsunuz ky yatırımcı kalmadıktan sonramı paylaşacaksınız millet tel tel dökülür 10 günde 100 bin lot virman oldu

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2. Sn kurtilus aciklanan pdf dosyalarina ulasamiyorum.spk ve kendi sayfasında da yok.
    Anlam veremedim.sermin bacı önemli noktalara
    Basmış olabilirmi!!

3. 5 yıllık ortalama esas alınırsa misalen
    Bunu spk düşürme veya yükseltme ihtimali varmıdır!
    Zırıltı kardeş mayısa kadar neden uzar bu iş
    Şubat gibi bitmesi gerekmiyormuydu!

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    5 yıllık ortalama esas alınırsa misalen
    Bunu spk düşürme veya yükseltme ihtimali varmıdır!
    Zırıltı kardeş mayısa kadar neden uzar bu iş
    Şubat gibi bitmesi gerekmiyormuydu!
    Yorum yapmak gereksiz artık.veren verir vermeyen vermez.
    Bekleyen bekler kardeşim ama çok tedbirli olun.yapabiliyorsaniz satma hakkı formunu doldurun aracı kurum ile aranız iyi ise riske göreceksiniz satma hakkı bitimine son gün kala ortaklıktan çıkarma fiyatı belli olabilir.burada çoğu kişinin düşüncesi 10.53 TL ile ortaklıktan atma başvurusunda bulunacaklar .hemen satarsınız.son gün .
    Arkadaş burada risk var kimsenin canı yansın istemem .zaten herkes mağdur oldu.spk ve cimere yadigim yazılara cevap verme gereği yoktur gibi herhangi bilgi talebi bulunmamıştır diye herhangi bir kuruma sevki uygun deildir diye cevap yazılmış.
    Boş işlerle uğraştık zaman kaybimiz oldu.bist bu süreçte çok arttı.insanlar izocamdan bikti.
    Onun için yorum yapmak yersiz.burada çıkardığım kazanim hükümetin adaletin durumunu süzgeçten geçirip oy zamanı geldiğinde bunu değerlendirmek olacak.baskada bir şey deil.
    İzocam işi benim gözümde bitmistir.umarim kalanlar istediği sonuca ulaşır.ama 10.53 riskide var bunuda unutmayin.
    Yanlız 20.12 ile başvuru olursa SPK arttırımı bilemem bilsek beklerdik zaten.
    Sürecin Nisan Mayıs ayindan önce bitme imkanı yok.31 Ocak satma hakkı biter .ortaklıktan çıkarmak için başvuru olur.nisanda spk sonucu açıklanır.20 gün paranın yatmasını beklersiniz.
    Hayirli kazançlar

Arkadaşlar
    30 Ocak sonunda satma hakkı biter
    Bundan sonra şirketin ortajkiktan çıkarma hakkı doğar bunun tartışılacak tarafı yoktur.
    SPK.henuz değerleme ile ilgili kararını vermedi ki ortaklıktan çıkarma hakkı fiyatı ortaya çıksın.
    Bunlar gayrimenkulleri değerleme şirketine yaptırmamış kar bu rapor eksik.
    Ben hissemi virmanladim zaten değerleme bedeli değişirse benim gibi olanların hakkı bakidir.
    Bu degerlemenin komik olduğunu biz yatırımcı ortakların aklıyla dalga geçildiğini cimer vasıtasıyla SPK.ya ilettim.
    Burda ne avukat olarak yazan nede diğerlerinden bir icraat yok boş laflar.
    Hakkını yemeyelim bir veya iki Arkadaş şikayet ettik dedi bilemiyorum sonuç ne olur henüz cevap yok olsada yazacaklari belli bülteni takip edin.
    Ama en azından değerleme raporunu incelerler diye düşünüyorum.

6. Hisselerini satanların hiçbir haklarının baki kaldığını düşünmüyorum . Hisse sahipliği mülkiyet hakkıdır. Devredilirse tüm hakları ile devredilir. Kimse mülkiyet hakkına el uzatamaz. Sadece kamu yararı ile mesela kamulaştırma ile olur , ondada da fiyatta anlaşma vardır.

7. Elinizde tek bir hisse kalsa bile genel kurula girebilirsiniz , muhalefet şerhi koyabilirsiniz. Ama tek hisse bırakmanıza izin vermiyorlar sanırım. Onunda kolayı var 1 hisseyi bir arkadaşınıza devredin kalanı satın çok korkuyorsanız

8. işçi 74 hangi PDF lerden bahsediyorsun , açıklarmısın

Sayfa 395/494 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •