Sayfa 40/494 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 313 - 320 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Kimse hikaye yaomasiin herkes ben vermem ben vermem diyor borsadan çıktımı herkes koşa koşa vermeye gider bakacak hisse yok.pisimolojik olarak
    Dostlar geç kaldınız en azından spk BİMER cimere adil olun diye 4/5 mail atacaktiniz.
    Karaduman gibi yok takasin şu kadarı onda bunda diye mail atmicaktiniz.
    Karaduman gereksiz işlerle burada milleti oyaladı
    Bu hisse 19 Lara baskı kurabilir milleti 20.10 a kistirmak için çok pis bir batağa saplandik.
    Bu saatten sonra her koyun kendi bacağından asılır
    Benim 70 bin TL zararım oldu maliyet 23.15 24 bin lot
    Spk da bu işleme onay veren zaat Sana ne diyelim .......
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    söz konusu şikayet mercileri zaten patrondan sonra bizi madur eden kuruluşlar kaza su konarsa bilerek yetim hakkı yiyen yüzsüzede konar bence yüksek tirajlı gazetelere haber yaptırmayı deneyelim veya uygun bir TV kanalına haber yaptıralım.

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    evet 60-70 diye yazıp çizenler mutlumusunuz 20.12 ye değdi değecek buralardan bir kişi bile satsa bunun vebalini nasıl ödeyeceksiniz kara kara onu düşünün karaduman ve tayfaları umut tacirliği yapmışlardır görevleride anlaşılan sona erdi yazıklar olsun
    Keşke sen dinlemeseydin Karaduman ve tayfasını. Baksana elinde 23,70 den hisse var. Çok biliyordun madem satsaydın. Psikolojik savaşın birinci aşamasında başarılı oldular kimse satmıyorsa da milleti almaya korkar hale getirdiler.Daha olup biten bir şey yok.Bi çağrı başlasın bakalım 98 i bulacak mı? bulursa boşuna üzmüş olursunuz kendinizi. Bulmazsa bu şekilde borsadan çıkan ilk şirket olacak. O zaman herkesle hak aramaya varım. Avrupa insan hakları mahkemesine bile başvuralım. kimsede hakkımızı bırakmayalım.Ama bi sakin olalım bence.

3. gerçi ilk şirket mi emin değilim. Bu ilk 30 günlük ortalama maddesi geldiğinde bir sürü şirket sıraya girmiş kottan çıkmak için. 2014 ün sonuna kadar başvuranlar bu şekilde çıkabilmiş anladığım kadarıyla. Sonra haberler var işte 30 gün ortalama ky yı çok mağdur ediyor değişecek diye ama değişmiyor. Ama bu kottan çıkmayı zorlaştırmak için 98 e ulaşıp çıkma kuralı geliyor ama ne hikmetse izocam bu kapsamda değil. çok ilginç geliyor bana.Bu durumun tek sorumlusu bu konudaki yetkili merciler. değiştir 30 günlük ortalamayı. yıllarca borsada işlem görsün 30 günlük ortalamayla borsadan çıksın. Yapılan işin elle tutulur yanı yok. Bu şirket böyle çıksın Noel Baba dahil herkese şikayet dilekçesi göndereceğim.

4. arkadaşlar beni bir konu dikkatimi çekti ortaklık yapısıyla ilgili:IZOCAM HOLDING A.S. * 23.324.476,84 95,07
    DIGER HALKA AÇIK KISIM 1.209.666,51 4,93

Izocam Holding AS´ye ait Izocam Ticaret ve Sanayi AS´nin paylarinin ana ortaklara göre dagilimi ise asagidaki gibidir.

Alghanim Izolasyon Ticaret ve Sanayi A.S (%50) 11.662.238,42
    Saint Gobain Weber Yapi Kim. Sanayi ve Ticaret A.S. (%50), 11.662.238,42

Gelelim en önemli kısmına mevcut durumda bunların gerçek ortaklık yüzdesi %47,535 oluyor. Bizdeki hisseler ALTIN HİSSE bunları alan ortak yani %51 bulursa bildiğim kadarıyla daha fazla söz sahibi oluyor A.Ş. kanunu incelemem lazım kafam karışık.YTD

Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sayın pozitif maşallah maşallah tutturdunuz tebrikler... bundan sonra ne olur izo ya ortakmıyız buradan verilmez de artık

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aklınca dalga geç, tutturduğuma sevindiğim yok bende malda yakalandım keşke karaduman haklı çıksaydı ben sadece uçuk kaçık teorilerine kızdım keşke sizde insanları uyarsaydınız bu saatten sonra yapacak bişey yok ölmüş eşek kurttan korkmaz garanti fiyat var ortada diyemiyorum bunların işi belli olmaz altına da sarkıtıp ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışacaklardır hakkımızda hayırlısı olsun

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Keşke sen dinlemeseydin Karaduman ve tayfasını. Baksana elinde 23,70 den hisse var. Çok biliyordun madem satsaydın. Psikolojik savaşın birinci aşamasında başarılı oldular kimse satmıyorsa da milleti almaya korkar hale getirdiler.Daha olup biten bir şey yok.Bi çağrı başlasın bakalım 98 i bulacak mı? bulursa boşuna üzmüş olursunuz kendinizi. Bulmazsa bu şekilde borsadan çıkan ilk şirket olacak. O zaman herkesle hak aramaya varım. Avrupa insan hakları mahkemesine bile başvuralım. kimsede hakkımızı bırakmayalım.Ama bi sakin olalım bence.
    ben karadumanı dinlemedim sadece beklentiye oynadım hatta başarılıda oldum bir kaç kez al satla karlı alışveriş yaptım fakat en son 23.70 ortalamayla malda yakalandım açıkçası spk en azından 25 üzeri fiyat çıkarır diye düşündüm hata ettim asla çok bilmişlik yapmadım karadumanın komplo teorilerine karşı çıktım bilsem malda yakalanmazdım madem öyle bana değilde bilmişlerin öndegideni karadumana bi kaç laf etseydiniz ya

Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    arkadaşlar beni bir konu dikkatimi çekti ortaklık yapısıyla ilgili:IZOCAM HOLDING A.S. *23.324.476,84 95,07
    DIGER HALKA AÇIK KISIM1.209.666,51 4,93

Izocam Holding AS´ye ait Izocam Ticaret ve Sanayi AS´nin paylarinin ana ortaklara göre dagilimi ise asagidaki gibidir.

Alghanim Izolasyon Ticaret ve Sanayi A.S (%50) 11.662.238,42
    Saint Gobain Weber Yapi Kim. Sanayi ve Ticaret A.S. (%50), 11.662.238,42

Gelelim en önemli kısmına mevcut durumda bunların gerçek ortaklık yüzdesi %47,535 oluyor. Bizdeki hisseler ALTIN HİSSE bunları alan ortak yani %51 bulursa bildiğim kadarıyla daha fazla söz sahibi oluyor A.Ş. kanunu incelemem lazım kafam karışık.YTD
    Şu anki durumda bunun ne alakası var borsadaki izocamin dışarda izocam holding adında bir sahibi var bu adamlar izocam holdinge yüzde ,50 yüzde ,50 ortaklar.is ve işlemleri dışardaki izocam yaptığına göre iki ortakta dışardaki izocama yarı yarıya ortak olduğuna göre ne alırsa yari yariya ne satarsa yarı yarıya sürekli eşit degisim olur
    Lütfen Karaduman gibi olmayan seylere odaklanmayalim
    Varsa yapmak istediğiniz bir durum cimer ve borsa İstanbul'a mail atalım
    Benim ümidim yüzde 0 da olsa borsa İstanbul'a bu şirketi kottan çıkarmayın ben biste kayıtlı diye ortak oldum adil bir fiyatta odrnmeedi lütfen bistten kottan çıkmasına izin vermeyin diye yazdım
    Son şans borsa İstanbul
    Yada patron 98
    İki secenektende ümidim yok ama genede biste cimere mağdur oluyoruz hırsızlık yapıyorlar spk da buna izin veriyor derhal bu işlemin iptalini istiyorum diye yaziyom hergun ama bir umut

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 40/494 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •