Sayfa 405/494 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Boş yazıda değil boş yorumda boş meşguliyet hiç değil. Boş durmuyorum , yazacağım yerlere yazdım. Cevaplar gelince burada paylaşacağım . Sonrada dava açacağım , müdahil olmak isteyen olur
    All işte Karaduman eskiden nasıl boşa kürek çekiyordu aynısı işte.yazik burada kafa karistirma boş iş peşindesin.
    Al işte bunun gibi yatırımcılar varken izocam gibi şirketler bitmez.

2. Adam o eski ortaklıktan çıkarma tebliği diyor izocamin 2.23.1 ile çıktığı önemli nitelikteki işlemler için
    Kaldırılan tebliğ bu .o okuduğun hani yüzde 95 hisseye sahipken SPK nin o kişiye hakim ortak dediği tebliğ güncel son önemli nitelikteki işlemler tebkigidir.kaldirilan eski ortaklıktan çıkarma tebliğini assagiya koydum.
    Tanimlar kısmına bakıp hakim ortak tanımını sadece yüzde 98 orana sahip olan kişi sanmak malliktan başka bir şey deildir
    İzocamin ilk başvurusu ile çıktığı 2.23.1 tebliğinde tanımlar kısmında yüzde 95 paya sahip kisiyede hakim ortak diyor
    Yani bu bahsedilen kişiyi tanı bu kişinin bu tebliğde bu kadar oranı olması lazım diyor
    Yüzde 51 oy oranı zaten hakim ortaktir.
    Hacı mahoooo
    Boş işler müdürü Karaduman

3.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Zırıltı gene döktürmüş , konuyu kapatmaya çalışıyor. Hakim ortak başka hakim şirket başka farkı anlamak için iyi okuman gerek.

2-23-1-TEBLİĞ de hakim ortak = %95
    2-27-2-tebliğ de hakim ortak = %98 dir. tarihi yeni olan geçerlidir.
    Sen ortaklıktan çıkarma tebliğine bak orada en sonlarda yuruluken kaldırılan eski tebliği yazıyor.kakdirilan eski tebliğ 2.27.1 yürürlükten kalkmıştır diyor.
    95 e hakim ortak dediği tebligle ortaklıktan çıkarma tebliğleri farklı. Ne alaka birde utanmadan birbirine bağlayıp eski tebliğ diyorusun

4.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Boş yazıda değil boş yorumda boş meşguliyet hiç değil. Boş durmuyorum , yazacağım yerlere yazdım. Cevaplar gelince burada paylaşacağım . Sonrada dava açacağım , müdahil olmak isteyen olur
    Varmı bu kişiye inanan sen dava açacan he he.daha öncede çok duyduk acacaktin.varmi buna inanan...ancak gülerim

5.  Alıntı Originally Posted by bücür Yazıyı Oku
    14) Bu madde kapsamında yapılacak borsa kotundan çıkarılma işlemleri, ayrılma hakkının doğmadığı haller arasında kabul edilir.
    bu madde nedirr acaba ben anlayamadım Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Haklarının Kullanımı nın 14. maddesi

bu şirket hiçbir şirketin gitmediği yoldan gidiyor bunda bir cinlik var anlayamadım diğer şirketlerin parasımı çok aklımı yok
    Hepsinde var bu kardeşim.ayrica bir ayrılma hakkı yok .ortaklıktan atma fiyatı neyse o

6. Lütfen spk cimere yazalim.En azından yazmaya usenenler benim şimdi cimere yazdığım bu yazıyı kopyala yapıştır yaparak spk ve cimere yollasın .satma hakkı kullanan da yollasın çünkü duzeltme olursa parasını aliyormuş .bende verdim ama akfende SPK degerlemeyi tekrarlamış .değerleme konusunda şikayetinizi spk ve cimere yazın .

Sayın yetkililer.Borsa İstanbul'a yatırım yapmış bir vatandaşım.İzocam adlı şirket borsadan çıkarak biz küçük ortaklarını ortaklıktan atmak için çeşitli girişimlerde bulundu.Biz yatırımcılar bu işlem nedeniyle çok mağdur edildik.Öncelikle borsa İstanbul'un endeks olarak yilin en düşük fiyatında iken fırsatçılık yapilarak başvuru yapılmış böylelikle sirket son 10 yıllık en düşük fiyattan zorunlu alım yapmış ve borsadan çıkmıştır .Daha sonra hazırlattığı değerleme raporu ile milyarlarca TL sadece mal varlığı var iken 250 milyon değerleme yaparak degerleme sonucu 100 TL çıkması gerekirken 10 TL cikararak bizleri dahada mağdur etmiştir.izocamin son faliyet raporunu okuyun genel müdürünün basın demeclerine bakın şirket için gelecekte çok iyi olacak çok buyucez çok iyi durumdayız gibi sayısız ifadeleri var.zira şirketin kamuya açıkladığı faliyet raporunu okuyun şirket için çok iyi bir geleceğimiz var ve sayısız olumlu ifadeler mevcutken küçük ortaklarin hakkını çalmak icin yaptırdıkları değerleme raporunda neler yazmislar.Lutfen okuyun ve açık açık yapılan hırsızlığı görün.

Ayrıca izocam aş satma hakkı kullandirirken borsa dışı şirketi sayılmış ve son 5 yıllık borsa fiyatı alınmayarak gene mağdur edilmisimdir.oysa izocam 30 yıllık borsa şirketidir.neden borsa fiyatları alınmadı.

Görüldüğü üzere ve kanıtlarıyla izocam aş adlı Fransız ana ortaklığı biz küçük yatirimcilari planlı programlı bir şekilde mağdur ediyor ve haklarımızı gasp ediyorlar.

Lütfen Magduriyetimizi görün duyun

7. Zırıltı yapıyor sadece. Yok oraya yazmış buraya yazmış , hani aldığın cevaplar nerede , paylaşsın da inanalım

8.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Zırıltı yapıyor sadece. Yok oraya yazmış buraya yazmış , hani aldığın cevaplar nerede , paylaşsın da inanalım
    He he SPK 2.23.1 önemli nitelik işlemlere o kaldırılan eski ortaklıktan çıkarma tebliği diyorsun yazık.
    Burası inatlaşma yeri deil .20 kez yalan yazılarını ispatli koydu kaç kişi buraya karaduman.hala utanmadan yazıyorsun.yav yaz kardesimde birde mantıklı bir şey yaz.
    Burada sirketi mahkemeye versen ne alırsın bilmiyorum ama
    Para kaybeden kişiler karadumani mahkemeye verse eminimki zararı tazmin olur 70 ile 100 TL olacak 98 bulmadan borsadan çıkamaz ortaklıktan sizi zorla atamaz gibi yazıları var o yazılarla mahkemeye başvurabilir tazminat isteyebilirsiniz .
    Burası kamuya açık bir tartışma ve fikir üretme platformu .dolayısıyla kaaraduman burada olmaz etmez diyerek insanları yanılttı ve hala bu kandirmalarina devam ediyor .ben onun yazılarından sonra alimisim satmisim. Onun için bir hak talep edemem ama eski yazılarını bulun yatırımcıyı yanıltan yazılarını SPK ya sikaayet ederseniz İp sinden bulup 250 ile 1 milyon TL arası ceza almasını sağlayabilirsiniz.yaturimciyi sosyal medyada yaniltmadan dolayı ceza alan çok küçük yatırımcı var SPK bultenlerinde çıkıyor. Yada mahkemeye verip tazminat istenebilir Karaduman adlı nikten.bunu savcida spk da bulur karadumanin kim olduğunu

Sayfa 405/494 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •