Sayfa 409/494 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Şirket açılan davayı hemen açıklamak zorunda olmayabilir. Şirkete sorana ve cevabı burda yazana helal olsun

Buraya gereksiz yazılarla meşgul edenler
    Var.
    1.dava açtığını iddia eden önce arabuluculuk müracaatı olmalı bundan haberi varmı acaba.
    2.diyelimki bu aşamayı yaptın davayı açtım bizi ilgilendirmez ama diğer dava açmak isteyenlere faydalı olacak san
    DELİKANLİ GİBİ CİKİP DAVA DOSYA NUMARASİNİ YAZARSİN.
    3.EGERKİ BUNU YAPABİLME YETENEK VE CEDARETİN YOKSA BURAYİ MESGUL ETMEYEREKTE YARARİN OLUR

3. Yalan yahu ne davası .sermin avukat serpil Karaduman .
    Hissesini verenlerde degerlemeye ve duruma itaraz eden bir mektup yollasın iadeli taahhütlü 5 TL masrafı var yollayacaginiz yer
    Sermaye piyasası kurulu ortaklıklar finansaman daire başkanlığına
    Ortaklıktan cikarmaya bu ahlakasizlar başvurmadan belki spk bültende bir haber çıkartırız.
    Kaç kisi ilgili kurumlara yazıyor acaba.hala iş bitmiş deik ses cikarmak lazım.

4. Bu gün aradim şirketi sordum açılan dava mava yokmuş.hissesini verenlerin çoğu teşekkür ediyor dedi.
    Herkes halinden memnun SPK ne yapsın yattirimci şikayet etmezse SPK neden karişsin

5. yalan söylemişler , ben dava açıldığını biliyorum. Stajer arkadaşımdan öğrendim. Yazılı sor bakalım . Hissesini veren teşekkür etmiş öylemi , çok komik, kargalar güler.

6.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    He he 2.23.1 ayrı bir tebliğ.
    2.27.1 kaldırıldı (yüzde 95 ile ortaklıktan atma olan tebliğ ) yerine 2.27.2 geldi artık yüzde 98 ile ortaklıktan atılıyor.
    2.23.1 tebliğin diğer tebliğle bağlantısı yok.bunlari ancak mal olan biri birlikte tarih koyarak gösterir.farkli kardeşim bunlar .apayrı konular SPK nin TTK bin binlerce maddesi var.alakali olmayan iki maddeyi koyup eski tarihli iptal demek malliktan başka bir şey olmaz

Karaduman hala anlayamamis.sanirim tekmeyi yedimi anlicak.
    Adam hala neyin ne olduğunu bilmiyor.
    SPK 2.23.1 i yürürlükten kalkmis zannediyor .yerine 2.27.2 gelmiş zannediyor.he he he.

Oysa marshallda şu an haberi var kapta.2.23.1 ile borsadan çıkmak istiyor.95 ile .
    Karadumanı spk ya şikayet edecek ben kanunlari yanlış bilgilerle israrla kandırmaya çalışıyor insanları bile bile
    Şu an ekran kayıtlarını aldım SPK ya gönderiyorum.
    ZIRILTI marshall için .95 ile yazmışsın , bu yazdığın yanlış bilgi değil mi . KAP ta böyle birşey yok , uydurma. Karadumanı tehdit edeceğine kendi yalanlarının ekran kayıtlarını al , SPK ya gönder

Marshall nereye çıkıyor eline yüzüne bulaştıracak %11.75 pay dışarda olan hisseye olacak

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Marshall nereye çıkıyor eline yüzüne bulaştıracak %11.75 pay dışarda olan hisseye olacak
    Ayynen zaten bunların alayı ******** patron muhtaç olmasa 40 TL dermiydi.marshalda 30 TL ye işi bitirirdi

Sayfa 409/494 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •