Sayfa 413/494 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Eveet kap haberi var amacı çağrı sonrasında yüzde 95 e ulasirsam diyor.
    Şu an yok elinde ama 95 e ulaşırsa 2.23.1 önemli nitelikler tebliğinin borsa kotundan çıkma kanununa göre borsadan çıkmak istiyor
    Hani senin eski dediğin tebliğ
    He he he
    Biz onu diyoz marsahalida ondan örnek verdim .aaaa bakkk Marshall tebligleri bilmiyor senin kaldırıldı dediğin tebliğe göre izocamin yolundan gitmek istiyor
    Tabi anlayana sivrisinek saz .
    Benim burda yazılarım harfi harfine doğrudur senin gibi sallamam her sözümün arkadiindayim.
    Ama sen yürürlükteki tebliğe kaldırıldı diyon.ortakkktan atamaz diyon .hakim ortak illa 98 diyon.teblig kanun okumayı bilmiyon.icerikteki tanımları diğer işlemlerdede aynı olacak saniyon
    He he çok zayifsin.
    Buraya bu kadar yazacagina cimere spk ya adam gibi durumu yaz.bos muhabbet yapma yok neymiş hakim ortak
    Hakim ortak nedir yahu adam işi bitirmiş 20 sayfa bir halt bulmuş gibi bombossss bir şeyin pesine takiliyon
    Ben bunu aylar oncesinden yazmistim.izocam emsal teskil edecegini.eger izocam tutarsa bir cok sirket bu pilan uzerinde gidecek.guzel taktik.topla 95 cik kotdan.nasil olsa yatirimcilar kot disinda s s verecek malini.ne gerek var borsada ugrasmya dimi.?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben bunu aylar oncesinden yazmistim.izocam emsal teskil edecegini.eger izocam tutarsa bir cok sirket bu pilan uzerinde gidecek.guzel taktik.topla 95 cik kotdan.nasil olsa yatirimcilar kot disinda s s verecek malini.ne gerek var borsada ugrasmya dimi.?

sayın Suat38 burda Marsall daha %95 ulaşmadan bu açıklamayı neden yaptı o zaman? İzocamdan farklı durum.

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    sayın Suat38 burda Marsall daha %95 ulaşmadan bu açıklamayı neden yaptı o zaman? İzocamdan farklı durum.
    Nerden biliyorsun 95 bulamadigini.yancilar toplamissa bir virmanda is biter.

4. Boş konuşuyorsun . Yancılar toplamış olsa niye fiyatı 40 ilan etsin. Düşükten virmanla iş biter zaten. Karar öncesi 30 gün ortalamasını düşünmek zorundalar. "Yatırım tavsiyesi değildir"

5. Zırıltı. Aç oku neyle başlamış. %95 ile borsadan çıkıyorum dedi ve zorunlu pay alımla başladı . %98 e ulaştığında borsa şirketi değildi ama hakim ortağım dedi değerleme raporu açıkladı . Birde "bizim şirket" diyorsun , hakim ortak mısın yoksa .
    "Yatırım tavsiyesi değildir"

6. ortada 3 tebliğ var.
    2-27.1 mülga , yani geçersiz
    2-23.1 geçerli
    2-27.2 daha geçerli , cash yani , cari yani ,güncel yani

Tekrar tekrar oku , iyi anla zırıltı . "Yatırım tavsiyesi değildir"

7.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    (2) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıkların payları için ayrılm hakkı kullanım fiyatı ile bu fiyatın adil ve makul olduğunun tespiti amacıyla Kurulun ilgili düzenlemelerine göre hazırlanacak değerleme raporu, önemli nitelikteki işlerin görüşüleceği genel kurul toplantısı gündemi ile birlikte açıklanır.â� hükümleri yer almaktadır.

SPK cevapta diyor.

nerden bakarsan tutarsızlık var . "değerleme raporu genel kurul toplantısı gündemi ile birlikte açıklanır " diyor. Yapılan işlem genel kuruldan aylar sonra değerleme raporu açıklamak oldu. Deve demişki nerem doğru

"Yatırım tavsiyesi değildir "
    Maho burda izocam için genel kurulda değerleme raporu açıklayıp ayrılma hakkı belirlemeliydi diyor.
    Mahoya diyozki Maho bizim şirket o zaman borsadaydi .
    Maho bizim şirket son 1 aylika tabiydi.
    Maho sen burda ne diyon bak bak bak diyon
    Sonra lafı kiviriyon.
    2.23.1 tebligin guncel olduğunu farklı bir tebliğ oldugunuda öğrendin.
    Hadi bakalım.
    Ayarimda deilsin
    Beynin almıyor kafan basmıyor
    Sana yazmaya değmez
    Karaduman kendini çok çok açığa veriyon
    Sen Karaduman adlı Nikin takendisisin
    Buraya boş yazma daha önce yazdıklarımı SPK ya ve cimere yaz.

8.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    ortada 3 tebliğ var.
    2-27.1 mülga , yani geçersiz
    2-23.1 geçerli
    2-27.2 daha geçerli , cash yani , cari yani ,güncel yani

Tekrar tekrar oku , iyi anla zırıltı . "Yatırım tavsiyesi değildir"
    Ohh be bunuda öğrettik.eski yazında 2.23.1 kaldırıldı yerine 2.27.2 geldi diyordun
    Hadi bakalım.
    O tebliğleri en baş tarafı tanımlar olarak geçer.
    Yani ileride hakim ortağı görürsen
    2.23.1 tebliğde de yüzde 95 pay sahibi olan ortagi diyorum
    2.27.2 de hakim ortak lafını gorursen yüzde 98 pay sahibi olan ortağı diyorum diyor
    Sözlük tanım anlayan için mahoooo
    Aslında yüzde 50 üstünde paya sahip yada yönetimi seçecek imtiyazı olan kişi hakim ortaktir
    Senin için burda eğitim verecem artık.

Sayfa 413/494 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •