Sayfa 422/494 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Zırıltı , ben sattım herkes satsın demeye getiriyor. Atipik sözleşme diye birşeyden haberi yok. 3 yıl 20.30 dan almayı taahüt ettiler , karşılığını da bloke ettiler. Zır zır 10.53 vurgulayıp kafa ütüleme artık. Yatırım tavsiyesi değildir.

"Yatırım tavsiyesi değildir".
    Ne alaka 10.53 diye bir şey bilmiyorum ben.bilsem neden cimere sorayım .
    Burada konuşuldu bende uyuz oldum.
    Fiyat konusunu bilmem ben.vebal almak istemem.
    Müneccim olsak ona göre hareket ederiz.
    Sen 20.12 diyorsan ben anlamam.herkesin aklı fikri kendine.ben sattım herkes satsın diyormusum ne alaka banane.isteyen satar isteyen satmaz.senin satıp satmamanin bana 1 kuruş faydasida zararıda olmaz dostum.
    Ben sadece cimere fiyat sordum.onunda cevabını alamadım.kardesim.

2.  Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    (II-27.2)GEÇİCİ MADDE 3 � (1) Ortaklıktan çıkarma ve satma haklarının kullanılabilmesi için şart olan ve dördüncü maddede belirtilen %98�lik oy hakkı oranı, 31/12/2014 tarihine kadar doğmuş olan ve doğacak hakların kullanımında %95, 31/12/2017 tarihine kadar doğacak hakların kullanımında ise %97 olarak dikkate alınır.
    Yav kardeşim seni uyarıyoruz uyardık hala aynı şeyi yaziyon.izocam Marshall bunlar bu yazdığına göre hareket etmiyorlar.
    2.23.1 in 8. Maddesine göre hareket ediyorlar.bu yazdiginla bir gram alakası yok .bu sonradan kendiliğinden oluşuyor
    Pes yahu bu durum burada 100 bin kere yazıldı hala çıkıp ortaklıktan çıkarma tebliğini koyuyorsunuz.
    Heee marşhalda şu an 95 bile yok.yani kamuya yalan habermi açıkladı.yuzde 95 bulup borsadan cikacam hedefim bu diye
    Yav hala kafanız basmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Marshall 2014 de hakim ortak kınumunda ise payı 95 ise tebliğ zamanı o da yakında çıkar
    Yav kardeşim marshal şu an yüzde 87 de .Allaah Allah insana kafayı yedirtirsiniz.ac 2.23.1 in 8. Maddesini çağrı sonucu yüzde 95 e ulaşırsa borsadan çıkma hakkı doğuyor aç bir oku.
    Haa senin kafa hala 2.27.2 ortaklıktan çıkarma tebliğinde .hayret yahu.
    Marshall sene 2020 ve yüzde 95 paya sahip deil.ama çağrı yapip 95 paya ulaşırsa borsadan cikacam diyor.onlar yasalari bilmiyor siz biliyorsunuz olemi.
    İşiniz gucunuz ancak böyle geyik yapin

4. Ben şirkete 9 Aylık bilanço için başvuruda bulundum olumsuz cevabını alınca bende SPK 21.11.2019 tarihinde başvuruda bulundum

Borsa kotondan çıkan İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin bir hissedarı olarak 3.Çeyrek 9 aylık bilançosuna, Şikretin Borsa Kotundan çıktığı ve Kap üyeliği sona erdiğinden dolayı ulaşamadığımdan ekte sonmuş olduğum dilekçe ile talepte bulundum, yine ekte sonmuş olduğum şirket tarafından dilekçeme verilen cevapta, Borsa kotundan çıkarıldığı için ara dönem finansal tablo hazırlama yükümlülüğü olmadığından, paylaşacak herhangi bir finansal tablonun bulunmadığını beyan etmişler. Şirketten talep dilekçeme karşılık vermiş oldukları cevabın S.P.K. Mevzuatına uygun olup olmadığı, değil ise şirket hakkında gereğinin yapılarak 9 Aylık Bilançonu tarafıma gönderilmesini

Bugün gelen Cevap

Bilindiği üzere Şirket payları 24.09.2019 tarihli borsa kararı doğrultusunda
    01.10.2019 tarihi gün sonu itibarıyla borsa kotundan çıkarılmıştır.
    Kurulumuzun II-16.1 sayılı Ortaklıkların Kanun Kapsamından Çıkarılması ve Paylarının Borsada İşlem
    Görmesi Zorunluluğuna İlişkin Esaslar Tebliği' nin 10/6 fıkrasında '' Kendi istekleri ile borsa
    kotundan çıkan ortaklıklar, pay alım teklifi işlemlerinin tamamlanmasını takiben talepleri
    üzerine veya Kurulca resen Kanun kapsamından çıkarılır '' hükmü yer almakta olup, söz konusu
    tebliğin 10/6 fıkrası uyarınca kanun kapsamından çıkarılma işlemi yapılana kadar Şirket, payları
    borsada işlem görmeyen halka açık ortaklık statüsünde Sermaye Piyasası Kanunu'na tabi olmaya
    devam etmektedir.

Yine Kurulumuzun II-14.1 sayılı Sermaye Piyasasında Finansal Raporlarmaya İlişkin Esaslar Tebliği'nin ara dönem finansal raporlama yükümlülüğüne ilişkin 7 nci maddesi kapsamında, payları borsada işlem görmeyen Şirket'in ara dönem finansal tablo hazırlama yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Bilgi edinilmesi rica olunur

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

5. Benim anlamadığım şirket yüzde 99 a yaklaşmış borsada islem görmüyor hala takas atacak varmı diye soranlar var.yav hadi 98 e ulaşmadan kurtuluş beyin yazmasini sabırsızlıkla bekliyorduk.
    Bu saatten sonra takası ne yapcaniz.sirkeetin en fazla alacağı lot 50/60 bin lot olur .yüzde 99 bile zor bence bulamaz.kalan hisseler pasif sahibinin ilgilenmediği hisselerdir.

6. 315 bin adet hisse kalmış disarida.vayy bee amma bezdirdiler milletin hakkına cokup gaspettiler.yaziklar olsun

7. Yeni yılınız kutlu olsun Umarım 2020 bizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...

8. bir düğmeye bastım bakalım hayırlısı,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 422/494 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •