Sayfa 427/494 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Ben 3 yıl bekleyeceğim, öyle yağma yok. Her genel kurula katılacağım. Hisselerini vermeyenlerle her işbirliğine varım.

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Ben şahsen çıkarma fiyatı 20,12 olsa bile SPK'nın onaylamayacağını düşündüğüm için satmadım ve sonuna kadarda satmayı düşünmüyorum yeterince zararım var benim ana kağıdım Bucim ile kıyasladığım zaman İzocamı aldığım dönemlerde bucim 4,05 tl şimdi 6,82 yaklaşık olarak % 70 kaybım var bir başka değişle izocamın bana maliyeti 35.00 tl. bu kadar beklemişiz biraz daha bekleriz zaman her şeyin ilacıdır.
    Şirketin ky dökmek için planı olabileceğinde ki kastım örneğin süreç sonunda ben çıkarma hakkını şimdilik kullanmayacağım ancak 3 yıl süre ile 20,12 fiyattan alacağım dediği zaman kalanların en az yarısı dökülür bunun bir hukuki bir dayanağının olup olmadığını tam olarak bilmiyorum tamamen bir senaryo

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    sn.kurtulus
    Baya bilgi eksiğiniz var
    1.keske verseydiniz parayı 2 ay önceden almış olurdunuz.
    2.siz perşembe günü vermeseniz bile şirket ortaklıktan çıkarma hakkını kullandığında mecbur verme durumu olacak
    3.egerki ortaklıktan çıkarmada fiyat 20.12 üzeri olursa bizim gibi satma hakkını kullanan da istifade edeceği için kaybimiz olmayacak

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.kurtulus
    Baya bilgi eksiğiniz var
    1.keske verseydiniz parayı 2 ay önceden almış olurdunuz.
    2.siz perşembe günü vermeseniz bile şirket ortaklıktan çıkarma hakkını kullandığında mecbur verme durumu olacak
    3.egerki ortaklıktan çıkarmada fiyat 20.12 üzeri olursa bizim gibi satma hakkını kullanan da istifade edeceği için kaybimiz olmayacak
    Ben bu konuda bilgili olduğumu iddia etmedim ve bir kelime bile yazmadım ben sadece kendi kişisel tahminlerime göre yorumlarda bulundum şirket planını yapmış ve ona göre hareket ediyor bence satanların hakkı yarın biter kendinizi boşuna avutmayın ölü fiyatına piyasada ne varsa topladı şimdi kalkıp fiyat farkı verecek kadar aptal değiller fark vermemek için muhakkak bir yol bulurlar Borsada keşke demek yok bazen risk alırsın ya kazanırsın yada kaybedersin an itibarı ile %70 zaradayım ama henüz satmadığım için zarar sayılmaz

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Ben bu konuda bilgili olduğumu iddia etmedim ve bir kelime bile yazmadım ben sadece kendi kişisel tahminlerime göre yorumlarda bulundum şirket planını yapmış ve ona göre hareket ediyor bence satanların hakkı yarın biter kendinizi boşuna avutmayın ölü fiyatına piyasada ne varsa topladı şimdi kalkıp fiyat farkı verecek kadar aptal değiller fark vermemek için muhakkak bir yol bulurlar Borsada keşke demek yok bazen risk alırsın ya kazanırsın yada kaybedersin an itibarı ile %70 zaradayım ama henüz satmadığım için zarar sayılmaz
    Yolun açık olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Ben şahsen çıkarma fiyatı 20,12 olsa bile SPK'nın onaylamayacağını düşündüğüm için satmadım ve sonuna kadarda satmayı düşünmüyorum yeterince zararım var benim ana kağıdım Bucim ile kıyasladığım zaman İzocamı aldığım dönemlerde bucim 4,05 tl şimdi 6,82 yaklaşık olarak % 70 kaybım var bir başka değişle izocamın bana maliyeti 35.00 tl. bu kadar beklemişiz biraz daha bekleriz zaman her şeyin ilacıdır.
    Şirketin ky dökmek için planı olabileceğinde ki kastım örneğin süreç sonunda ben çıkarma hakkını şimdilik kullanmayacağım ancak 3 yıl süre ile 20,12 fiyattan alacağım dediği zaman kalanların en az yarısı dökülür bunun bir hukuki bir dayanağının olup olmadığını tam olarak bilmiyorum tamamen bir senaryo

öyle bir durum olacagını sanmıyorum,keşke olsa,ihya olurdu kalan ky,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Sanırım işlem bitti artık isteseniz de veremiyorsunuz.yok korkutma yok şu bu demeyin diye daha önce yazmadım.ama sanırım kalan kisilerin hisselerini 10.53 ten zorla alacaklar yani ben vermiyom diyemiyeceksin.bir insaf spk insaf ederse belki kalanida 20.12 den atın derse orasını bilemem ama şirket 10.53 TL den atmak için başvurması lazım.
    Bunları daha önce çok uyardık face kurdum vatsap kurduk ama malesef kimse oralı olmadı .bu sekilde olursa oturturlar dostum SPK ya günde 50 tane şikayet gitseydi böyle olmazdı.
    Ben hisselerimi vermeme rağmen bu işin bittigini bilmeme rağmen spk başkani ve bu işleme izin veren yönetime agir ifadelerle dolu iadeli taahhütlü bir mektup yolladım.cunku bile bile ***lik yapıldı haksızlığı sevmem tamam zarar ettim ama onlarada gerekenleri yazdım utanmazlar ama bizi dünyaya her gün terorist olarak ilan eden Fransızlara uşaklık yaptıniz dedim

Evet arkadaşlar bunu paylasmamaistim hissede kalanlar bunu iyi okusun ve fiyat ne olacakmış anlasın.

Sayın
    İlgi:30.12.2019 Tarihli Başvurunuz

Bilindiği üzere, Şirket paylarının borsa kotundan çıkarılması sonrasında*Şirket, Kurulumuzun II-16.1 sayılı Ortaklıkların Kanun Kapsamından Çıkarılması ve Paylarının Borsada İşlem*Görmesi Zorunluluğuna İlişkin Esaslar Tebliği’nin 10/6 fıkrasında*yer alan “Kendi istekleri ile borsa*kotundan çıkan ortaklıklar, pay alım teklifi işlemlerinin tamamlanmasını takiben talepleri*üzerine veya Kurulca resen Kanun kapsamından çıkarılır”*hükmü uyarınca Kanun kapsamından çıkarılma işlemi yapılana kadar*payları*borsada işlem görmeyen halka açık ortaklık statüsünde Kanun'a*tabi olmaya*devam etmektedir.*

*

Bu kapsamda,*12/11/2014 tarih ve 29173 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği’nin (Çıkarma ve Satma Tebliği)*6/2(b) bendinde yer alan*"Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar için, her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel*dikkate alınır."*hükmü uygulama alanı bulmaktadır. .
    Diğer taraftan, çıkarma hakkına ilişkin fiyat konusu da ayrıca Şirket tarafından kamuya açıklanacaktır.

Bilgi edinilmesi rica olunur.
    -----------------------------------------------------------------
    Başvuru Sahibi:*
    Başvuru Tipi:*Görüş, öneri ve şikayet
    Başvuru Tarihi:*30.12.2019 12:00:00
    Başvuru Konusu:*Şirketler hakkında
    Başvuru Sahibi E-Posta Adresi
    Başvuru Sahibi Adresi:
    Başvuru İçeriği:

T.C. Kimlik

4

Ad Soyad

[email protected]

Tel No

Adres

Erkek

Gerekçe

*

Kaydet

Başvuru Bilgileri

Sayısı

1903012180

Tarihi

25/12/2019 22:06:39

Tipi

Şikayet

Yolu

İnternet

Etiketler

*

Sevk Bilgileri

0*Gönderilemeyecek KurumlarSevk Tipi

Gereği

Öncelik

Normal

Başvuru Metni

Konu(lar)

Sayın yetkili kişiler borsa İstanbul'a 20 yıldır yatırım yapan bir bireyim.ortagi olduğum izocam aş adlı şirket en sonu ortaklarını atacagi bir girişime girmiş böylelikle ilk aşama olan borsadan çıkma işlemini yapmıştır .
    Borsadan çıktıktan 1 ay gibi bir süre sonunda yüzde 98 pay sahipliğine ulaşan ana ortak biz küçük ortaklara satma hakki kukkandirmaya başladı .ancak 30 yıldır borsada işlem gören izocam satma hakkı fiyatında borsa fiyatlarını almadan satma hakkı fiyatı belirledi ve 4000 yatırımcıyı mağdur etti .
    Ben izocam hissesini borsada İMKB de işlem görürken piyasadan aldım .30 yıldır borsada işlem gören izocam satma hakkı kullandirirken neden borsa fiyatlarını almadı hepimizi mağdur etti .küçük ortaklar olarak şikayetçiyiz hepimiz bu hisseyi borsada işlem görürken aldık .izoacmin satma hakkı son 5 yıllık borsa fiyatı olan 27 TL olmali idi.bizleri bilinçli olarak mağdur ettiler .Sermaye piyasası kurulu neden küçük ortaklarin hakkını korumuyor.izocam ve Fransızların bizleri planlı olaarak gasp etmesine izin veriyor ahlaksızlık yapiliyor.

*

Bu e-posta adresi ileti almaya kapalıdır. Lütfen bu e-postaya cevap vermeyiniz. Sorularınızla ilgili lütfen*http://www.spk.gov.tr*adresine başvurunuz
    Please do not reply to this message. This email is unable to receive replies. If you have questions please go to*http://www.spk.gov.tr

Bu e-posta mesaji, mesajin alici kisminda belirtilmis olan kullanici icindir. Mesajin alicisi siz degilseniz lutfen dogrudan veya dolayli olarak mesaji kullanmayiniz, gondericiyi bilgilendirip mesajin tum kopyalarini siliniz. Bu mesaj icerisinde belirtilen gorusler ve bilgiler hicbir sekilde Sermaye Piyasasi Kurulu'na (SPK) atfedilemeyecegi gibi, SPK'yi baglayici da degildir. Nihayet, bilinen viruslere karsi kontrolleri elektronik olarak yapilmis olan bu mesajin sisteminizde yaratabilecegi zararlardan SPK sorumlu tutulamaz.
    This e-mail is intended solely for the use of the individual or entity to whom it is addressed. If you are not the intended addressee of this message, you should not use this message directly or indirectly, please delete this message and all copies from your system and notify the sender immediately. Any opinions and information contained in this message are not given or endorsed by The Capital Markets Board of Turkey (CMB). CMB does not accept any legal responsibility whatsoever for the contents of this message. This message has been scanned for known computer viruses thence CMB is not liable for the occurrence of any system corruption caused by this message.

7. Zırıltı gene zırıltılamaya başladı. Hisselerini verenler boşuna yazıp durmasın ve bir beklenti içine girmesin. Zırıltı sallayıp duruyor. 1. si o dediklerini SPK ya yazamassın. 2. si 27 TL fiyat ta neyin nesi. Birşey yazma artık , sadece bizim yazdıklarımızı oku

8. Genel kurul ayı yaklaşıyor. Hisselerine sahip çıkanları genel kurula katılmaya davet ediyorum. Ne kadar çok olursak o kadar şenlikli olacak eminim

Sayfa 427/494 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •