Sayfa 428/494 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Satma hakkı süresini ilk genel kurula kadar uzatmışlar ky bıktırıp elindekilerini yok pahasına almaya devam ediyor
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2. https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...masiDosya/3719
    Satma hakkı bitimi çıkarma kullanacam diye acıklama yapmış
    Kafalarına göre iş yapıyolar yapın bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Satma hakkı süresini ilk genel kurula kadar uzatmışlar ky bıktırıp elindekilerini yok pahasına almaya devam ediyor
    benim anlamadıgım 3 ğün içinde açıklama yapmak zorundalar,çıkarma fiyatı ile ilğili,kanunen yanlış okuyoruz,anlamadım,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Dolaşımda kalan hisse oranı % 1,07 yaklaşık olarak 262,515 lot kalmış perşembe günü süre bitiyor, kalanları dökmek için bakalım cuma veya p.tesi günü nasıl haber gönderecekler, ky panikletip veya lanet okutup elindekileri almak için nasıl bir plan yaptıklarını hep beraber yaşayarak göreceğiz.

Daha önceden yazmıştım benim için sürpriz olmadı ky yatırımcıyı dökmek için bir kılıf bulmuşlar kanun maddesinde her ne kadar 3 gün içerisinde çıkarma fiyatı için SPK'ya başvuru yapması ibaresi var isede satma hakkı süresini uzatma haklarının olduğunu bugün yaşıyarak öğrenmiş bulunmaktayız ne yaparlarsa yapsınlar beni zorlan çıkarmadıktan sonra bu vampirlere verecek tek bir lotum yok

5. Bilanco bakalım ne elhcek

6. Satma hakkı kullanım süresi: İzocam’ın Mart ayı içerisinde gerçekleştirilecek ve tarihi kamuya daha sonra duyurulacak olan genel kurulundan bir
    gün önce saat 16.30’dan sonra İzocam Holding A.Ş. hesabına gelen IZOCM payları gönderen pay sahibine iade edilecek ve talepte bulunan pay
    sahibi satma hakkı sürecine katılma hakkını kaybedecektir. Talepte bulunulan payların virmanlanmaması veya kısmen virmanlanması halinde
    talepte bulunan pay sahibi pay alım sürecine katılma hakkını kaybetmiş sayılacak, kısmen virmanlanan pay adedi ilgili aracı kuruma iade edilecektir.

Teb formunda bu yeni mi eskiden beri mi vardı

7. Bu yeni eskisinde ben öyle bisi okumadim

8. Kaldiki yasa kanun bana işlemez gibiler.

Sayfa 428/494 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •