Sayfa 43/494 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 337 - 344 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. birileri 20.18 den tum satislari karsiliyor.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bugun anladigim pazartesi cagridan satacagima diyip acip piyasadan satarim diyen cok oldu.satan bayagada oldu.simdi en dibi gorduk sonunda arkadaslar.bunun daha kotusu yok.

3. Patron kıs kıs gülüyordur. Nasıl ky ye eşşeği ni kaybettirdim diye... Yalnız kendimi iyi hissediyorum Patron..... senin gibi kabiliyet li zeki bir insanla hatırı sayılır bir şirkete ortak olmaktan

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Simdi burda herkez inatlasiyor satmam vermem falan.izocamdaki hisseniz paraniz uzun yillar unutabileceginiz bir parami.ha sahsen benimki yillarca tutabilecegim bir para.ama surdan vermem burdan vermem diyipde algi yapmayin.uzun zaman kalamiyacak var ise satmasi en asikardir.

5. Benim suan tek umudum cagri sonrasi %98 bulmasi.yada borsadan cikmadan once belki gonullu cagri yapmasidir.

6. Umarim %98 bulur.bulmazsa gercekten isimiz zor.simdi bu patron kim bilir bizden hisseleri almak icin ne pilanlar yapiyordur.bunlarin danismanlari vardir.turlu turlu planlari sahnededir.karismizdaki mezarci bir patron.boylelerinide gorduk.yanliz tezgahi cok iyi oturtdu.

7. Bu planlari tutarsa %95 altinda halka acik diger sirketlerde aynisi yapacaktir.cunku guzel taktik.bu sekilde bayaga ky dayanamayip satar.satmayanda nasil olsa borsa disinda dayanamayip satar dusuncesinde.ky pisikolojosini cok iyi biliyor adamlar.

8. Burda karadumani elestirdigimde bana gulenler vardi.benimle dalga gecenler vardi.simdi ne oldu kim hakli cikti.nerde karadumaniniz.gorevi olumlu haber pompaliyip ky 23 ustu almasina sebeb oldu.simdide kayboldu ortaliktan cunku gorevini tamamladi.

Sayfa 43/494 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •