Special Days Image
Sayfa 433/494 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Demek ki, değerleme raporundan korkuyorlar, yoksa niye atma işlemletini başlatmadı.
    Yoksa şirketin iyiliği mi tuttu

2. Inşaallah çıkarmazlar da ortak olmaya devam ederiz..Ben spk ya yine yazdım bakalım bu seer ne diyecekler.

Alıntı Originally Posted by aktunc Yazıyı Oku
    Sermin bende hisselerimi satmadım ve bütün bu olanları bugün hissemi satmayı düşündüğüm de gören uzun vadeli yatırımcıyım. Iş yatırımdan 5 sene evvel 30 TL den almıştım. Bana konuyla ilgili herhangi bir tebligat yada mail gelmedi. Burada yazılanların hepsini okuyamadım ve anladığım kadarıyla 20.12 den satma şansımı da kaçırdım. Lanet okuyarak yıllardır arttı artacak, zararım birgün çıkacak diye beklerken tahtası kapanmış. Yurdışında yaşıyorum, genel kurula gitme yada mahkemeye verme şansım yok. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim yada izleyelim?
    Şirketin 20.12 den alımı devam ediyor
    Verebilirsiniz bunun için aracı kurumuna başvurun.
    Ayrıca şirket satma hakkını kullanır vede fiyat farkı olursa bu farkida alırsınız.
    Sagliklar

4. Şirket ortaklıktan çıkarmayı başlatıp son 250bin lotu 10 liradan almak varken neden süreci uzattı ve 20 liradan almaya devam ediyor. Arada 2,5 milyon lira fark var. Toplantıya kadar hisse vermeyen mutlaka olacaktır. Yani çıkartma işlemi her halükarda olacak. Ama neden iki ay geç. Bu değerlendirmenin SPK tarafından onaylanmayacağını mı düşünüyorlar acaba.

Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    Şirket ortaklıktan çıkarmayı başlatıp son 250bin lotu 10 liradan almak varken neden süreci uzattı ve 20 liradan almaya devam ediyor. Arada 2,5 milyon lira fark var. Toplantıya kadar hisse vermeyen mutlaka olacaktır. Yani çıkartma işlemi her halükarda olacak. Ama neden iki ay geç. Bu değerlendirmenin SPK tarafından onaylanmayacağını mı düşünüyorlar acaba.
    Sn.sho
    Bildiğim kadarıyla şirketin ortaklıktan çıkartmayı kullanacagina dair beyanı vardı
    Hafızam yaniltmiyorsa
    Egerki bu hakkını kullanmayacak da bu yatırımcıyı yanıltmak olur bunlar belki blancodan sonra yapılacak genel kurulla birleştirip tek genel kurulla işi halletmek istemiş veya SPK.ile bir uyuşmazlık çıkmıştı olabilir çünkü gayrimenkulleri gayrimenkul değerleme şirketi yapmamıştı bildiğim kadarıyla SPK.ya vede cimere şikayetlerde olmuştu .
    Tarafıma cimere yapılan başvuruya henüz bir cevap yok sadece SPK.kayit altına alınmıştır talep diye cimere spk.bilgi vermiş

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.sho
    Bildiğim kadarıyla şirketin ortaklıktan çıkartmayı kullanacagina dair beyanı vardı
    Hafızam yaniltmiyorsa
    Egerki bu hakkını kullanmayacak da bu yatırımcıyı yanıltmak olur bunlar belki blancodan sonra yapılacak genel kurulla birleştirip tek genel kurulla işi halletmek istemiş veya SPK.ile bir uyuşmazlık çıkmıştı olabilir çünkü gayrimenkulleri gayrimenkul değerleme şirketi yapmamıştı bildiğim kadarıyla SPK.ya vede cimere şikayetlerde olmuştu .
    Tarafıma cimere yapılan başvuruya henüz bir cevap yok sadece SPK.kayit altına alınmıştır talep diye cimere spk.bilgi vermiş
    eski sayfalarda cevab geldi ve degerlemede arsalar ğösterildi diye paylaşım yapmıştınız,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    eski sayfalarda cevab geldi ve degerlemede arsalar ğösterildi diye paylaşım yapmıştınız,
    Tam ne yazdım şimdi detayı ile hatırlamıyorum ama bildiğim gayrimenkul değerleme şirketine değerleme yaptırmayın
    Deloit firmasının şirketten aldığı bilgiler çerçevesinde yapılan usulsüz bir değerleme var bence buna ait benden gayri başka arkadaşlarda şikayette bulundu
    Bakalım satma hakki hakkında ne yapacaklar
    Egerki kullanmazlar da hissesini vermeyenler ortak olarak devam eder şahsen kullanacaklarina inanıyorum

8. Bu 30 ocakta bitecek sürecin uzatılabileceğini hiçbirimiz bilmiyorduk. Bu konu hiç bilinmiyordu. Ve herkes şirketin hemen kalan hisseleri 10 TL den almak için harekete geçeceğini sanıyordu. Bu işte bir terslik var. Bunlar biz ortaklıktan çıkartma yapmıyoruz vazgeçtik diyebilir mi yasal olarak? O zaman büyük olay çıkar? Sen insanları korkut 10 TL çıkarma fiyatıyla al hisseleri 20 liradan sonra vazgeçtim de. Dava açsan yıllarca sürer. Al hisseni geri deseler. Kot dışı hisseyi alıp ne yapacan. Ulen izocam bu akılları sana kim verdiyse ben onun yedi sülalesinin ........

Sayfa 433/494 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •