Sayfa 437/494 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Davalar devam edecek gibi...pay alım teklifi bırakın 90 nı 26.40 ı bile cok görmüşler....

2.  Alıntı Originally Posted by aktunc Yazıyı Oku
    Maalesef hiçbiryere dilekçe yazmadım henüz. 5.12.2014 te 32.80 den almışım hissemi. Herkesin ortak olarak yazdığı genel maduriyetimizi bildiren bir dilekçe var ise paylaşan olursa memnun olurum.
    https://www.spk.gov.tr/Sayfa/Index/4

Buraya kendi durumunuzu ve yapılan haksızlığı yazabilirsiniz.

izcam

Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Cinali tutanakta sizin isminizi göremedim
    hazirun listesinin 12.sraslnda 400 lot ile elektronik ortamda katıldım ve muhalefet şerhinide vrdim.
    genel kurul tutanakları ekini incelerseniz bu husus görülecektir.
    siz neye dayanarak yazdınz bilemiyrum katlmasam nden katıldım diyeyimki
    sağlkla kaln

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    hazirun listesinin 12.sraslnda 400 lot ile elektronik ortamda katıldım ve muhalefet şerhinide vrdim.
    genel kurul tutanakları ekini incelerseniz bu husus görülecektir.
    siz neye dayanarak yazdınz bilemiyrum katlmasam nden katıldım diyeyimki
    sağlkla kaln
    Ky dostu yatırımcıların burda olduğunu hissetmek açısından sordum...

Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Ky dostu yatırımcıların burda olduğunu hissetmek açısından sordum...
    Yazinizdan hiçte öyle bir anlam çıkmıyor ama
    Önemli değil canın sağolsun ben katıldım ne olur katilmasam ne olur hissemi vermişim
    Şirketin ortaklıktan çıkarma kararını bekliyorum.
    Sanırım bir aksilik varki şirket buna ait müracaat yapmadı ve süreci uzattı
    Meclisteki yasa bakalım süreci nasıl etkileyecek

6. Bir haftadan beri takaslarda bir değişiklik yok süreci uzattıktan sonra ayın 5' de 50 lot, 6' sında 2 lot olmak üzere toplam 52 lot işlem oldu acaba hisse alımını durdurdular mı günlerdir hiç satanın olmaması biraz tuhafıma gitti sanki bir gariplik var gibi, biraz daha bekleyelim nasıl olsa alıştık beklemeye

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

7. Sanirim SPK ya yapılan onca şikayetten sonra SPK yeni duzenlemenin meclisten çıkmasını bekletiyor .
    Meclisteki bu düzenleme çıkarsa bennim gibi hissesini verenler avucunu yalayacak .
    Çünkü bizler acaba olası bir değerleme drgisirmi diye bakıyoruz değerleme değişirse satma hakkı kullananlar faydalanirdi .
    Ancak görünen oki yeni ayrılma hakkı kanun çıkarsa son 30 gün olmuyor adil bedel kavramı oluyor ve SPK belirliyor.
    Ortaklıktan çıkarmada ise son 6 ay yada adil bedel gibi kavramlar geçiyor .buda bizim gibi hissesini satanlar için avucumuzu yalayacagimiz anlamına geliyor .
    Geçmiş olsun bekleyenler bu yasa çıkar ise sanirim beklediginize degebilir.
    Asla ytd deildir .tahmin ve görüştür .

Alıntı Originally Posted by garipp_borsscı Yazıyı Oku
    Sanirim SPK ya yapılan onca şikayetten sonra SPK yeni duzenlemenin meclisten çıkmasını bekletiyor .
    Meclisteki bu düzenleme çıkarsa bennim gibi hissesini verenler avucunu yalayacak .
    Çünkü bizler acaba olası bir değerleme drgisirmi diye bakıyoruz değerleme değişirse satma hakkı kullananlar faydalanirdi .
    Ancak görünen oki yeni ayrılma hakkı kanun çıkarsa son 30 gün olmuyor adil bedel kavramı oluyor ve SPK belirliyor.
    Ortaklıktan çıkarmada ise son 6 ay yada adil bedel gibi kavramlar geçiyor .buda bizim gibi hissesini satanlar için avucumuzu yalayacagimiz anlamına geliyor .
    Geçmiş olsun bekleyenler bu yasa çıkar ise sanirim beklediginize degebilir.
    Asla ytd deildir .tahmin ve görüştür .
    Sn.garip borsacı yaniliyorsun
    Birkere egerki şirket ortaklıktan çıkarma hakkını kullanırsa yeni çıkacak tebliğe göre
    Biz satma hakkını kullananlarada uygulanacağını düşünüyorum
    Şirket müracaat etmediğine göre bir sıkıntılı durum var gibi gözüküyor
    Şahsi fikrim bu yonde

Sayfa 437/494 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •