Sayfa 439/494 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Bence Şirket durup dururken satma hakkı sürecini bizim karakaş, karagözümüze hayran kaldığı için uzatmadı. her ne kadar SPK bu aşamaya kadar bizleri mağdur ettiyse de işin sonunda kalanları zorla çıkarma fiyatı belirlemekte hukuki sonuçları olacağı için risk alacaklarını sanmıyorum şuana kadar satan arkadaşlar belirlenen fiyat adil olmasa da kendi rızası ile sattılar. ben kararlıyım zaten kaybetmişim kaybedeceğim kadar bu saatten sonra satmamın bir anlamı yok. Şirket 20.12 fiyatı SPK 'nın onaylayacağını bilse bir gün bile durmaz hemen başvururdu.
    SPK bu bu süreci seyretmeye devam ediyor bakalım daha ne kadar seyirci kalacaklar 30 Ocak'ta satma hakkı bittiğinde 3 gün içerisinde Ortaklıktan çıkmak isteyip istemediğini bildirmelerini beklerken bir yolunu bulup alıma devam ettiler ancak Ortaklıktan çıkarma ile ilgili maddelerden çıkardığım sonuç, burada SPK' nın devreye girip çıkarma hakkını kullanıp, kullanmayacağını tebliğ ederek düşünmek için bir aylık zaman verip hisse alımını durdurması gerekiyor. şuana kadar tebligat yapmadığı için alıma devam ediyor. Şirket bu bir aylık süreç sonunda ortaklıktan çıkarma hakkını kullanmaktan vazgeçerse ve vazgeçtiğini kamuya bildirdikten sonra tekrar satma hakkının başlaması için ek pay alması gerekiyor. Doruk ÖZCAN 'nın borsa uzun vadeli olduğunu söylerken galiba şuan yaşadıklarımızı kast etmiş

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2. bilanço bakaım ne gelicek,,

çıkarmsın,zaten çıkmakta istemiyorum,şimdi siz bu firmaya dışardan ortak olmak istiyorsunuz,belirli bir hisse bedeli karşılıgında,başka nasıl ortak olunur onuda bilmiyorum,siz firma yönetiminde biri olsanız kaçta kaçını ne kadar bedele verirsiniz,yahut almaya gücünüz yetrmi!!!!
    işin aslı çok büyük bir oyun var,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. bakalım yine zarar gösterebileceklermi
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Bu hafta teklif meclisde görüşülecek

5. Bilanço gelmiş

6. Kar zarar !!

7. 31 gelmiş ama

Sayfa 439/494 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz