Sayfa 451/494 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Yoksa çıkarma tebliği ile ilgili bir çalışma yokmu. Boşa mı bekledik bunca zaman fikri olan
    Çıkarma tebliği ile tam olarak neyi kast ettiğini anlamadım eğer özel durum açıklamasını dikkatlice okursan orada her şey yazıyor. Benim anladığım kadarıyla özetleyecek olursak Genel Kurul yapıldıktan sonra ortaklıktan çıkarmak,için kalan paylar oranında tahsisli sermaye için 20,12 TL nominal değerden çıkarma başvurusunda bulunacak. burada önemli olan SPK 20,12 TL kabul edecek mi yoksa yeni bir fiyat belirleyip şartlı onaymı verecek benim şahsi görüşüm farklı bir fiyat belirleyecek zaten şuana kadar onun için bekledim SPK onayında sonra Türkiye Ticaret Gazetesinde yayınlandıktan sonra biz satmasak bile Merkezi Kayıt Kuruluşuna başvuruda bulunup hisse bedelini hesabımıza yatırıp ortaklıktan çıkarıyor.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

Arkadaşlar
    25.02.2020 tarihli resmi gazetede SPK.kanunun önemli nitelikte işlem ile ilgili husus değişti
    Buna uygun tebligi çıkarmak SPK.nin
    Görevi ancak bunu bugüne kadar geciktirdi.
    Buna uygun olarak ortaklıktan çıkarma ve satma tebliğinin de değişmesi gerekiyor.
    Ama SPK.hantal yapısıyla bu tebliğleri ne zaman çıkarır Allah bilir.
    Şişe cam grubuda bu tebliği bekliyoy
    Sagliklar

3. ORTAKLIKTAN ÇIKARMA VE SATMA HAKLARI TEBLİĞİ

(II-27.2) kastediyorum. Her haltı bu tebliğe göre yediler. Son 30 gün fiyatla herseyi hallet

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    25.02.2020 tarihli resmi gazetede SPK.kanunun önemli nitelikte işlem ile ilgili husus değişti
    Buna uygun tebligi çıkarmak SPK.nin
    Görevi ancak bunu bugüne kadar geciktirdi.
    Buna uygun olarak ortaklıktan çıkarma ve satma tebliğinin de değişmesi gerekiyor.
    Ama SPK.hantal yapısıyla bu tebliğleri ne zaman çıkarır Allah bilir.
    Şişe cam grubuda bu tebliği bekliyoy
    Sagliklar
    Kottan çıkma önemli nitelikte işlem kapsamına giriyormu

5. https://www.esin.av.tr/tr/2020/03/30...ileri-getirdi/

Taslak Tebliğ ile mevcut Önemli İşlemler Tebliği’ndeki ayrılma hakkı doğuran birtakım işlemlere ilişkin sınırlamalar ve değişiklikler öngörülüyor. Taslak Tebliğ, sona erme, faaliyet konusunun tümüyle veya önemli ölçüde değiştirilmesi ve borsa kotundan çıkma işlemlerini önemli nitelikte işlem olarak tanımlamamaktadır.

6. Özel durum açıklamasında
    Satma hakkı süresi 30.03.2020 ye kadar diğer pay sahiplerinin lehine olacagı için uzatılmıştır. Şeklinde yazıyor buradaki kasıt nedir?

7. Tahsisli sermaye derken neyi kastettin kurtuluş biraz açarmısın

8.  Alıntı Originally Posted by Dorahus Yazıyı Oku
    Tahsisli sermaye derken neyi kastettin kurtuluş biraz açarmısın
    Kalan payları yaklaşık olarak 240 bin lotu alıp ortaklıktan çıkarmak için olması gereken bir süreç eğer denizbank 'ın ortaklıktan çıkardığı Genel kurul toplantı tutanağını okursan daha iyi anlarsın bu iş bitti. Genel kurul yapıldıktan sonra çıkarma fiyatını Spk onaylandıktan sonra hesabına parayı yatırıp hisseleri alıyor. İnşallah spk beklememize değecek bir fiyat belirler
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Sayfa 451/494 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •