Sayfa 473/494 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. EKLER
    1) SPK 10.09.2020 tarihli 2020/59 saylı İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. kalan payları ortaklıktan çıkarma 20,12 TL fiyatının onaylanıp uygun görüldüğü haftalık bülten
    2) ....... Yatırım ....... nolu hesabıma MKK tarafından ortaklıktan çıkarma bedelinin yatırldığı dekont
    3) MKK kuruluşunca İZOCAM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. ortaklıktan çıkarma işlemi nedeniyle hesabımdan çıkılarak iptal edildiğine dair Email.
    4) 13.05.2019 Kap Özel durum açıklaması İzocam Tic.San. A.Ş. Borsa kotundan çıkmak için alınan Yönetim Kurulu Kararı
    5) Hisse Grafik Borsa kotundan çıkma açıklamasından önceki hisse hareketi.
    6)Bir yatırımcıya İzocam Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IZOCM) pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, idari para cezasının uygulamaya karar verdiğini 31.05.2019 tarihli 2019/29 sayılı SPK bülteni.
    7) 2018 yılı Geçici Vergi beyanlamesinde DÖNEM NET ZARARI -16,929,533.90 TL bidirimde bulunan Kap açıklaması.
    8) Kap özel durum Kaynağından düzeltme açıklamsında '' 14.02.2018 tarihinde yapılan açıklamanın ekinde yer alan gelir tablosu teknik bir aksaklık nedeniyle, gelir hesapları (-) eksi,gider hesapları(+) artı olarak yazılmıştır.'' birgün önce zarar diye göderilen 2018 yılı Geçici Vergi beyanlamesinin DÖNEM NET KARI : 16,929,533.90 TL Kar olması gerektiğini bildirmişler
    9) 24.09.2019 Borsa Kotondan Çıkma açıklaması
    10) % 98, ulaştıktan sonra ki Kap Özel durum açıklması
    11)Satma hakının kullanmak için fiyat tespiti için başvuruda bulunanlar
    12)İzocam değerleme raporu
    13) İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş Koç Holding tarafından Fransız-Kuveyt ortaklığına satıldı. haberi.
    14) İzocam Tic.San. A.Ş. Marka Değeri
    15) 2019 faaliyet Raporunda itibarıyla Şirket’in sahip olduğu tüm maddi duran varlıklar deprem, yangın, sel ve benzeri afetlere karşın 579.406.302 TL tutarında sigortalandığı
    16) İzocam 2019 Yılı Faaliyet raporunda İzocam Tarihsel gelişimi başlığı altındaki ekli listeyi incelediğimizde sürekli büyüyen ve yatırım yapan bir şirket olduğu ve birçok başarı ödülü aldığı görülmektedir.

2. ben SPK dan gelen cevapla birlikte başvuru yapacağım. Yeni bilgilere ulaşmışsın tebrik ederim . Bende araştırmaya devam ediyorum.

3. 30 ocak 2020 itibariyle 3 aylık hak düşürücü zamanolan satma hakkının bittiği gündü yani tebliğde 3 gün içinde çıkarma işlemi yapılması gerekiyordu ki çok çok önceden çıkarma işlemini gerçekleştireceğini spk ya bildirmişti.3 şubatta bizim işlem bitmesi gerekiyordu.Bu da yasal olmayan bir konu şubat neresi eylül neresi.

4. Tarihlerde hata var. 2020 değil 2019 olacak. Tüm tarihlerin gözden geçirilmesi lazım

5.  Alıntı Originally Posted by sermin Yazıyı Oku
    Tarihlerde hata var. 2020 değil 2019 olacak. Tüm tarihlerin gözden geçirilmesi lazım
    Şimdi fark ettim şuan henüz taslak aşamasında en son düzeltmeleri yaptıktan sonra mahkemeye verecem

6.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Şimdi fark ettim şuan henüz taslak aşamasında en son düzeltmeleri yaptıktan sonra mahkemeye verecem
    Sayın kurtuluş48 bende uzun zamandır üye olmadan forumu takip ediyordum. Bu gün üye olarak ilk yazımı yazıyorum ben de İZOCAM ZEDEYİM dava açmayı düşünüyorsanız Ankara'da ikamet ediyorum müdahil olabilirim. Hayırlı akşamlar.
    Birde size bir sorum olacak dava açmadan önce Noterden bizimde yapmamız gereken bir itiraz var mı ?

7. Kurtuluş. Aksaray da yapılması planlanan fabrikayıda ekle . devlet137 milyon tl tesvik vermişti Ayrıca fabriyanın malyetinin ceo tarafından30 milyon euro ya maledileceği söylüyordu

8.  Alıntı Originally Posted by NETBERK65 Yazıyı Oku
    Sayın kurtuluş48 bende uzun zamandır üye olmadan forumu takip ediyordum. Bu gün üye olarak ilk yazımı yazıyorum ben de İZOCAM ZEDEYİM dava açmayı düşünüyorsanız Ankara'da ikamet ediyorum müdahil olabilirim. Hayırlı akşamlar.
    Birde size bir sorum olacak dava açmadan önce Noterden bizimde yapmamız gereken bir itiraz var mı ?
    Daha önceden yazmıştım ben noterden çıkarma fiyatı 20.12 TL adil fiyat olmadığı için tebliğat göndermiştim noter masrafı 198 TL vermiştim istersen SPK'ya bir mektup yazıp iadeli taahhütlü olarak fiyatın adil olmadığı için yazıp göndere bilirsin postada gecikme olabilme ihtimaline karşılık biran önce göndermen lazım son 10 gün kaldı benim noterin göndermiş olduğu tebliğat postadan kaynaklanan durumdan dolayı gecikme olmuş 9 gün sonra teslim edilmiş mahkeme için idare mahkemesine başvuru yapmak için dosya hazırlıyorum onun birazda daha zamanı var engeç önümüzdeki hafta başvuru yaparım

Sayfa 473/494 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •