Sayfa 477/494 İlkİlk ... 377427467475476477478479487 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bulunduğum yerde İdare Mahkemesi olmadığı için hazırladığım dosyayı İdare Mahkemesine gönderilmek üzere nöbet Asliye Hukuk Mahkemesine başvuru yaptım mahkeme masrafı Yürütmeyi Durdurmalı olarak açtığım için 398 TL ayrıca dosyanın idare mahkemesine gönderilmesi için 20 TL pul parası verdim. kimseden ses seda çıkmıyor galiba herkes kaderine razı olmuş
    Sayın Kurtuluş48 Ben sizinle birlikte hareket etmek istediğimi daha önce belirtmiştim İkamet olarak ANKARADA yaşıyorum. Mahkeme masraflarına ortak olarak davaya bende müdahil olabilirim. Benimle özelden iletişim kurmak isterseniz buradan bildirirmisiniz Ayrıca SPK 'na bende iadeli taahhütlü posta ile müracaatta bulundum. Hayırlı akşamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by NETBERK65 Yazıyı Oku
    Sayın Kurtuluş48 Ben sizinle birlikte hareket etmek istediğimi daha önce belirtmiştim İkamet olarak ANKARADA yaşıyorum. Mahkeme masraflarına ortak olarak davaya bende müdahil olabilirim. Benimle özelden iletişim kurmak isterseniz buradan bildirirmisiniz Ayrıca SPK 'na bende iadeli taahhütlü posta ile müracaatta bulundum. Hayırlı akşamlar.
    Bende aynen iadeli taahhütlü spk ya yazı yazdım Ankara'da ikamet ediyorum sizlerle beraber hareket etmek isterim isterseniz özelden yazabilirsiniz

3. ................ İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINA
    SUNULMAK ÜZERE
    ................... ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE
    YÜRÜTMEYİ DURDURULMASI İSTEMİ VARDIR
    DAVACI : .........................................
    .................................................. ......................
    .................................................. ...
    DAVALI : Sermaye Piyasası Kurulu Mustafa Kemal Mahallesi, dumlupınar Bulvarı (EskişehirYolu) No:156
    06530 Çankaya / ANKARA
    DAVANIN KONUSU : İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. Hissesinin Borsa İstanbul Kotundan çıkarılması Satma hakkını kullanmayan ortakların, çıkarma hakkı kullanım bedelinin 1 TL nominal değerli pay başına 20,12 TL olarak esas alınması suretiyle uygun bulunduğunu 10.09.2020 tarihli 2020/55 sayılı haftalık SPK bülteninde yayınlaması. ......................Yatırım ........... Nolu hesabımda bulunan ............ Lot İzocam hisse senedimin 18.09.2020 tarihinde MKK tarafından Ortaklıktan Çıkma Bedeli ..............TL tutarın hesabıma yatırılması, hisselerin hesabımdan alınması.

TEBLİĞ TARİHİ : Sermaye Piyasası Kurulu internet sitesinde yayınlanan 10.09.2020 tarih ve 2020/55 sayılı haftalık bülten

İDDALAR : 1- İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. 13.05.2019 tarihinde yapmış olduğu Kap Özel durum açıklamasında Yönetim Kurulunca Genel Kurul onayına sunulmak üzere Borsa kotundan çıkmak için İzocam Holding tarafından diğer kalan ortaklara zorunlu pay alım teklifi olarak otuz gün içinde Borsa'da oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması olan 20.12 TL pay alım teklifi fiyatı önerilmesi kararını aldıklarını bildirilmesi ile süreç başlamış oldu. hisse hareketlerini incelediğimizde ekteki grafikte ‘de görüldüğü gibi 12.02.2019 tarihinde hisse 23,10 TL fiyattan başlayarak 21.02.2019 günü en yüksek 32,00 TL gördükten sonra hızlı bir şekilde aşağıya doğru düşerek 12.05.2019 tarihinde en düşük 17.70 TL. fiyatını gördükten sonra ertesi gün 13.05.2019 tarihinde Borsa kotundan çıkmak için Özel durum açıklaması Kap'ta yayınlanmıştır. Bu dönem içersinde Bir yatırımcıya İzocam Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IZOCM) pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, İdari Para cezasının uygulamaya karar verdiğini 31.05.2019 tarihli 2019/29 sayılı SPK bülteninde yayınlanmıştır. 14.02.2019 tarihinde saat : 17.33 'de gönderilen Kap Özel durum açıklamasında 2018 yılı Geçici Vergi beyannamesinde DÖNEM NET ZARARI -16,929,533.90 TL bildirimde bulunmuş, açıklamadan sonra hisse fiyatı olumsuz olarak etkilenmiş, ertesi gün 15.02.2019 seans öncesi gönderilen Kap Özel durum Kaynağından düzeltme açıklamsında '' 14.02.2018 tarihinde yapılan açıklamanın ekinde yer alan gelir tablosu teknik bir aksaklık nedeniyle, gelir hesapları (-) eksi,gider hesapları(+) artı olarak yazılmıştır.'' birgün önce zarar diye göderilen 2018 yılı Geçici Vergi beyannamesinin DÖNEM NET KARI : 16,929,533.90 TL Kar olması gerektiğini bildirmişler basit bir hataymış gibi gösterilen bu hatanın birçok yatırımcıyı ciddi bir oranda zarara uğratmıştır, bunun bir hatadan ziyade hisse üzerinde baskı yaratmak için kasıtlı yapılmış olabilme ihtimali var. Hisse fiyat hareketleri incelendiğinde özellikle Borsa Kotundan çıkma Kap Özel durum açıklamasından önceki 3 (üç) ay süresince hisse fiyatı üzerinde baskı oluşturularak aritmetik ortalamanın düşürüldüğü görülmektedir.
    : 2- 24.09.2019 tarihli Kap Özel durum açıklamasında Şirket paylarının 01.10.2019 tarihinde seans bitiminden sonra Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir. Borsa kotundan çıktıktan sonra pay alım teklifine cevap vermeyen ortakların paylarını hakim ortağa satmak üzere başvurabilme hakkı açık tutulmakta olup, bu süre içerisinde TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'ye peyder pey satışlar devam etti.
    30.10.2019 tarihli Kap Özel durum açıklamasında İzocam Holding'in İzocam sermayesindeki sahip olduğu pay adedi 24.045.791,87'ye ve pay sahipliği oranı %98,010'a ulaşmıştır.İzocam Holding II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği uyarınca hakim ortak konumunu kazanmıştır. Bu kapsamda II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği uyarınca hakim ortak dışındaki İzocam pay sahiplerinin paylarını işbu açıklama tarihinden itibaren 3 aylık hak düşürücü süre içerisinde İzocam Holding'e satma hakkı doğmuştur. Satma hakkı kullanımları TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ("TEB Yatırım") aracılığıyla yapılacaktır. İzocam, ortakları tarafından ilk satma hakkı kullanım talebinin kendilerine ulaşmasını takiben bir ay içinde pay değerinin tespiti amacıyla ilgili tebliğ uyarınca Değerleme Raporu hazırlatılacak, Değerleme Raporu sonucu ve satma hakkı kullanım bedeli tebliğ hükümleri çerçevesinde kamuya açıklanacaktır.
    31.10.2019 tarihli Kap açıklamasında İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. paylarında satma hakkını kullanmak üzere 1 (bir) adet pay sahibi 1.500 TL nominal değerli (toplam sermayedeki payı %0.006 olan) payları için başvuruda bulunmuş,
    01.11.2019 tarihli Kap Özel durum açıklaı İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. paylarında satma hakkını kullanmak üzere 1 (bir) adet pay sahibi 1.942 TL nominal değerli (toplam sermayedeki payı %0,008 olan) payları için başvuruda bulunmuş.
    05.11.2019 tarihinde İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. paylarında satma hakkını kullanmak üzere 2 (iki) adet pay sahibi toplam 5.443 TL nominal değerli (toplam sermayedeki payı % 0,022 olan) payları için başvuruda bulunmuş ilgili başvurular, Adil Satma Hakkı Bedelinin tespiti sonrasında işleme alınacaktır. Kap Özel durum açıklamasından sonra;
    İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. değerlendirme raporunu hazırlamak üzere DELOİTTE TÜRKİYE A.Ş. firmasına ile anlaşma yapmıştır. Hazırlanan Değerlendirme Raporunda Pay başına 10,53 TL fiyat belirlenmiştir,
    3- DELOİTTE TÜRKİYE A.Ş. isimli firmanın yapmış olduğu değerlendirme raporundaki 10,53 TL fiyatın Şirketin gerçek değerini yansıtmamaktadır.
    2006 yılında İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş Koç Holding tarafından Fransız-Kuveyt ortaklığına satıldı. Koç Topluluğunun, yüzde 61,2 hissesini 171,3 milyon dolara Fransız-Kuveyt ortaklığına sattığı, İzocam'ın toplam değeri 280 milyon dolara karşılık geliyor. diğer ortaklara 17.5571 TL. den çağrı yapılarak 831.117 adet hisse alarak % 95.07 ye ulaşılmıştır. 2006 yılındaki bu satışta 1 pay değerinin 11.4098 Amerikan Doları , 1 pay değerinin Türk lirası olarak 17,5571 TL. olarak satışı yapılmıştır.
    20.07.2013 tarihli Uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance 7. kez "Türkiye'nin En Değerli Markalar" listesinde İzocam 100 markanın yer aldığı listeye 91. sırada girdi. Araştırmaya göre İzocam'ın 2012 yılında 16 milyon dolar değerinde olan marka değeri 2013 yılında 19 milyon dolara yükseldi.
    20.07.2017 İzocam Ticaret ve Sanayii A.Ş.'nin Aksaray'da yapmayı düşündüğü taş yünü yatırımıyla ilgili olarak 137 milyon TL tutarında Yatırım Teşvik Belgesi alınmıştır.
    30.04.2019 tarihinde basında yer alan haberde Türkiye’de yalıtım sektörünün öncüsü İzocam, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birlikleri (ISIB) tarafından verilen ve İklimlendirme sektörünün ihracat alanındaki Oscar’ı olarak görünen Başarılı İhracatçılar Ödülleri kapsamında 2018 yılında ihracat alanında gösterdiği performansla “En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma 1.’lik†ödülünü aldı. Geçtiğimiz seneler de aynı kategoride 1.’lik ödülünün sahibi olan İzocam, 2018 yılında gösterdiği 23,6 milyon USD’lik ihracat performansı ile bu yıl da bayrağı taşımaya devam etti. Ödül Töreninde yapılan konuşmada:
    İzocam Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan, “İzocam’ın sadece Türkiye’de değil, Ortadoğu ve Balkanlarda da yalıtım sektörünün öncü firmaları arasında yer aldığını belirterek şunları söyledi “Geçen yıl olduğu gibi 2018 yılında da Başarılı İhracatçılar ödüllerinde En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma olarak ödül almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İhracatımız 2018’de de bir önceki yıla kıyasla Türk Lirası bazında %37,2, USD bazında ise %6,3 arttı ve 23,6 milyon USD oldu. Son 5 yılda ihracattan elde ettiğimiz satış geliri 160 milyon doları buldu. Önümüzdeki 5 yıl toplamda 150 milyon doların üzerinde ihracat yapmayı hedefliyoruz.†bu açıklama ile ilgili haber ektedir.
    07.11.2019 tarihli basında yer alan haberde İzocam Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan “Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği†ile binalarda ve tesisatta yalıtımın önemi artıyor, uygulamalar yayılıyor ve yüksek kalınlıklar daha çok gündeme geliyor. BEP ile birlikte önümüzdeki 10 yılda mevcut binalarda da enerji verimliliği önlemleri ile yalıtım seviyelerinin artacağını, sektöre ve ülkemize büyük katkıları olacağını düşünüyoruz. Yeni inşa edilen binalar için Enerji Kimlik Belgesi (EKB) alınmasını şuan zorunlu olduğunu basında yer alan haberden'de anlaşılacağı gibi sektör olarak İzocamın olumlu yönde etkileneceği görülmektedir. Haber ekte mevcuttur.
    30 Haziran 2019 Tarihi İtibarıyla ve Aynı Tarihte Sona Eren Altı Aylık Ara Hesap Dönemine Ait Özet Finansal Tablolar ve Dipnotları ile Bağımsız Denetçi İnceleme Raporunda 30 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Şirket’in sahip olduğu tüm maddi duran varlıklar deprem, yangın, sel ve benzeri afetlere karşın 579.406.302 TL tutarında sigortalıdır.(31 Aralık 2018: 551.801.218 )
    İzocam 2019 Yılı Faaliyet Raporunda yer alan İzocam Tarihsel gelişimi başlığı altındaki ekli listeyi incelediğimizde sürekli büyüyen ve yatırım yapan bir şirket olduğu ve birçok başarı ödülü aldığı görülmektedir.
    İzocam Ticaret ve Sanayi A,Ş. ile ilgili ekte bulunan basında yer alan bir kısım haberleri incelediğimizde bir çok büyük projelerde yer aldığı görülmektedir.
    NETİCE VE TALEP : İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. kendi sektöründe Ülkemizde bir numara ayrıca birçok Ülkeye İhracat yapan, sürekli büyüyen bir şirket ekte bulunan basında yer alan haberler ve şirket yetkilerince yapılan açıklamalardan anlaşılacağı gibi şirketin mevcut değerlendirme fiyatının çok daha üstünde bir fiyat olması gerektiği görülmektedir.
    2006 yılında Koç holding tarafından Fransız-Kuveyt ortaklığına 1 pay değerinin 11.4098 Amerikan Doları , 1 pay değerinin Türk lirası olarak 17,5571 TL. olarak satışı yapılmıştır. aradan geçen sürede sürekli büyüyen geliri artan ve birçok yatırım yapılan şirket nasıl olurda - DELOİTTE TÜRKİYE A.Ş. Değerlendirme Raporunda Pay başına 10,53 TL fiyat belirlenmiştir, bu değer üzerinden şirketin toplam değeri yaklaşık olarak 258,500,000TL denk gelmektedir oysa sadece Şirket’in sahip olduğu tüm maddi duran varlıklar deprem, yangın, sel ve benzeri afetlere karşın 579.406.302 TL sigortalanmıştır. şirketin sahip olmuş olduğu fabrikaları ve arazileri değerlendirilmeye alındığında gerçek değeri ortaya çıkacaktır. mevcut sigorta bedeline göre değerlendirilme yapılsa bile 1 pay degerin 23,61 TL fiyat çıkıyor.
    Sermaye Piyasası Kurulu hisse üzerinde yapılan baskıyı ve Değerlendirme Şirketinin gerçeği yansıtmayan Değerlendirme Raporunu baz alarak 20,12 TL ortaklıktan çıkarma fiyatını onaylayarak biz küçük yatırımcıların zorluklarkla kazandığı birikimlerimizi yok pahasına isteğimiz dışında alarak bizleri mağdur etmiştir. Sermaye Piyası Kuruluna Çıkarma fiyatının Adil olmadığı için yeni adil bir fiyatın tespit edilmesi, belirlenen fiyatın tarafımdan yeterli görülmemesi halinde ortaklığımın devam etmesi için ...............Noter'den tarafımdan Tebligat gönderilmiştir.
    SONUÇ ve İSTEM : Yukarıda açıklanan ve Sayın Mahkemenizce resen gözetilecek nedenlerle, davalı idarenin 10.09.2020 tarih ve 2020/59 sayılı Sermaye Piyasası Kurulu Haftalık Bültende yayınlanan işleminin öncelikle YÜRÜTMESİNİN DURDURULMASINA ve sonuç olarak İPTALİNE, İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. hisselerimin oranında şirket ile ORTAKLIĞIMIN devam ettirilmesini, Yargılama giderlerinin Davalı kuruma yükletilmesine karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim.

06.10.2020
    ...............................................

4. EKLER
    1) Sermaye Piyasası Kurulu’nun 10.09.2020 tarihli 2020/59 saylı İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kalan paylarının, ortaklıktan çıkarma hakkı kullanım bedelinin 1 TL nominal değerli pay başına 20,12 TL olarak esas alınması suretiyle olumlu karşılanmasına karar verildiğine dair haftalık SPK bülteni.
    2) .................Yatırım ............. nolu hesabıma MKK tarafından ortaklıktan çıkarma bedelinin yatırıldığı dekont.
    3) MKK kuruluşunca İZOCAM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. ortaklıktan çıkarma işlemi nedeniyle hesabımdan çıkarılarak İptal edildiğine dair [email protected]. email. Hesabıma gönderilen bilgilendirme mesajı.
    4) Ortaklıktan çıkarma fiyatı 20,12 TL'nin Adil bir fiyat olmadığı için itiraz ettiğimi yeniden değerlendirme yapılarak Adil bir fiyatın tespit edilmesi, yeni fiyatın tarafımdan kabul görmemesi halinde Ortaklığımın devam ettirilmesi için, Noterden gönderilen Tebliğat ve Tebligatın teslim alındığına dair, PTT gönderi takip çıktısı.
    5) 13.05.2019 Kap Özel durum açıklamasında İzocam Ticaret ve Sanayi. A.Ş.’nin Borsa Kotundan çıkmaya ilişkin alınan Yönetim Kurulu Kararı’nın yayınlanması.
    6) İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş Hissesinin Borsada işlem görürken Borsa kotundan çıkma açıklamasından önceki 3 (üç) Aylık Hisse fiyat hareketlerini gösteren grafik.
    7) Bir yatırımcıya İzocam Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IZOCM) pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, Fıratcan ÖZGÜR isimli şahsa İdari Para Cezasının uygulamaya karar verdiğine dair yayınlanan 31.05.2019 tarihli 2019/29 sayılı SPK bülteni.
    8) 2018 yılı Geçici Vergi beyannamesinde DÖNEM NET ZARARI -16,929,533.90 TL olarak bildirimde bulunan Kap Özel durum açıklaması.
    9) Kap Özel durum Kaynağından düzeltme açıklamsında '' 14.02.2018 tarihinde yapılan açıklamanın ekinde yer alan gelir tablosu teknik bir aksaklık nedeniyle, gelir hesapları (-) eksi,gider hesapları(+) artı olarak yazılmıştır.'' birgün önce 2018 yılı Geçici Vergi beyannamesinin Sehven Zarar olarak gönderildiği aslında DÖNEM NET KARI : 16,929,533.90 TL Kar olması gerektiğinin bildirildiği Kap Özel durum açıklaması.
    10) 24.09.2019 tarihli Kap Özel durum açıklamasında Borsa Kotondan Çıkmaya ilişkin bildirim.
    11) İzocam Holdingin 30.10.2019 tarihi itibariyle İzocam Sermayesindeki sahip olduğu pay oranı % 98, 010 ‘a ulaştığı için hakim ortak dışındaki diğer ortaklara satma hakkının devreye girmesi hakkındaki Kap Özel durum açıklması.
    12) Satma hakkını kullanmak için 3 pay sahibinin yapılan başvurular ile ilgili Kap Özel durum açıklamaları.
    13) Satma hakkını kullanmak için yapılan başvurular nedeni ile Değerlendirme raporunun hazırlanması ve satma fiyatı tespiti için yapılan Kap Özel durum açıklaması.
    14) İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. için Satma Hakkı Kullanımı için Adil bedele ilişkin bilgileri içeren açıklama ve Değerlendirme Raporu.
    15) Altı aylık Ara hesap dönemine ait Bağımsız Denetçi inceleme Raporunda Şirket’in sahip olduğu tüm maddi duran varlıklar deprem, yangın, sel ve benzeri afetlere karşın 579.406.302 TL tutarında sigortalandığını gösteren bölüm.
    16) İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş Koç Holding tarafından Fransız-Kuveyt ortaklığına satıldı. haberi.
    17) Uluslararası Marka Değerlendirme şirketi Brand Finance tarafından yayınlanan araştırma raporunda İzocam Tic.San. A.Ş. Marka Değeri. İle ilgili haber
    19) 20.07.2017 tarihli kap Özel durum açıklamasında Aksaray’a yapılacak fabrika için alına 137 milyon TL Teşvik Belgesi ve Basında yer alan ilgili haber.
    20) İzocam 2019 Yılı Faaliyet raporunda İzocam Tarihsel gelişimi başlığı altındaki ekli listeyi incelediğimizde sürekli büyüyen ve yatırım yapan bir şirket olduğu ve birçok başarı ödülü aldığı görülmektedir.
    21) 30.04.2019 tarihli İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği İhracat ödülleri töreninde İzocam Genel müdür Yardımcısı Doruk ÖZCAN’ nın Önümüzdeki 5 yıl 150 milyon doların üzerinde ihracat yapmayı hedefliyoruz açıklaması ile ilgili basında yer alan haber.
    22) İzocam Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan “Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği†ile ilgili basında yer alan haber.
    23) İzocamın Irak’taki Besmaya projesine Yalıtım malzemesi sundu haberi.
    24) İzocam Enka’nın Irak’taki 2 projesinin yalıtımında tercih edildi haberi.
    25) Galataport’tun Yalıtım tercihi İzocam Oldu haberi.
    26) Yeni Hastanelerin İnşaatında İzocam ürünleri Tercih edildi.
    27) Kap Özel durum açıklamasında 18.09.2020 tarihli açıklamasında ortaklıktan çıkarılan ortakların paylarının iptal edilerek çıkarılma bedelinin Takasbank A,Ş, nezdindeki ilgili hesaplara paranın aktarıldığına dair bildirim.

5. Benim İdare mahkemesine yaptığım başvuru bu sizlerde kendinize göre değişiklik veya ilaveler yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by ysozbir Yazıyı Oku
    Bende aynen iadeli taahhütlü spk ya yazı yazdım Ankara'da ikamet ediyorum sizlerle beraber hareket etmek isterim isterseniz özelden yazabilirsiniz
    Sayın ysozbir benim tebligatım 05.10.2020 tarihinde postaya verdiğim halde 06.10.2020 tarihinde Yaşar DOĞAN iş yeri yetkilisine teslim edilmiş görünüyor. Sizinle özelden görüşebiliriz beraber hareket edelim. Özelden mail yada telefon ile görüşelim, ben yeni üye olduğum için burada bilgi paylaşmanın kurallarını bilmiyorum Hayırlı akşamlar

7. Kurtuluş yolun açık olsun eline zihnine sağlık .inşallah sonuç olumlu olur.Allah kolaylık versin.

8. Burada buyuk vurgun oldu hayırlısı. Spk nin çok kabahatı var meclis çalışmadında tebliğ değişikliğinde topu spkya attı ama adamların hiç umrunda olmadı. Ky nın hakları hiç akıllarına gelmiyor gözleri kör olmuş. Dünyanın neresinde var pay teklifi satma cıkarma 20.12 oh ne ala son 30 günü ayarla cık. İnşallah bizden caldıkları paraların hayrını görmezler. Spk istese cıkarmada son 5 yıl falan adil fiyat hükümlerini tebliğe koyabilirdi ama sistem ky.yı değil buyuk sirketleri kollama üzerine. Vicdanlı bir hakim cıkarda bu yalan dolana bi dur dese.inşallah.

Sayfa 477/494 İlkİlk ... 377427467475476477478479487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •