Sayfa 62/494 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 489 - 496 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Arkadaşlar yine yanlış yorumlar okuyorum. Muhtemelen herkes %98 i bekleyerek sürecin soununu bekliyor ve bu durumda çağrıya mal gitmiyor. Hal böyle iken %98 e ulaşması zor görünüyor. Çağrı bitiminde eğer %98 e ulaşılamazsa şalter inecek borsa defteri kapanacak.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yine yanlış yorumlar okuyorum. Muhtemelen herkes %98 i bekleyerek sürecin soununu bekliyor ve bu durumda çağrıya mal gitmiyor. Hal böyle iken %98 e ulaşması zor görünüyor. Çağrı bitiminde eğer %98 e ulaşılamazsa şalter inecek borsa defteri kapanacak.
    Oy hakki %98 olmadan nereye

Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yine yanlış yorumlar okuyorum. Muhtemelen herkes %98 i bekleyerek sürecin soununu bekliyor ve bu durumda çağrıya mal gitmiyor. Hal böyle iken %98 e ulaşması zor görünüyor. Çağrı bitiminde eğer %98 e ulaşılamazsa şalter inecek borsa defteri kapanacak.
    Velev ki sizin dediğiniz doğru sayın zor zaten 20,12 garanti. 20 günde satmasakta 3 yıllık boyunca bu fiyattan verebiliyoruz. Sizce de bekleyip görmeğe değmez mi? Sadece biraz zaman kaybetmiş oluruz.

4.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Velev ki sizin dediğiniz doğru sayın zor zaten 20,12 garanti. 20 günde satmasakta 3 yıllık boyunca bu fiyattan verebiliyoruz. Sizce de bekleyip görmeğe değmez mi? Sadece biraz zaman kaybetmiş oluruz.
    Kesinlikle katılıyorum sürecin sonunu görmek isterdim ben de. Borsa defteri kapansa da 3 yıl boyunca 20,12 TL niz elinizin altında.

Sürecin sonu derken çağrı bitimine kadar 3 yıl asla beklemem
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    aynen bende boyle dusunuyorum.kimse cagriya cevap vermiyorum.ama kot disinda vermek icinde siraya gececekler.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. kottan çıkmak için onay alındı arkadaşlar...
    %98 değil %95 geçerli...
    98 ortaklıktan çıkarmak için gerekli...
    2014 yılına kadar %95 ve üzeri elindeyse bu şirketlere %98 değil %95 ile kottan çıkma hakkı veriliyor...
    zorlaştırma işi çıktığında, spk dedi ki:
    çıkma koşullarını tamamlayan şirketlerden %98 şartı aranmayacak...
    eğer şirket %95 elinde olmasaydı 2014 ten sonra %95 e ulaşsa idi ona %98 bul öyle gel diyeceklerdi..

şimdi bizim kottan çıkışımız garanti gibi..
    şirket vazgeçmez ise tabiii....

ortaklıktan çıkarma işlemi yaparlar mı bilmiyorum...
    ama ben kottan çıksak dahi ortak olarak kalacağım inş.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

7. Neyse artık bu konuyu daha fazla uzatmayalım madem . Yetişkin insanlarız. Herkes nasıl anlıyorsa öyle hareket etsin. Herkesin kârı da zararı da kendisine. Allah hepimize burdan kazanç ve mutlulukla çıkmayı nasip etsin. Çoluk çocuğumuzun rızkını kötülere yedirmesin inşallah.

Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    kottan çıkmak için onay alındı arkadaşlar...
    %98 değil %95 geçerli...
    98 ortaklıktan çıkarmak için gerekli...
    2014 yılına kadar %95 ve üzeri elindeyse bu şirketlere %98 değil %95 ile kottan çıkma hakkı veriliyor...
    zorlaştırma işi çıktığında, spk dedi ki:
    çıkma koşullarını tamamlayan şirketlerden %98 şartı aranmayacak...
    eğer şirket %95 elinde olmasaydı 2014 ten sonra %95 e ulaşsa idi ona %98 bul öyle gel diyeceklerdi..

şimdi bizim kottan çıkışımız garanti gibi..
    şirket vazgeçmez ise tabiii....

ortaklıktan çıkarma işlemi yaparlar mı bilmiyorum...
    ama ben kottan çıksak dahi ortak olarak kalacağım inş.
    Boşa yazıyoruz dostum herkes bildiği gibi davransın.kapta haber var arayın şirketi sorun.Buradaki yorumları boşverin .süreç bitti insalar daha ne olduğunun farkında deiller
    SPK ya cimere olabildiğince şikayet gonderiyom ben
    BIST SPK nin verdiği 20.12 çağrı yapıp kottan çıkabilirsin kararına hayır dermi
    Kottan çıkmak için SPK ya iki kez başvuran varmı
    Demirdöküm 2 kezmi başvurmuş o zaman 95 mis 1 kez başvurmuş onay almış
    Bizde 1 kez başvurduk onay aldik
    Onlar 27/2 den başvurmuş
    Biz 27/1 den basvurmusuz
    Lütfen şirketi arayın durumu öğrenin
    0216 440 40 50
    Yatirimciyim öner beyle görüşmek istiyorum deyin ne olduğunu ondan öğrenin burada yazilan tahmin ile deil .
    Teb yatirimi arayin ne olduğunu şirketin
    Mevcut durumda neye göre islem yaptığıni öğrenin .gerçi kap haberi var açık net adam 20 gün çağrı yapıp borsadan cıkacam diyor .
    Anlam veremedigim hala neden kendi kendinizi kandırmaya calissiyorsunuz
    İlginç gerçekten
    Hissede ,zaten bu durumu fiyatliyor
    Burada olabilecek sürprizler
    BIST hayır olmaz dermi (bana yazdıkları cevaba göre zor SPK onay verdi SPK bakıyor bu işlere gibi yazdı )
    Yada patron ani bir değişiklikle 2/27/2 yi uygulamak istermi onu isterse zaten hisse fiyatı 25 TL olur şu an kesinlikle öyle bir durum yok
    2/27/2 yi uygulamadan borsadan çıkma hakkı var
    Şunu anlayın artık 2/27/1 ile yüzde 95 oran ile yatırımcıyi ortaklıktan çıkarma hakkı olmadan şirketin borsadan kottan çıkma imkanı hakkı var imiş şirket bu hakkını kullanıyor
    Ancak sirkket 98 paya sahip olduğunda ortakları çıkararak borsadan çıkma hakkı oluyor ister çıkarır ister çıkarmaz oda kendi elinde .
    Sayın cin Ali teb yatirimi arayip süreci anlamanızı tavsiye ediyorum
    Yada şirketi arayıp öner beyle gorusün telefonu 0216 440 5050
    Korkmanıza gerek yok bu sizin en doğal hakkınız ben 15 kez görüştüm Dilek hanımla

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 62/494 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •