Special Days Image
Sayfa 81/494 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 641 - 648 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by recepa06 Yazıyı Oku
    Eylül ayını bekleyin büyük lotlar satılmaya başlayınca ky panikleyip verecek elindekileri
    Hırsız patron ky den aldıktan sonra biraz yukarı sürer.
    Bu arada forumda bilgili yazanların çoğu patronun adamları ve aracı kurum kalemleridir.
    72bin alış giren ky bugüne kadar hiç görmedim. Ky de öyle para varsa bile fona yatırır, %20 faiize yatırır burda işi olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Doğru söze ne denir... Sayın Recepa o iki ky değildir sanmam.. Top çeviriyorlardır.. Ne tasadüf bir gün önce alan tera bugün satan tera

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hala umut aşılayın bakalım insanlara hikaye bitti kardeşim neden bunu anlamıyorsunuz 20 eylülde kottan çıkıyor ha kot dışında ortak olarak 3 yıl kalmak isteyen kahramanlar vardı burda atıp tutuyorlardı 60-70 ler diye çok kişinin vebalini aldılar nerdeler şimdi hadi konuşunsanıza bak çağrı fiyatının da altına indi yakında onuda mumla aratacaklar gibi yazık çok yazık..

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    hala umut aşılayın bakalım insanlara hikaye bitti kardeşim neden bunu anlamıyorsunuz 20 eylülde kottan çıkıyor ha kot dışında ortak olarak 3 yıl kalmak isteyen kahramanlar vardı burda atıp tutuyorlardı 60-70 ler diye çok kişinin vebalini aldılar nerdeler şimdi hadi konuşunsanıza bak çağrı fiyatının da altına indi yakında onuda mumla aratacaklar gibi yazık çok yazık..
    senin sorunun nedir inmiş tamam bu saatten sonra satalımmı ben sonuna kadar bekliyeceğim 3 veya 10 yıl bu hırsızlarla uğraşamam borsa benim için bitmiştir dışarda yatırımcı olurum daha iyi

http://www.spk.gov.tr/Sayfa/Index/4
    https://www.borsaistanbul.com/kurums...iletisim-formu
    https://www.cimer.gov.tr/Basvuru
    Magduriyetimizi bu kurumlara yazarsak belki faydası olur .Liutfen 2 dakka birer mail atalım

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. cezamız bitmiş..böylece ben yokken de kimin ne düşüncede olduğunu bazı arkadaşlar yakından gördüler..şirketin %98 e ulaşabilmek bazıları epeyce çaba harcadığını okudum..haklılar kendilerince..belki pozisyon aldılar, belki birileri için aracılık ediyorlar bilemem..
    ben ayağıma sıksam da düşüncem ile sözüm farklı olmamıştır..
    sonuna kadar burdayım..benim için ölmek var satmak yok..
    şirket %98 e ulaşmamışsa dışarda da ortaklığım devam edecektir..

6. haydi diyelim kötü ihtimal gerçekleşti %95 ile çıktı..üç yıl boyunca şirketin ne hamleler yapacağını kim biliyor, ya satılma kararı almışlarsa, daha öncede yazıldı, yabancı ana ortak karsız varlıklarından kurtulma kararı almıştı..ve hemen ardından İzocam ben ayrılıyorum borsadan dedi.

dışarda da mevzuat işliyor mu bilemem ama şöyle durum var;
    hani burda bazıları diyor ya yahu siz böyle atıp tutuyorsunuz ama borsa dışında hepiniz satarsınız diyor..( gelecekten haber veren medyum gibiler)
    iyi ya;

20 gün içinde bir kişi 1 lot dahi satmasa dedikleri gibi borsa dışında %3 ü alsa 3 yıl içinde şirket zaten %98 e ulaşır.ve ortaklıktan çıkarma gündeme gelir ve 5 ayrı kriterin en yükseği ile pay alım teklifi gelir..ama bu sefer mahkeme yolu da açık ve şirketin SPK nın sırtına binip borsadaki gibi oyun çevirmesi zor..

7. bu yazdığım yanlış bilgi değil benim beklentimdir, bilgi yok yani;
    kendi açımdan fazla bişey değişmedi bundan sonra olasılık dahilinde olan düşüncem şudur;

Şirket SPK ya diyecekki, bana 20 gün içinde hisseleri 10 yılın dibinden toplama fırsatı verdiniz ben de elimden geldiğince yancılarla beraber topladım süpürdüm ve şimdi ikinci aşamaya geçmemiz lazım diyecek ve SPK da tabiki hayhay demeli..ve 20 gün sonunda ve son saniyelerde şirketten açıklama gelirse %98 e ulaştık haydi göster kendini SPK haberi patlat derse ve SPK ne der..tabiki hayhay demeli.. süreç nasıl işler, aynı daha önce yazdğımız gibi olur bir farkla olur, 20.12 den alıma başlamış olur, bu da SPK nın kazığı olmuş olur..

bu gerçekleşirse şirket bana göre amacına ulaşmış olur, gerçekleşmezse dışarda sağlam ortakları olur..
    bundan sonra top şirkette..

8. şunu da yazayım..
    sektöründe lider şirket ama %98 toplarsak pay alımı yaparız yoksa extra alım fiyatı belirlemeyiz diyecek kadar belirsizliğe oynayan bir şirket olur mu sizce !!
    mantık der ki bunlar yancılara malı toplattı ki bu kadar rahatlar..

benim kafam rahat, borsada olmazsa dışarda malın değerini verecekler..
    o zamana kadar küçük parayla kaldıraçlılarda oyun oynarım..hiç olmazsa izocamdaki parayı sigorta etmiş olduk derim..

Sayfa 81/494 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •