Sayfa 9/494 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 65 - 72 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Hadi duste toplama devam.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bunlar Patronuna çalışır..
     Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Sayın pozitif olmayan pozitif siz kimsiniz de milletten dekont istiyorsunuz? Kimse size bir şey ispatlamak zorunda değil. Biz diyoruz ki 20,12 yi göze aldık. Siz niye bizimle kavga eder tarzda yazıyorsunuz? Sizde mal varsa aynı taraftayız yoksa da burda olup şunları yazmanız bile kötü niyetli bir hareket. Çocuk gibi bak gördün mü gördün mü! He gördük ne olacak?

3. 21 den toplanmıştır biraz

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Sayın pozitif olmayan pozitif siz kimsiniz de milletten dekont istiyorsunuz? Kimse size bir şey ispatlamak zorunda değil. Biz diyoruz ki 20,12 yi göze aldık. Siz niye bizimle kavga eder tarzda yazıyorsunuz? Sizde mal varsa aynı taraftayız yoksa da burda olup şunları yazmanız bile kötü niyetli bir hareket. Çocuk gibi bak gördün mü gördün mü! He gördük ne olacak?
    neden rahatsız oldun ki ben sadece kimlerin samimi olduğunu anlamak istiyorum kimlerinde boşa salladığı ortaya çıksın ne var bunda yok öyle 60-70 olacak daha düşsün 3000 lot alacağım gelmedi gelmiyor gibi söylemlere tepki göstersene

5. Patronları burda 1 lot bırakmaz rahat olun..hırsızlık kuralı..geride mal bırakmayacaksın..KOÇ dan 65-70 tl den alınan malları 21 -25-35-45 den bırakmaz hırsızlar..
    bekleyip görecez..

6.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    dekonta gerek yok Bi zahmet aksam oturup hesaplasınlar..... eğer ekmek bulamazlar sa bayram sonrası pasta yesinler

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Uc kagitcilar dusurmuyorki asagi

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Seviyenizi ve forumun seviyesini düşürmeyin beyler...
    ***Bildiğini bilenin arkasından git!
    ***Bildiğini bilmeyeni uyar!
    ***Bilmediğini bilene öğret!
    ***Bilmediğini bilmeyenden KAÇ KAÇ ! saniye durma
    Altına imzamı atıp bir kaç kelam etmek isterim.

Dün akşam yazılanları okudum ve hayretler içerisinde kaldım.
    Şirket kottan çıkmak için belirlenen fiyatın onaylanması için spk ya başvuru yapıyor ve spk da bunu onaylıyor. Bu durumu anlamayıp ya da anlayıp art niyetli olan özellikle bir kaç kişi halen bu fiyattan kottan çıkamaz diyor. Yahu nasıl çıkamaz adamlar her türlü prosedürü sırayla yerine getiriyor yakında kottan çıkmak için bist e de başvuru yaparlar.

Aylar önce de söylemiştim şimdi bu ayrılma fiyatına kimse 1 lot bile dahi vermese bile şirket kottan çıkar ve diğer yatırımcıların ortaklıkları borsa dışında devam eder.

Haaa.. %95.07 olan ana ortaklık payı çağrıda %98 üzerine gelirse o zaman diğer ortakların satma hakkı doğar. Bu da son beş yıllık ortalama fiyat olur.
    Ama görüyorum ki elinde hisse olan herkes 20.12 tl den 1 lot bile vermem diyor. Kimse vermezse %98 e ulaşamaz ve izocamın borsa hikayesi 20,12 fiyat ile son bulur. Tabi burada asıl belirleyiciler ky değil elinde yüklü miktarda mal olan diğer büyük yatırımcılar olacak. Onlarda verse dahi %98 e ulaşılabilir mi hep birlikte göreceğiz.

Sayfa 9/494 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •