Sayfa 91/494 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 721 - 728 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Teşekkürler

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın garip sizede inanamıyorum hala bu komplocuyu dinliyorsun ya bravo

2. Pozitif, şirket ne zaman % 98 i açıklayacak onu söyle sen.komployu bırak yancıların transferi ne zaman olacak ne diyor patron

3. acele edin de yancıların elindekileri almasın küçük yatırımcı..sonra transfer planınız da suya düşer. derdiniz bu değilmi

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Pozitif, şirket ne zaman % 98 i açıklayacak onu söyle sen.komployu bırak yancıların transferi ne zaman olacak ne diyor patron
    ben sen değilim komplo kurmam ayrıca hala anlayamadın 98 e ulaşmak istediğini nerden çıkardın olmamış çocuğa don biçiyorsun sen şu durumda kottan çıkıyor şükretki 3 yıl senin gibileri kot dışındada ortak edecek ayrıca patron adamı olsaydım senin gibi 60-70 fiyat verirdim akıl var mantık var hisse 24 lerdeyken ben burda herkesi uyardım neyin ne olduğunu herkes çok güzel görüyor asıl sen bu vebalin altından nasıl kalkıcan onu düşün

5. Şu satış işinden bir şekilde emin olsak 98 i bulsa bile satmam ben. Dışarda beklerim. 12 dolara aldığını 4 -5 dolara satmaz herhalde. Arsa aldım farz eder beklerim zaten borsanın durumu ortada. 1 temmuz 2014 tebliği böyle şirketler için fırsat olmuş çoğu çıkmış.İzocam o zamanda sığ ve spk denetimindeydi bundan rahatsız olmuyordu çünkü o zaman iç pazar çok iyi durumdaydı. Şimdi Venezuela, Arjantin'den sonra geliyoruz. Krize girdik. İç pazar bitti. Karlılık kalmadı. Bu yüzden şirket satılmak istenebilir. Bu olasılık üzerine yoğunlaşabiliriz. Ben bugün yabancı basını bi tarayayım bununla ilgili hiç haber var mı bakalım.

6. yine garip borsacıya gönderdikleri maildeki ifade çok çelişkili geliyor bana. Bordasa işlem görmeyen spk ya bağlı hisse. Yani yine spk denetiminde olacaksa neden borsadan neden çıkıyor ki? zaten tahta sığ hep kendileri işlem yapıyor. Acaba çok mu mal kaptırdılar da bu şekilde milleti satışa zorlama yoluna gidiyorlar bilemiyorum.Ama bizim bilmediğimiz birşeyler dönüyor ondan eminim. Son iki gönderim tamamen aklımdan geçenler. siz farklı düşünüyorsanız siz de yazın beyin fırtınası yapalım

7. Bu saatten sonra kafa yormam.. 20.12 den keriz bulurlarsa alsın lar... bu saatten sonra patron nereye ben oraya..

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Pozitif yeme bizi, ne işin var burda o zaman.. gece gündüz nöbet tutuyorsunuz..hayır işlemek için mi?

Sayfa 91/494 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •