Sayfa 99/494 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 785 - 792 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bana muhalefet olacam diye adam diyorki boyner ve boyp farklı..3 aylık borsacı..
    pozitif de aynı..kendilerini şartlamışlar bana..
    Boynr ve boyp farkli.biri boyner eski adi carsi magzalik adi altinda borsaya girdi.isimi boyner magzacilik.digerinin adi boyner perakende.ikiside bir zamanlar ayri ayri islem gorduler.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sen bana soruma cevap ver.ispatlarsam bir daha yazmicagina soz veriyormusn.

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Boynr ve boyp farkli.biri boyner eski adi carsi magzalik adi altinda borsaya girdi.isimi boyner magzacilik.digerinin adi boyner perakende.ikiside bir zamanlar ayri ayri islem gorduler.

Boynr kotdan cikti ve bir daha geri donmedi.sira boyp de simdi oda zorunlu pay aliminda.muhtemelen oda kotdan cikicak.

4. isim değişti..isim..
    sen isim değiştirsen pozitif olsan mesela, değişmiş mi olursun..hay Allahım ya..
    neyse hakkını helal et.. gerçekten böyle ama..
    boynerin grafiğinin üzerinde hala boyp devam ediyor..
    0.29 ları görmüştü 2008 lerde..
    yaşadım ben o krizi.
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Boynr kotdan cikti ve bir daha geri donmedi.sira boyp de simdi oda zorunlu pay aliminda.muhtemelen oda kotdan cikicak.

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku

Seni burda cumle aleme rezil edeyimde bir daha asla uyduruktan haberler yazmasin.

6. pozitif ile beraber ama..yoksa kabul etmem..o daha çok bilir..
    Seni burda cumle aleme rezil edeyimde bir daha asla uyduruktan haberler yazmasin.

7.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    isim değişti..isim..
    sen isim değiştirsen pozitif olsan mesela, değişmiş mi olursun..hay Allahım ya..
    neyse hakkını helal et.. gerçekten böyle ama..
    boynerin grafiğinin üzerinde hala boyp devam ediyor..
    0.29 ları görmüştü 2008 lerde..
    yaşadım ben o krizi.
    Ne oldu benimle iddalastin.simdi hakkini helal et diyorsun.ben sana hakkini helal asla etmem.aylarca burda uyduruktan haberler yazdin.seni dinleyen kac yatirimci suan zararda bunun vebalini nasil vereceksin.benim gozumde hic bir sey bilmiyorsun.notun 0

suat boşver şunu uğraştığına değmez atıp sıkıyor işte şimdiye kadar bütün dedikleri fos çıktı geriye TEK BİR ARGÜMANI KALDI oda malum 98 i bulmazsa borsa dışında ortaklığa devam ederim pehhhh

Sayfa 99/494 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •