Sayfa 10/494 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 73 - 80 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bunlar Patronuna çalışır..
    Milete atma.patrona en basindan bile calisn sizsinkz.her dakka olumlunyazn bizmiyiz.okadar vaktin varki demekki maasli elamansin

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Zoruna mı gitti. 80Tl den aşağı vermeyecem.Borsa dışında da ortak kalacağım...Zorla elimden alan yok ya... Mal benim....

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Karaduman hocam Marshall süper bir bilanço gönderdi , Marshall da durum nedir? Sürünmeye devam mı?

4.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Patronları burda 1 lot bırakmaz rahat olun..hırsızlık kuralı..geride mal bırakmayacaksın..KOÇ dan 65-70 tl den alınan malları 21 -25-35-45 den bırakmaz hırsızlar..
    bekleyip görecez..
    Ne kadar çok istediklerini bu gün - 12 yaparak gösterdiler demek doğru yerdeğiz

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. balık adam ve kardeşleri bunları anlamıyor..20.12 den bunlara satacağıma 10 yıl dışarda ortak olurum dedikçe çıldırıyorlar..
    kaldıki 20.12 ayrılma fiyatıdır..
    2. aşama gündeme geldi mi hayır..
    gelmeyeceğinin garantisi balık adam pozitif ve zor kardeşler mi..
    hayır..

Alıntı Originally Posted by 001 Yazıyı Oku
    Zoruna mı gitti. 80Tl den aşağı vermeyecem.Borsa dışında da ortak kalacağım...Zorla elimden alan yok ya... Mal benim....

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Patronları burda 1 lot bırakmaz rahat olun..hırsızlık kuralı..geride mal bırakmayacaksın..KOÇ dan 65-70 tl den alınan malları 21 -25-35-45 den bırakmaz hırsızlar..
    bekleyip görecez..
    hala konuşuyorsun hisse tabana gidiyor her seferinde hırsızlıktan dem vuruyorsunda komplolarına uyup mal alanlar senin için ne düşünüyor acaba

7. Patron uşakları çok popiler karaduman hocam

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Altına imzamı atıp bir kaç kelam etmek isterim.

Dün akşam yazılanları okudum ve hayretler içerisinde kaldım.
    Şirket kottan çıkmak için belirlenen fiyatın onaylanması için spk ya başvuru yapıyor ve spk da bunu onaylıyor. Bu durumu anlamayıp ya da anlayıp art niyetli olan özellikle bir kaç kişi halen bu fiyattan kottan çıkamaz diyor. Yahu nasıl çıkamaz adamlar her türlü prosedürü sırayla yerine getiriyor yakında kottan çıkmak için bist e de başvuru yaparlar.

Aylar önce de söylemiştim şimdi bu ayrılma fiyatına kimse 1 lot bile dahi vermese bile şirket kottan çıkar ve diğer yatırımcıların ortaklıkları borsa dışında devam eder.

Haaa.. %95.07 olan ana ortaklık payı çağrıda %98 üzerine gelirse o zaman diğer ortakların satma hakkı doğar. Bu da son beş yıllık ortalama fiyat olur.
    Ama görüyorum ki elinde hisse olan herkes 20.12 tl den 1 lot bile vermem diyor. Kimse vermezse %98 e ulaşamaz ve izocamın borsa hikayesi 20,12 fiyat ile son bulur. Tabi burada asıl belirleyiciler ky değil elinde yüklü miktarda mal olan diğer büyük yatırımcılar olacak. Onlarda verse dahi %98 e ulaşılabilir mi hep birlikte göreceğiz.
    Burda tek dogru sen yazdin dostum.bizi aydinlatdigin icin sana sonsuz tesekkurler.25.tl yi gordu neden satmadinki buna uzuldum dogrusu.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 10/494 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •