Sayfa 279/494 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    al iste daha ne kazandircagini bilmeyen biri daha.arkadasla gozunuzu sevim.bise bilmiyorsaniz gidin ogrenin.yada bize dalga gecer gibi sormayin.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arkadaş öğrenmek için sormuş ama,siz bilgi vermek yerine eleştirmişsiniz.
    Bende öğrenmek için soruyorum,ayın birinden sonra elinde hisse olanlar için hangi durumda hangi hakka sahip veya kayıplar mevcut.Konuya vakıf biri madde madde şıkları yazarak bilgilendirme yapabilirmi?

2. dışarda 1 aya kalmaz %98 i bulurlar..hiç kimse satmasa yancıları satar merak etmeyin

3.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Arkadaş öğrenmek için sormuş ama,siz bilgi vermek yerine eleştirmişsiniz.
    Bende öğrenmek için soruyorum,ayın birinden sonra elinde hisse olanlar için hangi durumda hangi hakka sahip veya kayıplar mevcut.Konuya vakıf biri madde madde şıkları yazarak bilgilendirme yapabilirmi?
    Eger biraz arastirsaydin biz bu konulari paylastik.hemde sayfa sayfa ama sen hic arastirmadan direk sonuc bekliyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Suat ben sana sorayım peki 98 bulursa ne olur ? Hadi sole bakalim.98 bulursa borsadan 1 Ekim'de cikmazmi? Borsa şirketi olarakmi borsa dışı şirketi olarakmi ortaklıktan çıkarma satma tebligi oluşur.Satma hakkı kullanımı 1 ay sonra başlıyor cevap bekliyom
    Biz bunlari paylastik gecmisi oku.

5.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    dışarda 1 aya kalmaz %98 i bulurlar..hiç kimse satmasa yancıları satar merak etmeyin
    Dışarda 98 i bulursa ne olur sen onu açıkla .Fiyat ne olur satma hakkı ne olur .1 ay 98 bulunsa 1 ay değerleme raporu 3 ay satma hakkı en son seni ortaklıktan çıkarma yani 6 ay sonra seni bu adam kaç TL ye atacak ortaklıktan kaçınılmaz son onu acikla bize gerçi bu güne kadar hicbir ongorun tutmadı.seni bu adamlar kesin atacak ama kaç TL degerleme 10 TL cikarmi yada 25 TL mi çıkar

6. yok 1 tl çıkacak batık borsacı..öngörünü sen yaz da biz okuyalım

7. daha dün almış kaç olacak diyor, ne biliyim ben.. gerçek değerini çıkartırlar heralde.. öngörü ne oluyor

son alışlarımla 22.30 maliyete düşürdüğüm 1500 lotumun yarısını sattım yarısınıda pazaresi yada son gün salı satmayı düşünüyorum alan hayrını görsün borsa dışını beklemek istemiyorum belirsizliği sevmem ytd...

Sayfa 279/494 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •