Sayfa 277/494 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Bence olmuyor .borsadan ciktiktikan sonra başlar .sen aracı kurumuna sor istersen yada şirketi ara.burdaki yazılarla al sat yapma.su an benim bildiğim borsada satabilirsin.pay alımı bitti.1 ekimden sonra şirket alış yapacam diye haber yolladı sen kendin ilgilen dostum alış satış islerine yonelnedirmek bize gelmez .Biz burda yazar cizeriz .
    1 ekimden sonra şirket alış yapacam diye haber yolladı
    bu haber hangi tarihli nerede. Buraya kopyalarmısınız.

2.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    1 ekimden sonra şirket alış yapacam diye haber yolladı
    bu haber hangi tarihli nerede. Buraya kopyalarmısınız.
    Kardeşim alış yapacak dediğimiz 3 yıl boyunca alış yapacak bunu sağır sultan biliyor .bunun nesini buraya koycaz .20.12 den 3 yıl alım olacak ortaklıktan atmadığı sürece
    Evlere mektup geldi borsa İstanbul haber yaptı şirket 20 kere haber yaptı siz yenimisiniz

3.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Kardeşim alış yapacak dediğimiz 3 yıl boyunca alış yapacak bunu sağır sultan biliyor .bunun nesini buraya koycaz .20.12 den 3 yıl alım olacak ortaklıktan atmadığı sürece
    Evlere mektup geldi borsa İstanbul haber yaptı şirket 20 kere haber yaptı siz yenimisiniz
    Yeni bir haber gelmiş gibi algıladım,onun için sordum.
    izocam çok eski uzun vadeli olarak seçtiğim şirketlerden biriydi.Demekki borsada uzun vade yatırımı bile batabiliyor.Şunuda yaşamış oldum,demekki yöneticileri dürüst olmayan iyi bir şirketede yatırım yapmak hataymış.

4.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Yeni bir haber gelmiş gibi algıladım,onun için sordum.
    izocam çok eski uzun vadeli olarak seçtiğim şirketlerden biriydi.Demekki borsada uzun vade yatırımı bile batabiliyor.Şunuda yaşamış oldum,demekki yöneticileri dürüst olmayan iyi bir şirketede yatırım yapmak hataymış.
    Siz bu kafayla borsaya falan takilmayin.sizi burada yutarlar.burasi kurtlar sofrasi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bu saatten sonra 20.12 ve üzeri alanlar ve 20.12 üzeri satış koyanlar (suat bey hariç) sanki patrona çalışıyorlar .Amaç 98 in bulunmaması sanırım.Forumda bir arkadaş belirtmişti cuma günü olmazsa pazartesi herkes elindekinin yarısını 20.12 den verirse vede patron alırsa belki 98 bulunarak zararın büyümesin bir nebzede olsa katkı sağlar diye düşünüyorum.KARADUMAN sanırım yasaklı ,zaten hisse kapandı kapanacak bırakın adam yazsın.
    ytd değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by hanefi25 Yazıyı Oku
    bu saatten sonra 20.12 ve üzeri alanlar ve 20.12 üzeri satış koyanlar (suat bey hariç) sanki patrona çalışıyorlar .Amaç 98 in bulunmaması sanırım.Forumda bir arkadaş belirtmişti cuma günü olmazsa pazartesi herkes elindekinin yarısını 20.12 den verirse vede patron alırsa belki 98 bulunarak zararın büyümesin bir nebzede olsa katkı sağlar diye düşünüyorum.KARADUMAN sanırım yasaklı ,zaten hisse kapandı kapanacak bırakın adam yazsın.
    ytd değildir.
    Adamların alma zorunluluğu yok. Zorunlu pay alımında yapılmalıydı o iş. Yani verelim yarısını işi...
    97,999 a kadar alır 1 lot almaz 98 e ulaşmaz....tamamen adamların insiyatifinde
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

hadi tam zamanı yap bi hareket çıkalım bu girdaptan hislerim beni bağlar ytd..

8. Kaç lot alındı bugün? Neden kapta haber yok. Yorum yazanlarda köşeye çekildi.

Sayfa 277/494 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •