Sayfa 209/494 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Bencede borsa dışında da bunlar 98 i zor bulurlar .

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen öyle önümüzdeki bir kaç hafta çok hesaplara gebe kalacaklar kimsenin dile getirmediği kararlarla karşı karşıya kalabiliriz yani şu ana kadar olandan farklı ben 4000 lotu olan arkadaşımı biliyorum arayıpta sormuyor dahi 28 düşünce tekrarda alıpta kümeste kalan üstelikte amatör verecek durumdada değil ihtiyacı yok bu gibi bir çoğu var bekle gör moduna giriyorum.Şirket milyarlık bir yabancı fakat bizim satılmış akıl hocalarını ne yapacaz adamlar şeytana uyupta daha yüksek bir fiyat belirler serbes marjla mı açar bilemem şu an gömlekçiler daha devir teslimini yapmadılar büyük bir ihtimalle gömlekçiler haftaya devir yapabilirler.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum ben formda yazan insanlardan bahsetdim.pek yazan yok gibi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karaduman inzivaya çekildi .
    Ben yazmasamda borsada 45 borsa dışında 100 TL den assaga satmam.ama beni ortaklıktan ataralaraa bilemem dedi
    Cin Ali bey bizim gibi çok sık girmiyor bizden daha sabırlı açıkçası uzun vade yatırımcı işlemin sonucunu bekliyor
    Bir arkadaş pasta hazirluyordur patrona ekmek yoksa hesabı patronun elini uzatmasini bekliyor ama patron kolunu veriyor
    Yüksek maliyetlilerin canı burnunda kimisi bela okuyup belkide sattı
    Belki bir şey olur deyip 20.14 ten hisseye giren 30/70 bin lot arası olmustur.onlar için sorun yok
    100 ile 150 bin lot 21 maliyetli zaten en fazla yüzde 5 zarar ederim diye bekleyen var
    Koç holding zamanından uzun vadeli temettuye yatırım yapan hisseyi unutmuş 500/700 bin arası vardır .bunlardan hisseyi zor alırlar .100 TL bile olsa bu adamlar takip etmiyor .belki 3/1 ölmüştür .
    Benim tahminim Suat bunlar 98 i 3 yıl deil 13 yildada bulamazlar
    Haaa şimdi kahpelik bu sistemde çok
    Adam bakar 3 yılda yüzde 98 bulamamış bir kahpelik yapar 200 bedelli yapar hisseyi unutanlar katılmaz al sana 98 bulur . daha binbir çeşit kahpelik var .şirkette en önemli faktör patronun niyetidir .hisse onu fiyatlar
    Onun için SPK nin 20.12 ye onay vermesi işimizi bitirdi bizim
    Bu da güzel bir ders oldu diyecemde aynı yeme ikinci takilisim
    Sanirim akillanmayacam
    Kar cebe yakisiir sözü çok doğru söz

Arkadaşlar
    Benim 1200 lotum vardı
    Bugün açılmadan 300 lot 2014 den alış girdim 14. 16 açıldı
    14 den 1 lot işlem oldu oda bana geldi
    Saat 945 falan girdim.
    1.sirket bugün birilerine aldırıp takas günü olan salı tahtadan tekrar alabilirdi bunu yapmadı yaptiysada fazla satıcı yoktu belki ondandi.bugun son gündü
    Bunu yapabilmek için
    2.siz veya ben şirket sahibi olsanız egerki daha önce bu hisseleri rahatça 98 olarak
    Toplamazmisiniz.toplarsaniz ne yaparsiniz son gün alırsınız nedeni belli
    O güne kadar aldıkları kazancı olacaktır.
    3.teb 2012 üzerinden almadı alsa fiyat o olacaktı.
    4.son gunden sonra 98 bulamazsa
    Bunun için piyasadan hisse alma kararını almasına bir engel varmı yok.
    5.bunu yapma ihtimali yüksek nedeni kalan bütün lotlar için 3 yıllık maliyete katlanacak.
    6.halbuki şimdi yarısi kadar borsadan hisse alması yeterli.
    7.yizde 95 ile kotdisina çıktı diyelim SPK.denetimine tabi olmaya devam etmesinin maliyetine fazlası olmayacakmi
    8.egerki yüzde 95 ile çıkarsa dışardan
    Rahat 98 bulur bende zararinada olsa veririm belki 1 ay ancak tutarım.
    Herkese sagliklar

Anlaşılan bu hisselerimizi patrona zorla verceniz diyorlar .yani hisselerimizi coktuler arkadaş yabancı sermaye ağır basıyor .

Ben SPK ya bu hareketinden dolayı son sitemimi yazdım yapacak bir şey yok
    Umarım son haftamizda rüzgar tersine döner .gerçekten para kaybedebiliriz bu normaldir ama ortada bir haksızlık olunca insanın zoruna gidiyor bunuda SPK ya yazdım.umurlarinda olmadığının farkındayım ama biz yatirimcilarida salak sanmasinlar

Sayın SPK yonetimi izocam holdingin izocam aş yi kottan çıkarmak için bistin s 400 kirizini fırsat bilerek izocam aş nin son 10 yıllık en düşük fiyatı olan 20.12 ye SPK yönetimi olarak onay vermeniz kesinlikle hatalıdır.bu başvuruda azınlık ortakların hak ve hukuku kesinlikle gözetilmemistir .
    SPK nin bu kararı 4000 yatırımcının hakkını yemekten başka bir sonuç dogurmamistir .
    Başvuru tarihinde BIST 84000 puanla dip noktasındadır ve endekste sektörde izah edilemeyecek bir durum vardır.izocam malı tablolarında ilk kez zarar açıklamıştır .hisse fiyatı son 10 yilin en düşük fiyatidir .Bu durumda bu fiyata mevzuat son 30 gün diyor gibi savunmayla verdiğiniz kararın doğru gibi gösterilmesini kınıyorum.cunku canım yandı hakkım gasp edildi ve 4000 yatırımcının hakkı gasp edildi.bu fiyatla BIST dışına cikacak sirketin hisselerini biz yatırımcılara zorla 20.12 den vermeye zorluyorsunuz.evet SPK sayesinde bu hisseleri patrona zararına verecem.ve gidip dolara yatırım yapacam.Hakkimi helal etmiyom.

Bunuda biste yazdım
    Son hafta sizlerde SPK ve biste aynı şekil yazın en azından hakkımızı gasp ettiklerinin farkında olduğumuzu bizi salak yerine koyduklarını sanmamalarini anlasınlar
    Bir işe yaramasada

Sayın bist yonetimi izocam holdingin izocam aş yi kottan çıkarmak için bistin s 400 kirizini fırsat bilerek izocam aş nin son 10 yıllık en düşük fiyatı olan 20.12 ye SPK yönetimi olarak onay vermesi kesinlikle hatalıdır.bu başvuruda azınlık ortakların hak ve hukuku kesinlikle gözetilmemistir .
    SPK nin bu kararı 4000 yatırımcının hakkını yemekten başka bir sonuç dogurmamistir .
    Başvuru tarihinde BIST 84000 puanla dip noktasındadır ve endekste sektörde izah edilemeyecek bir durum vardır.izocam mali tablolarında ilk kez zarar açıklamıştır .hisse fiyatı son 10 yilin en düşük fiyatidir .Bu durumda bu fiyata mevzuat son 30 gün diyor gibi savunmayla verdiğiniz kararın doğru gibi gösterilmesini kınıyorum.cunku canım yandı hakkım gasp edildi ve 4000 yatırımcının hakkı gasp edildi.bu fiyatla BIST dışına cikacak sirketin hisselerini biz yatırımcılara zorla 20.12 den vermeye zorluyorsunuz.evet SPK sayesinde bu hisseleri patrona zararına verecem.ve gidip dolara yatırım yapacam. BIST ve SPK ya bu yüzde yüz hatalı davranışından dolayı Hakkimi helal etmiyom

6. 2 gün sonra oyun bitecek. Gerçek ve çirkin yüzleri hep beraber göreceğiz..
    yancı trafiğini..
    şirketinin mal alabilmek için geliştirdiği B-C planlarını hepsini görecez..

bu 1 aylık zorunlu pay alımı süresince diğer hisselere göre % 30 e yakın tepki yapılmadı ( 25-26 tl civarı )
    kottan ayrılırken olması gereken 2-3 kat fiyatlamadan bahsetmiyorum..
    yani %95 ile çıksa dahi bu olası fiyatlanma beklenmeli..

ister %95 ile isterse %98 ile ayrılsın, yancıların 17 eylül süre bitiminin hemen ardından şirket adına mal toplayacağını düşünüyorum..
    20.12 den istedikleri gibi mal toplayamadılar çünkü, bir de 17 eylüle kadar da yancıların mal alması 20.12 yi anlamsız hale getirecekti, bu yüzden alım ya da transfer göremedik..

7. şimdi bazıları diyorki KARADUMAN kafayı yedi..%98 i bulmak istemiyor..
    aynen öyle..
    çünkü beni 28-30 kurtarmaz..
    1/4 fiyatından mal satan iflah olmaz..satmayın..
    hatta bu fiyatlardan gerçek ortak olma fırsatı vermiş..kullanmak lazım..

8. ben son kuruşuma kadar aldım zaten, mühürledim bir an önce kot dışına çıkması bekliyorum artık..
    o zaman rahat bir nefes alırım..

Sayfa 209/494 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •