Sayfa 489/494 İlkİlk ... 389439479487488489490491 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    sağolasın izocam
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Yok mu haber???

3. Davalara müdahil olmak için ilgili mahkemeye bir dilekçe yeter . O zaman dava hakkında bilgi olunabilir.
    Bu forumda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir , kesinlikle hukuki tavsiye değildir.

4. Mudahil olmanın sadece dava hakkında bilgi sahibi olma ötesinde bir anlamı var mı?

Alıntı Originally Posted by Valbuena26 Yazıyı Oku
    Mudahil olmanın sadece dava hakkında bilgi sahibi olma ötesinde bir anlamı var mı?
    Birde harç yatiracaksin bir anlamı yok.
    Müdahil olmanın zaten idare mahkemesi çok ender duruşma yapar
    Sagliklar

6. Bu saatten sonra davaya kimsenin müdahil olmasına gerek yok benim bildiğim kadarıyla idari kararlara itiraz etme süre 60 gün , ben zaten SPK 'nın ortaklıktan çıkarma fiyatı kararına itiraz etmişim eğer mahkemeden olumlu bir karar çıkarsa bu herkes için geçerli olur yalnız burada benim gibi ortaklıktan çıkmak için başvuru yapmayan % 2 kısmı kapsayabilir yani benim gibi merkezi kayıt kuruluşu tarafından hesabındaki hisseleri alıp parası yatırılanları kapsayabilir ancak ortaklıktan çıkarmak için genel kurulu kararına itiraz edip mahkemeye veren biri var diye hatırlıyorum eğer o kişi mahkemeyi kazanırsa o zaman herkesi kapsar. bu arada istinaftan henüz bir karar çıkmadı temmuz ayında 1 yıl olacak

7. Dava açan benim. Kurtuluştan başka bu işin peşine düşen yok . İdareye 2 dava ve Ticaret mahkemesine iki dava açtım. İdareye açtığımın birisini kazandım birisini kaybettim. Biri bölge idarede diğeri danıştayda şu an. Ticaret mahkemesi devam ediyor.
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

8. İnşallah hayırlı sonuç alabilirim.
    Yazdıklarım hem yatırım tavsiyesi değil hem de hukuki tavsiye değildir. Herkesin aklı var. Bizim oralarda bir deyiş vardır , " Bağa akil verma para ver"

Sayfa 489/494 İlkİlk ... 389439479487488489490491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •